LAJMI I FUNDIT:

Vjedhje

1438 Artikuj

Vodhën makinën dhe nuk i ndaluan policisë në Elbasan, dy personat braktisin mjetin pasi mori flakë

Vodhën makinën dhe nuk i ndaluan policisë në Elbasan, dy personat braktisin mjetin pasi mori flakë

Shqipëri
Në cilat atraksione turistike ekziston rreziku më i madh për t’u vjedhur?

Në cilat atraksione turistike ekziston rreziku më i madh për t’u vjedhur?

A e dini se...
Të miturit vodhën biçikleta dhe helmeta në një objekt në Junik

Të miturit vodhën biçikleta dhe helmeta në një objekt në Junik

Kronika e Zezë
Policia në kërkim të një personi, dyshohet për një rast vjedhje

Policia në kërkim të një personi, dyshohet për një rast vjedhje

Kronika e Zezë
I zënë me “presh në dorë”, hajnat futen të kryejnë vjedhje në një dyqan syzesh në Londër – policia i kap në “aksion”

I zënë me “presh në dorë”, hajnat futen të kryejnë vjedhje në një dyqan syzesh në Londër – policia i kap në “aksion”

Evropa
Kishte vjedhur stoli ari, mjete pune e gjëra tjera, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë 

Kishte vjedhur stoli ari, mjete pune e gjëra tjera, arrestohet i dyshuari në Fushë Kosovë 

Kronika e Zezë
Pronarët e veturave të Volkswagen nervozohen, po u vidhen sensorët në Londër – zëvendësimi i tyre po u kushton 1,600 funte

Pronarët e veturave të Volkswagen nervozohen, po u vidhen sensorët në Londër – zëvendësimi i tyre po u kushton 1,600 funte

Auto Lajme
Prishtinasit i vjedhin pesë lopë

Prishtinasit i vjedhin pesë lopë

Kronika e Zezë
Vodhën vegla pune në shtëpitë e mërgimtarëve, arrestohen tre të mitur në Pejë

Vodhën vegla pune në shtëpitë e mërgimtarëve, arrestohen tre të mitur në Pejë

Kronika e Zezë
Arrestohet punëtori i aeroportit të Rinasit, i vodhi pasagjerit orën në vlerë 20 mijë euro

Arrestohet punëtori i aeroportit të Rinasit, i vodhi pasagjerit orën në vlerë 20 mijë euro

Shqipëri
Kapet në flagrancë duke vjedhur në Ferizaj shtetasi i Shqipërisë, dyshohet edhe për disa vjedhje tjera  

Kapet në flagrancë duke vjedhur në Ferizaj shtetasi i Shqipërisë, dyshohet edhe për disa vjedhje tjera  

Kronika e Zezë
Vodhi nga një veturë kuletën me para, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

Vodhi nga një veturë kuletën me para, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

Kronika e Zezë
Teksa tentoi të vidhte një tjetër, një grua u tregua dinake – por më dinake ishte një dëshmitare e ngjarjes në një shitore të Londrës

Teksa tentoi të vidhte një tjetër, një grua u tregua dinake – por më dinake ishte një dëshmitare e ngjarjes në një shitore të Londrës

Interesante
Ia vodhi Rolexin, tentoi ta shtyp hajnin e armatosur me Lamborghini – pamjet nga Brazili bëhen virale

Ia vodhi Rolexin, tentoi ta shtyp hajnin e armatosur me Lamborghini – pamjet nga Brazili bëhen virale

Amerika Latine
U ndalua për vjedhje në Graçanicë dhe Uglarë – Prokuroria kërkon paraburgimin për të dyshuarin

U ndalua për vjedhje në Graçanicë dhe Uglarë – Prokuroria kërkon paraburgimin për të dyshuarin

Drejtësi
I vodhi një shumë parash shtetasit kosovar, arrestohet 36-vjeçari në Vlorë

I vodhi një shumë parash shtetasit kosovar, arrestohet 36-vjeçari në Vlorë

Shqipëri
Sekuestrohen dhjetëra mijëra euro të vjedhura në Durrës, arrestohen dy persona

Sekuestrohen dhjetëra mijëra euro të vjedhura në Durrës, arrestohen dy persona

Shqipëri
Viti, hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi

Viti, hajnat vjedhin para dhe stoli ari në një shtëpi

Kronika e Zezë
Sveçla tregon kush është polici i plagosur në Zllakuqan dhe gjendjen e tij shëndetësore

Sveçla tregon kush është polici i plagosur në Zllakuqan dhe gjendjen e tij shëndetësore

Kosovë
Plagoset një polic në Zllakuqan të Klinës nga persona që kishin hyrë në shtëpinë e një prifti

Plagoset një polic në Zllakuqan të Klinës nga persona që kishin hyrë në shtëpinë e një prifti

Kronika e Zezë
Prishtinë, një shtetas i Shqipërisë hyn në dhomën e një hoteli dhe kryen vjedhje

Prishtinë, një shtetas i Shqipërisë hyn në dhomën e një hoteli dhe kryen vjedhje

Kronika e Zezë
TikTokerja britanike filmon “hajnin serik” që përdor teknikën e shpërqendrimit për t’ia vjedhë telefonin

TikTokerja britanike filmon “hajnin serik” që përdor teknikën e shpërqendrimit për t’ia vjedhë telefonin

Interesante
Viti, vidhet një kasafortë me para

Viti, vidhet një kasafortë me para

Kronika e Zezë
Zbulohen detaje dhe pamje të vjedhjes nga grupi kriminal serb “Pink Panther” në një argjendari në Greqi – bie në sy një detaj

Zbulohen detaje dhe pamje të vjedhjes nga grupi kriminal serb “Pink Panther” në një argjendari në Greqi – bie në sy një detaj

Ballkan