LAJMI I FUNDIT:

West Ham United

1152 Artikuj

Jose Mourinho mund të kthehet në Londër, por jo te Chelsea apo Tottenhami

Jose Mourinho mund të kthehet në Londër, por jo te Chelsea apo Tottenhami

Premier League
Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Formacioni i javës në Ligën e Evropës – dy yjet shqiptarë pjesë e më të mirëve

Liga e Evropës
Bayer Leverkuseni i Granit Xhakës vazhdon ecurinë fantastike, fiton edhe ndaj West Ham

Bayer Leverkuseni i Granit Xhakës vazhdon ecurinë fantastike, fiton edhe ndaj West Ham

Liga e Evropës
Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Dita e ndeshjeve: Katër përballje të zjarrta në Ligën e Evropës

Liga e Evropës
Një ndër golat më të ‘çmendur’ të këtij sezoni në Ligën Premier – Ward-Prowse shënoi direkt nga korneri

Një ndër golat më të ‘çmendur’ të këtij sezoni në Ligën Premier – Ward-Prowse shënoi direkt nga korneri

Premier League
As Chelsea as Arsenali, Ivan Toney i befason të gjithë me klubin e ardhshëm

As Chelsea as Arsenali, Ivan Toney i befason të gjithë me klubin e ardhshëm

Premier League
“I padobishëm” – Kalvin Phillips ngriti gishtin e mesit ndaj tifozëve të West Hamit

“I padobishëm” – Kalvin Phillips ngriti gishtin e mesit ndaj tifozëve të West Hamit

Premier League
“Djali i topit” refuzoi kërkesën e Kudus pasi sulmuesi i West Ham shënoi kundër Newcastle

“Djali i topit” refuzoi kërkesën e Kudus pasi sulmuesi i West Ham shënoi kundër Newcastle

Premier League
“Nuk donte të vinte në City as për të gjithë arin e botës”, Guardiola zbuloi një sekret të mbajtur prej kohësh për yllin e madh

“Nuk donte të vinte në City as për të gjithë arin e botës”, Guardiola zbuloi një sekret të mbajtur prej kohësh për yllin e madh

Premier League
Liga Premier mund të marrë gjashtë vende në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Liga Premier mund të marrë gjashtë vende në Ligën e Kampionëve sezonin e ardhshëm

Liga e Kampionëve
Nuk ia doli verën e kaluar, Guardiola i bindur se do ta transferojë mesfushorin te Man City këtë verë

Nuk ia doli verën e kaluar, Guardiola i bindur se do ta transferojë mesfushorin te Man City këtë verë

Premier League
Shorti i Ligës së Evropës, ekipet mësojnë kundërshtarët e tyre të mundshëm në gjysmëfinale

Shorti i Ligës së Evropës, ekipet mësojnë kundërshtarët e tyre të mundshëm në gjysmëfinale

Liga e Evropës
Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Kompletohen çiftet çerekfinaliste në Ligën e Evropës, nuk mungojnë përballjet interesante

Liga e Evropës
Ekipet e kualifikuara dhe shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales në Ligën e Evropës: Gjithçka që duhet të dini

Ekipet e kualifikuara dhe shorti i çerekfinaleve, gjysmëfinaleve dhe finales në Ligën e Evropës: Gjithçka që duhet të dini

Liga e Evropës
Renditja e 10 klubeve angleze që kanë shpenzuar më së shumti para në pesë sezonet e fundit

Renditja e 10 klubeve angleze që kanë shpenzuar më së shumti para në pesë sezonet e fundit

Premier League
Guardiola po përgatitet të bëjë transferim ‘bombë’ te Man City

Guardiola po përgatitet të bëjë transferim ‘bombë’ te Man City

Premier League
Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Hidhet shorti për 1/8-tën e Ligës së Evropës – Ndeshje interesante për Milanin, Liverpoolin dhe Leverkusenin

Liga e Evropës
Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme – Reali i katërti

Top 15 klubet që fitojnë më së shumti para nga shitja e biletave: Barcelona, kampione e padiskutueshme – Reali i katërti

Ndërkombëtare
Do të largohet në verë nga Bayerni, tre klube dhe një Kombëtare në garë për Thomas Tuchel

Do të largohet në verë nga Bayerni, tre klube dhe një Kombëtare në garë për Thomas Tuchel

Premier League
“Të kërkosh falje një herë në tetë vjet nuk është keq”, Guardiola pasi kritikoi një lojtar të Cityt për mbipeshë

“Të kërkosh falje një herë në tetë vjet nuk është keq”, Guardiola pasi kritikoi një lojtar të Cityt për mbipeshë

Premier League
Thomas Tuchel pritet të punoj sërish në Angli nga sezoni i ri

Thomas Tuchel pritet të punoj sërish në Angli nga sezoni i ri

Bundesliga
Raphinha do të rikthehet në Angli, pesë klube në ndjekje të brazilianit

Raphinha do të rikthehet në Angli, pesë klube në ndjekje të brazilianit

La Liga
Rritet konkurrenca për transferimin e Joshua Zirkzee, holandezi kërkohet nga pesë klube angleze

Rritet konkurrenca për transferimin e Joshua Zirkzee, holandezi kërkohet nga pesë klube angleze

Premier League
Kuiz: Testoni njohuritë tuaja me ngjarjet sportive të vikendit që lamë pas

Kuiz: Testoni njohuritë tuaja me ngjarjet sportive të vikendit që lamë pas

Ndërkombëtare