LAJMI I FUNDIT:

Virxhinia

34 Artikuj

‘Gabimi më i mirë i jetës sime’: Amerikanja shtyp ‘butonin e gabuar’, fiton çmimin e lotarisë prej 1 milionë dollarëve

‘Gabimi më i mirë i jetës sime’: Amerikanja shtyp ‘butonin e gabuar’, fiton çmimin e lotarisë prej 1 milionë dollarëve

Fun Lajme
Pesë të vdekur pas rrëzimit të një aeroplani të vogël pranë aeroportit të Virxhinias

Pesë të vdekur pas rrëzimit të një aeroplani të vogël pranë aeroportit të Virxhinias

Amerika
Një lojtar në Virxhinia ndryshoi një numër të lotarisë në minutën e fundit, duke humbur 1.5 miliard dollarë – megjithatë, ai u bë milioner

Një lojtar në Virxhinia ndryshoi një numër të lotarisë në minutën e fundit, duke humbur 1.5 miliard dollarë – megjithatë, ai u bë milioner

Interesante
Ndaluan në Virxhinia për pushim – çifti nga Maryland fiton xhekpotin Powerball prej 1 milion dollarësh

Ndaluan në Virxhinia për pushim – çifti nga Maryland fiton xhekpotin Powerball prej 1 milion dollarësh

Interesante
Bleu 25 bileta për një short lotarie – burri nga Virxhinia i fiton 125,000 dollarë

Bleu 25 bileta për një short lotarie – burri nga Virxhinia i fiton 125,000 dollarë

Interesante
Ariu vizitoi verandën e një pronari shtëpie në Virxhinia, i ra ziles dhe iku me vrap nga aty

Ariu vizitoi verandën e një pronari shtëpie në Virxhinia, i ra ziles dhe iku me vrap nga aty

Interesante
Drejtori i një shkolle amerikane trembet kur papritur i del një ari nga koshi i plehrave

Drejtori i një shkolle amerikane trembet kur papritur i del një ari nga koshi i plehrave

Interesante
Gruaja 82 vjeçare nga Virxhinia është lojtarja më e vjetër e hokejit në botë

Gruaja 82 vjeçare nga Virxhinia është lojtarja më e vjetër e hokejit në botë

Interesante
Macja e humbur në Virxhinia u ribashkua me pronaren pas 9 vitesh

Macja e humbur në Virxhinia u ribashkua me pronaren pas 9 vitesh

Interesante
Një peshkatar nga Virxhinia kap një levrek jashtëzakonisht të rrallë me ngjyrë të artë

Një peshkatar nga Virxhinia kap një levrek jashtëzakonisht të rrallë me ngjyrë të artë

Interesante
Blerja e supës për motrën e çon amerikanen në fitimin e lotarisë me vlerë prej 148,560 dollarëve

Blerja e supës për motrën e çon amerikanen në fitimin e lotarisë me vlerë prej 148,560 dollarëve

Interesante
Shpëtohet macja në Virxhinia që mbeti e bllokuar për katër ditë në pemë

Shpëtohet macja në Virxhinia që mbeti e bllokuar për katër ditë në pemë

Interesante
Amerikani bëhet viral pasi nuk po arrinte të mbushte makinën Tesla në të ftohtë

Amerikani bëhet viral pasi nuk po arrinte të mbushte makinën Tesla në të ftohtë

Auto Lajme
Tre të vdekur dhe dy të plagosur nga të shtënat në Universitetin e Virxhinias, ndërsa policia kërkon të dyshuarin

Tre të vdekur dhe dy të plagosur nga të shtënat në Universitetin e Virxhinias, ndërsa policia kërkon të dyshuarin

Amerika
Shoferi i NASCAR tërbohet ndaj një shoferi tjetër pas një aksidenti

Shoferi i NASCAR tërbohet ndaj një shoferi tjetër pas një aksidenti

Auto Fun
Vdes burri të cilin motra e tij amerikane e identifikoi si sulmuesin e saj – pasi ajo u zgjua nga koma dyvjeçare

Vdes burri të cilin motra e tij amerikane e identifikoi si sulmuesin e saj – pasi ajo u zgjua nga koma dyvjeçare

Amerika
Një grua amerikane është zgjuar nga koma pas dy vjetësh dhe ka identifikuar vëllain e saj si sulmuesin e saj

Një grua amerikane është zgjuar nga koma pas dy vjetësh dhe ka identifikuar vëllain e saj si sulmuesin e saj

Amerika
Tre të lënduar dhe 400 mijë familje mbesin pa energji elektrike në Virxhinia e Karolinën e Veriut për shkak të stuhive të forta

Tre të lënduar dhe 400 mijë familje mbesin pa energji elektrike në Virxhinia e Karolinën e Veriut për shkak të stuhive të forta

Amerika
Tre zjarrfikësit amerikanë u bënë baballarë në të njëjtën ditë

Tre zjarrfikësit amerikanë u bënë baballarë në të njëjtën ditë

Interesante
Një burrë thotë se kamera e Tesla-s i shpëtoi jetën – pasi përmes saj vërejti se një i armatosur me thikë po vinte drejt veturës së tij dhe thirri policinë

Një burrë thotë se kamera e Tesla-s i shpëtoi jetën – pasi përmes saj vërejti se një i armatosur me thikë po vinte drejt veturës së tij dhe thirri policinë

Nga Bota
Oficeri në Virxhinia tërheq me shpejtësi dhe e shpëton nga më e keqja partneren e tij, gjatë një përplasje të një veture me atë të patrullës së policisë

Oficeri në Virxhinia tërheq me shpejtësi dhe e shpëton nga më e keqja partneren e tij, gjatë një përplasje të një veture me atë të patrullës së policisë

Amerika
Tre të vdekur pas rrëzimit të një aeroplani të vogël në Virxhinian Perëndimore

Tre të vdekur pas rrëzimit të një aeroplani të vogël në Virxhinian Perëndimore

Amerika
Vendosi 80,000 monedha në oborrin e vajzës së tij: Ky është kësti juaj i fundit i ushqimit

Vendosi 80,000 monedha në oborrin e vajzës së tij: Ky është kësti juaj i fundit i ushqimit

Fun Lajme
Virxhinia voton për heqjen e dënimit me vdekje

Virxhinia voton për heqjen e dënimit me vdekje

Nga Bota