LAJMI I FUNDIT:

Vrasje

2541 Artikuj

Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Vrasja në Korçë, momenti kur Ilo Lluka qëllon Emiliano Pilon dhe më pas veten

Shqipëri
Vrasja në Bellanicë të Malishevës, i akuzuari dënohet me 19 vjet burgim

Vrasja në Bellanicë të Malishevës, i akuzuari dënohet me 19 vjet burgim

Kosovë
Konflikt për pasurinë, zbardhet ngjarja me dy viktima në Korçë

Konflikt për pasurinë, zbardhet ngjarja me dy viktima në Korçë

Shqipëri
Në rigjykim, dënohet me 10 vite burgim i akuzuari për vrasjen në Marmullë të Gjakovës

Në rigjykim, dënohet me 10 vite burgim i akuzuari për vrasjen në Marmullë të Gjakovës

Drejtësi
Avokati brazilian ekzekutohet brutalisht para zyrës së tij në Rio de Janeiro – kamerat e sigurisë filmuan momentin rrëqethës

Avokati brazilian ekzekutohet brutalisht para zyrës së tij në Rio de Janeiro – kamerat e sigurisë filmuan momentin rrëqethës

Amerika Latine
Vrasje e Pëllumb Metës nga fëmijët në Durrës, flet vëllai i viktimës

Vrasje e Pëllumb Metës nga fëmijët në Durrës, flet vëllai i viktimës

Shqipëri
U vra në burg, familjarët e Arben Leshit refuzojnë të tërheqin trupin

U vra në burg, familjarët e Arben Leshit refuzojnë të tërheqin trupin

Shqipëri
Lihen në burg tre fëmijët që vranë dhe groposën babanë, ndryshohet përsëri dëshmia para Gjykatës së Durrësit

Lihen në burg tre fëmijët që vranë dhe groposën babanë, ndryshohet përsëri dëshmia para Gjykatës së Durrësit

Shqipëri
Babai nga Miami qëllon për vdekje me armë në kokë të birin 22-vjeç, e pranon krimin para kamerës së vendosur në shtëpi

Babai nga Miami qëllon për vdekje me armë në kokë të birin 22-vjeç, e pranon krimin para kamerës së vendosur në shtëpi

Amerika
Përse pranoi Hygerta ta merrte përsipër fajin? Zbardhet dosja e vrasjes në Durrës

Përse pranoi Hygerta ta merrte përsipër fajin? Zbardhet dosja e vrasjes në Durrës

Shqipëri
“Nuk u përmbajta më, qëllova mbi të disa herë”, rasti i vrasjes së Pëllumb Meta – zbardhet dëshmia e djalit

“Nuk u përmbajta më, qëllova mbi të disa herë”, rasti i vrasjes së Pëllumb Meta – zbardhet dëshmia e djalit

Shqipëri
“Krimi i mirëmenduar pas konflikteve të vazhdueshme në familje”, policia për vrasjen e 50-vjeçarit : Ndodhi më 10 shkurt

“Krimi i mirëmenduar pas konflikteve të vazhdueshme në familje”, policia për vrasjen e 50-vjeçarit : Ndodhi më 10 shkurt

Shqipëri
Vrasja e 50-vjeçarit në Durrës, policia: Arrestohen tre fëmijët, armën e shkrepi djali 24-vjeçar

Vrasja e 50-vjeçarit në Durrës, policia: Arrestohen tre fëmijët, armën e shkrepi djali 24-vjeçar

Shqipëri
Gjendet arma e krimit me të cilën 19-vjeçarja vrau babanë në Durrës

Gjendet arma e krimit me të cilën 19-vjeçarja vrau babanë në Durrës

Shqipëri
Zbardhet dëshmia e 19-vjeçares që vrau të atin: Ose do të arratisesha, ose do të vrisja babain

Zbardhet dëshmia e 19-vjeçares që vrau të atin: Ose do të arratisesha, ose do të vrisja babain

Shqipëri
Vrasja brenda familjes në Durrës, 19-vjeçarja kthehet në vendin ku groposi të atin, tregon ku hodhi armën

Vrasja brenda familjes në Durrës, 19-vjeçarja kthehet në vendin ku groposi të atin, tregon ku hodhi armën

Shqipëri
Vrau babanë për fejesën e padëshiruar, vajza flet para hetuesve, e kishte menduar krimin me detaje

Vrau babanë për fejesën e padëshiruar, vajza flet para hetuesve, e kishte menduar krimin me detaje

Shqipëri
Vrau të atin në Durrës, e reja ka përdorur armën pa leje, dyshime se vajza është ndihmuar

Vrau të atin në Durrës, e reja ka përdorur armën pa leje, dyshime se vajza është ndihmuar

Shqipëri
Ngjarje e rëndë në Durrës, vajza vret dhe gropos të atin: Më detyroi të fejohesha pa dëshirë

Ngjarje e rëndë në Durrës, vajza vret dhe gropos të atin: Më detyroi të fejohesha pa dëshirë

Shqipëri
Vrau motrën dhe nipin në Kumanovë, arrestohet i dyshuari

Vrau motrën dhe nipin në Kumanovë, arrestohet i dyshuari

Kronikë e Zezë
Vrasja e Santiago Malkos, dëshmon Ilir Selmani: Jam dënuar me prova false, kërcënime nga Vis Martinaj

Vrasja e Santiago Malkos, dëshmon Ilir Selmani: Jam dënuar me prova false, kërcënime nga Vis Martinaj

Shqipëri
Arrestohet në Kosovë njëri nga vëllezërit Avdyli, i akuzuar për vrasje në Norvegji

Arrestohet në Kosovë njëri nga vëllezërit Avdyli, i akuzuar për vrasje në Norvegji

Kosovë
Detaje nga likuidimi i dezertorit rus në Spanjë, piloti që iku në Ukrainë me helikopter u vra nga dy persona

Detaje nga likuidimi i dezertorit rus në Spanjë, piloti që iku në Ukrainë me helikopter u vra nga dy persona

Evropa
Dyshohet se ka vrarë Endri Mustafën, babai i Ibrahim Licit mohon akuzat për të birin

Dyshohet se ka vrarë Endri Mustafën, babai i Ibrahim Licit mohon akuzat për të birin

Shqipëri