LAJMI I FUNDIT:

Viola Von Cramon

231 Artikuj

Von Cramon me mesazh urimi: Deklarata e Pavarësisë së Kosovës testament i përpjekjeve të palodhshme të presidentit Rugova

Von Cramon me mesazh urimi: Deklarata e Pavarësisë së Kosovës testament i përpjekjeve të palodhshme të presidentit Rugova

Kosovë
Von Cramon i reagon ashpër Bislimit pas deklaratës për Lajçakun

Von Cramon i reagon ashpër Bislimit pas deklaratës për Lajçakun

Kosovë
Lajçak e Cramon diskutojnë zhvillimet në Kosovë dhe situatën pas zgjedhjeve në Serbi

Lajçak e Cramon diskutojnë zhvillimet në Kosovë dhe situatën pas zgjedhjeve në Serbi

Kosovë
Von Cramon e thotë qartë: Zgjedhjet janë manipuluar në Serbi, kurrë nuk kam parë një gjë të tillë

Von Cramon e thotë qartë: Zgjedhjet janë manipuluar në Serbi, kurrë nuk kam parë një gjë të tillë

Serbia
“Nuk duhej lejuar që Vuçiq e Kurti të mos nënshkruanin Marrëveshjen e Ohrit”, Cramon: Borrell nuk është marrë sa duhet me Kosovën

“Nuk duhej lejuar që Vuçiq e Kurti të mos nënshkruanin Marrëveshjen e Ohrit”, Cramon: Borrell nuk është marrë sa duhet me Kosovën

Kosovë
Haradinaj i kërkon eurodeputetes gjermane heqjen e sanksioneve të BE-së për Kosovën

Haradinaj i kërkon eurodeputetes gjermane heqjen e sanksioneve të BE-së për Kosovën

Kosovë
Von Cramon: Dëshiroj të shoh progres në Kosovë para se BE të shkojë në zgjedhje

Von Cramon: Dëshiroj të shoh progres në Kosovë para se BE të shkojë në zgjedhje

Kosovë
Bislimi falënderon Von Cramon për kontributin e saj në heqjen e vizave për Kosovën

Bislimi falënderon Von Cramon për kontributin e saj në heqjen e vizave për Kosovën

Kosovë
Mustafa kritika ndaj Viola von Cramon: Nuk e di a është raportuese e VV-së apo e shtetit që VV synon çdo ditë ta shndërrojë në diktaturë

Mustafa kritika ndaj Viola von Cramon: Nuk e di a është raportuese e VV-së apo e shtetit që VV synon çdo ditë ta shndërrojë në diktaturë

Kosovë
Kurti në takim me Viola von Cramon: Kosova prin në rajon për qeverisjen e mirë

Kurti në takim me Viola von Cramon: Kosova prin në rajon për qeverisjen e mirë

Kosovë
Abdixhiku pret në selinë e partisë Von Cramonin, e falënderon për avokimin e saj në procesin e liberalizimit të vizave

Abdixhiku pret në selinë e partisë Von Cramonin, e falënderon për avokimin e saj në procesin e liberalizimit të vizave

Kosovë
Von Cramon për njohjen e targave RKS: Hap drejt realitetit të njohjes de facto të Kosovës nga Serbia

Von Cramon për njohjen e targave RKS: Hap drejt realitetit të njohjes de facto të Kosovës nga Serbia

Kosovë
Nënshkrimi i kontratës për energjinë, Von Cramon: Hap drejt zbatimit të plotë të të gjitha marrëveshjeve

Nënshkrimi i kontratës për energjinë, Von Cramon: Hap drejt zbatimit të plotë të të gjitha marrëveshjeve

Energjetika
Sulmi në Banjskë dhe përfshirja e Radoiçiqit – çfarë deklaruan zyrtarët amerikanë dhe evropianë për ekstradimin e tij në Kosovë?

Sulmi në Banjskë dhe përfshirja e Radoiçiqit – çfarë deklaruan zyrtarët amerikanë dhe evropianë për ekstradimin e tij në Kosovë?

Jehona Hulaj
Von Cramon: Është koha që të hiqen të gjitha masat ndaj Kosovës

Von Cramon: Është koha që të hiqen të gjitha masat ndaj Kosovës

Kosovë
Von Cramon: Na duhet Serbi demokratike, jo qetësim i mëtejshëm i Vuçiqit

Von Cramon: Na duhet Serbi demokratike, jo qetësim i mëtejshëm i Vuçiqit

Kosovë
Von Cramon: Nëse Serbia nuk bashkëpunon për hetimin e sulmit në Banjskë, i vendosen sanksione

Von Cramon: Nëse Serbia nuk bashkëpunon për hetimin e sulmit në Banjskë, i vendosen sanksione

Kosovë
Von Cramon: Sinjal për BE-në vizita e Vuçiqit në Kinë, kur të gjithë mblidhen në Tiranë

Von Cramon: Sinjal për BE-në vizita e Vuçiqit në Kinë, kur të gjithë mblidhen në Tiranë

Shqipëri
Von Crammon reagon pasi Vuçiq e krahasoi me nazistët

Von Crammon reagon pasi Vuçiq e krahasoi me nazistët

Kosovë
Pozitë e opozitë kritikojnë BE-në për vonesa në ndëshkimin e Serbisë

Pozitë e opozitë kritikojnë BE-në për vonesa në ndëshkimin e Serbisë

Kosovë
Von Cramon: Ndaj Serbisë është përgatitur një paketë masash, pritet të miratohen nga BE-ja

Von Cramon: Ndaj Serbisë është përgatitur një paketë masash, pritet të miratohen nga BE-ja

Kosovë
Von Cramon: Gjermania duhet të dërgojë më shumë ushtarë në Kosovë

Von Cramon: Gjermania duhet të dërgojë më shumë ushtarë në Kosovë

Kosovë
Von Cramon kërkon të sanksionohen personat që u përfshin në sulmet terroriste ndaj Policisë së Kosovës

Von Cramon kërkon të sanksionohen personat që u përfshin në sulmet terroriste ndaj Policisë së Kosovës

Kosovë
Von Cramon dënon ashpër sulmin në veri: Është i papranueshëm, autorët të sillen para drejtësisë

Von Cramon dënon ashpër sulmin në veri: Është i papranueshëm, autorët të sillen para drejtësisë

Kosovë