LAJMI I FUNDIT:

Zëri

32 Artikuj

Elon Musk mbeti i shtangur me një burrë që kishte zërin identik me të

Elon Musk mbeti i shtangur me një burrë që kishte zërin identik me të

Lajme Teknologji
Një test dëgjimi mund të zbulojë autizmin te foshnjat

Një test dëgjimi mund të zbulojë autizmin te foshnjat

Shëndetësi Lajme
Mjekët paralajmërojnë për simptomat e pazakonta që mund të tregojnë se keni sëmundje të rëndë

Mjekët paralajmërojnë për simptomat e pazakonta që mund të tregojnë se keni sëmundje të rëndë

Këshilla mjekësore
Zëri zbulon tradhtinë

Zëri zbulon tradhtinë

Lifestyle
Windows 11 do të ‘kontrollohet’ me zë

Windows 11 do të ‘kontrollohet’ me zë

Lajme Teknologji
Val Kilmer mund të flasë sërish përmes një programi të inteligjencës artificiale

Val Kilmer mund të flasë sërish përmes një programi të inteligjencës artificiale

Po Flitet
Çdo nënë ka tingull të ndryshëm kur i flet bebes, mirëpo të gjitha kanë një gjë të përbashkët

Çdo nënë ka tingull të ndryshëm kur i flet bebes, mirëpo të gjitha kanë një gjë të përbashkët

Për nënat
Adoleshentja tregon se si mund të mos e sinkronizoni zërin me gojën

Adoleshentja tregon se si mund të mos e sinkronizoni zërin me gojën

Fun Lajme
Problem i përhershëm: Përse meshkujt vështirë e dëgjojnë atë që thonë femrat?

Problem i përhershëm: Përse meshkujt vështirë e dëgjojnë atë që thonë femrat?

Lifestyle
Si ta kontrolloni zërin tuaj të brendshëm negativ

Si ta kontrolloni zërin tuaj të brendshëm negativ

Psikologji
Lëshoni frenat: Qe se si duhet të lirojnë zëra gratë – kështu i eksitojnë burrat

Lëshoni frenat: Qe se si duhet të lirojnë zëra gratë – kështu i eksitojnë burrat

Intimitet dhe Pasion
​Coronavirusi zbulohet përmes zërit? Testi i ri i klinikës britanike mund ta bëjë të mundur

​Coronavirusi zbulohet përmes zërit? Testi i ri i klinikës britanike mund ta bëjë të mundur

Evropa
IRA dhe kerri i Petritit!

IRA dhe kerri i Petritit!

Daut Dauti
Elton John largohet nga koncerti me lot në sy pasi i shteret zëri për shkak të sëmundjes

Elton John largohet nga koncerti me lot në sy pasi i shteret zëri për shkak të sëmundjes

Muzikë
Çfarë lloj femrash i tërheqin meshkujt si magnet

Çfarë lloj femrash i tërheqin meshkujt si magnet

Këshilla dhe arsye
Kurrë nuk do ta qëlloni për cilin shpend bëhet fjalë vetëm kur dëgjoni tingullin

Kurrë nuk do ta qëlloni për cilin shpend bëhet fjalë vetëm kur dëgjoni tingullin

A e dini se...
Dëgjoni zëra? Mos pini shumë kafe!

Dëgjoni zëra? Mos pini shumë kafe!

Shëndetësi Lajme
Dëgjimi i zërit të nënës tuaj në telefon është njësoj si përqafimi. Çfarë thonë ekspertët?

Dëgjimi i zërit të nënës tuaj në telefon është njësoj si përqafimi. Çfarë thonë ekspertët?

Prindër dhe fëmijë
Zbuloni këtu ç’tregon zëri për ju!

Zbuloni këtu ç’tregon zëri për ju!

Lifestyle
Pse zëri jonë tingëllon ndryshe kur e dëgjojmë në video? Arsyeja e vërtetë do t’ju befasojë

Pse zëri jonë tingëllon ndryshe kur e dëgjojmë në video? Arsyeja e vërtetë do t’ju befasojë

Të tjera
Flirti, lojë për kënaqësi?!

Flirti, lojë për kënaqësi?!

Psikoprofil
Arma më e shpeshtë e femrës për joshje: shkathtësisë së këtillë asnjë mashkull nuk do t’i përballojë!

Arma më e shpeshtë e femrës për joshje: shkathtësisë së këtillë asnjë mashkull nuk do t’i përballojë!

Intimitet dhe Pasion
I lartë apo i thellë? Si e ndryshojnë femrat zërin për t’i joshur meshkujt

I lartë apo i thellë? Si e ndryshojnë femrat zërin për t’i joshur meshkujt

Lifestyle
‘Ndryshim i jetës’: Shpiket pajisja që kthen mendimet në fjali

‘Ndryshim i jetës’: Shpiket pajisja që kthen mendimet në fjali

Shëndetësi Lajme