LAJMI I FUNDIT:

Xhelal Sveçla

700 Artikuj

Kryeministri bëri publike emrat e grupeve kriminale që u përfshinë në protestat në veri – Prokuroria Speciale nuk përgjigjet

Kryeministri bëri publike emrat e grupeve kriminale që u përfshinë në protestat në veri – Prokuroria Speciale nuk përgjigjet

Jehona Hulaj
Sveçla njofton se është arrestuar personi i cili kërcënoi nënkryetaren e Komunës së Leposaviqit

Sveçla njofton se është arrestuar personi i cili kërcënoi nënkryetaren e Komunës së Leposaviqit

Kosovë
Sveçla: Simboli Z dhe pjesëtarë të grupit Wagner në protesta -dëshmi e origjinës së sulmeve nga kriminelët

Sveçla: Simboli Z dhe pjesëtarë të grupit Wagner në protesta -dëshmi e origjinës së sulmeve nga kriminelët

Kosovë
Sveçla: AKI-ja dhe Policia i kanë identifikuar kriminelët në veri, do t’i arrestojmë

Sveçla: AKI-ja dhe Policia i kanë identifikuar kriminelët në veri, do t’i arrestojmë

Kosovë
Sveçla: Ka përfunduar koha e pandëshkueshmërisë për kriminelët në veri të Kosovës

Sveçla: Ka përfunduar koha e pandëshkueshmërisë për kriminelët në veri të Kosovës

Kosovë
Sveçla viziton veriun: Sovraniteti është i patjetërsueshëm

Sveçla viziton veriun: Sovraniteti është i patjetërsueshëm

Kosovë
Sveçla: Protestuesit po detyrohen të nënshkruajnë në lista pjesëmarrjen e tyre, këto taktika duhet të ndalen

Sveçla: Protestuesit po detyrohen të nënshkruajnë në lista pjesëmarrjen e tyre, këto taktika duhet të ndalen

Kosovë
Sveçla: Thirrjet për protestë në jug të Mitrovicës, të panevojshme dhe nuk i ndihmojnë Kosovës

Sveçla: Thirrjet për protestë në jug të Mitrovicës, të panevojshme dhe nuk i ndihmojnë Kosovës

Kosovë
Sveçla: Njëri nga serbët e arrestuar kishte luftuar në Koshare, u dekorua nga Millosheviqi

Sveçla: Njëri nga serbët e arrestuar kishte luftuar në Koshare, u dekorua nga Millosheviqi

Kosovë
Sveçla pas takimit me kryetarin e Leposaviqit: Jemi të bindur se do t’i tejkalojmë të gjitha vështirësitë

Sveçla pas takimit me kryetarin e Leposaviqit: Jemi të bindur se do t’i tejkalojmë të gjitha vështirësitë

Kosovë
Ymeri: Deklarata e Xhelal Sveçlës është shumë e pamatur

Ymeri: Deklarata e Xhelal Sveçlës është shumë e pamatur

Kosovë
Reagon Sveçla pas kritikave nga SHBA-ja: Po inkurajoni Radojçiqin për të sulmuar policët e Kosovës

Reagon Sveçla pas kritikave nga SHBA-ja: Po inkurajoni Radojçiqin për të sulmuar policët e Kosovës

Siguri
Sveçla: Përgëzoj Policinë për profesionalizmin e treguar në ballafaqimin me grupe të organizuara kriminale

Sveçla: Përgëzoj Policinë për profesionalizmin e treguar në ballafaqimin me grupe të organizuara kriminale

Kosovë
Varhelyi dhe Kurti, diskutojnë për procesin e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Varhelyi dhe Kurti, diskutojnë për procesin e dialogut ndërmjet Kosovës dhe Serbisë

Kosovë
Lansohet projekti për zgjerimin e Qeverisjes së Migrimit, vlera e projekti është 2.1 milion franga zvicerane

Lansohet projekti për zgjerimin e Qeverisjes së Migrimit, vlera e projekti është 2.1 milion franga zvicerane

Kosovë
​Sveçla viziton kryetarin e veriut të Mitrovicës: Si çdo komunë tjetër do të përjetojë progresin e merituar

​Sveçla viziton kryetarin e veriut të Mitrovicës: Si çdo komunë tjetër do të përjetojë progresin e merituar

Kosovë
Bastisjet në 12 lokacione, PSD: Kjo është përndjekje e pastër politike

Bastisjet në 12 lokacione, PSD: Kjo është përndjekje e pastër politike

Kosovë
Sveçla jep detaje për aksionet policore: Angazhimi ndaj çdo lloj krimi do të intensifikohet

Sveçla jep detaje për aksionet policore: Angazhimi ndaj çdo lloj krimi do të intensifikohet

Kosovë
Sveçla: Ndajmë shqetësimin e përbashkët me PE-në lidhur me bandat kriminale në krye me Radoiçiqin dhe Veselinoviçin

Sveçla: Ndajmë shqetësimin e përbashkët me PE-në lidhur me bandat kriminale në krye me Radoiçiqin dhe Veselinoviçin

Siguri
Sveçla i reagon Qalajt: Duan të intimitojnë policët hetues, nuk shantazhohemi as nuk zmbrapsemi

Sveçla i reagon Qalajt: Duan të intimitojnë policët hetues, nuk shantazhohemi as nuk zmbrapsemi

Kosovë
Prokuroria zbulon skandal, kompania e kontraktuar nga Xhelal Sveçla nuk kishte deklaruar 25 mijë pasaporta

Prokuroria zbulon skandal, kompania e kontraktuar nga Xhelal Sveçla nuk kishte deklaruar 25 mijë pasaporta

Kosovë
Zgjedhjet në veri, Sveçla: Kryetarët e rinj s’do të kenë probleme

Zgjedhjet në veri, Sveçla: Kryetarët e rinj s’do të kenë probleme

Kosovë
Gjendet një serb i vdekur në kanalin e Ibër-Lepencit në Zubin Potok, ishte raportuar i zhdukur

Gjendet një serb i vdekur në kanalin e Ibër-Lepencit në Zubin Potok, ishte raportuar i zhdukur

Kosovë
Sveçla: Këto zgjedhje do t’i neutralizojnë shantazhet e Beogradit

Sveçla: Këto zgjedhje do t’i neutralizojnë shantazhet e Beogradit

Kosovë