LAJMI I FUNDIT:
Willian

Willian

237 Artikuj

Info

Willian është futbollist brazilian i lindur më 9 gusht 1988.

Chelsea mund të përballet me heqje të pikëve, Liga Premier ka nisur hetimet për dy transferime të bëra vite më parë

Chelsea mund të përballet me heqje të pikëve, Liga Premier ka nisur hetimet për dy transferime të bëra vite më parë

Premier League
Tre kartonë të kuq dhe dy gola për Unitedin – kaosi dhe shtatë minutat që vendosën gjithçka në Old Trafford

Tre kartonë të kuq dhe dy gola për Unitedin – kaosi dhe shtatë minutat që vendosën gjithçka në Old Trafford

Ndërkombëtare
Anzhi Makhachkala dikur ishte klubi më i pasur në botë dhe eliminonte Liverpoolin, por tani nuk ekziston

Anzhi Makhachkala dikur ishte klubi më i pasur në botë dhe eliminonte Liverpoolin, por tani nuk ekziston

Ligat tjera
Lojtari i ri i Chelseat, Mykhailo Mudryk mahniti Bernabeun, ka ‘përkushtim si Cristiano Ronaldo’ dhe ‘ka potencial të jetë Hazardi i ardhshëm’

Lojtari i ri i Chelseat, Mykhailo Mudryk mahniti Bernabeun, ka ‘përkushtim si Cristiano Ronaldo’ dhe ‘ka potencial të jetë Hazardi i ardhshëm’

Premier League
Humbja e radhës për Chelsean, pëson nga Fulhami

Humbja e radhës për Chelsean, pëson nga Fulhami

Premier League
Paralajmërohet rikthimi sensacional i Willianit në Ligën Premier

Paralajmërohet rikthimi sensacional i Willianit në Ligën Premier

Premier League
Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Nga Ozil, te Mustafi dhe Aubameyang – 12 lojtarët e Arsenalit që u larguan nga Arteta dhe historia e tyre

Premier League
Willian: Kërkova të largohesha nga Arsenali pas vetëm tre muajsh

Willian: Kërkova të largohesha nga Arsenali pas vetëm tre muajsh

Premier League
“Misioni juaj ka përfunduar” – Drogba me postim thumbues ndaj Arsenalit

“Misioni juaj ka përfunduar” – Drogba me postim thumbues ndaj Arsenalit

Premier League
Drogba i kërkoi Willianit të rikthehej te Chelsea – tifozët e bluve reaguan ashpër

Drogba i kërkoi Willianit të rikthehej te Chelsea – tifozët e bluve reaguan ashpër

Premier League
Zyrtare: Willian dhe Arsenali me marrëveshje shkëpusin kontratën

Zyrtare: Willian dhe Arsenali me marrëveshje shkëpusin kontratën

Premier League
Milani mund të bëjë transferimin befasues të Willianit

Milani mund të bëjë transferimin befasues të Willianit

Serie A
E konfirmon Arteta: Willian është duke u larguar nga Arsenali

E konfirmon Arteta: Willian është duke u larguar nga Arsenali

Premier League
E festoi fitoren e Chelseat – tifozët e Arsenalit e ‘kryqëzojnë’ Willianin

E festoi fitoren e Chelseat – tifozët e Arsenalit e ‘kryqëzojnë’ Willianin

Premier League
Williane refuzon një ofertë jashtëse nga Arabia Saudite

Williane refuzon një ofertë jashtëse nga Arabia Saudite

Premier League
“Willian trashaluqi”, fiziku i brazilianit provokon reagim nga tifozët e Arsenalit pas humbjes ndaj Hibernian

“Willian trashaluqi”, fiziku i brazilianit provokon reagim nga tifozët e Arsenalit pas humbjes ndaj Hibernian

Premier League
Willian shpreh dëshirën që të rikthehet te Chelsea

Willian shpreh dëshirën që të rikthehet te Chelsea

Premier League
Te Arsenali pritet të ketë një varg largimesh

Te Arsenali pritet të ketë një varg largimesh

Premier League
Arsenali fiton me rezultat komod si mysafir i Leicesterit

Arsenali fiton me rezultat komod si mysafir i Leicesterit

Premier League
Willian ‘çmend’ tifozët e Arsenalit: Të gjithë e dinë se unë doja të qëndroja te Chelsea

Willian ‘çmend’ tifozët e Arsenalit: Të gjithë e dinë se unë doja të qëndroja te Chelsea

Premier League
Koha kur Fabregas mposhti Willianin dhe Pedron në testin e shpejtësisë duke përdorur inteligjencën

Koha kur Fabregas mposhti Willianin dhe Pedron në testin e shpejtësisë duke përdorur inteligjencën

Premier League
Top 25 futbollistët më të paguar në PL, Bale i pari me diferencë të frikshme nga vendi i dytë dhe i tretë

Top 25 futbollistët më të paguar në PL, Bale i pari me diferencë të frikshme nga vendi i dytë dhe i tretë

Premier League
Superkompjuteri zbulon formacionin më të dobët të sezonit në Ligën Premier – shumë yje pjesë e tij

Superkompjuteri zbulon formacionin më të dobët të sezonit në Ligën Premier – shumë yje pjesë e tij

Premier League
Fulham 0-3 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Fulham 0-3 Arsenal, nota e Xhakës dhe të tjerëve

Premier League