LAJMI I FUNDIT:

Vinicius Junior

496 Artikuj

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

Sa paguhen në javë dhe sezon yjet e Real Madridit, befasuese se kush e përbën top 15-shen

La Liga
A po planifikon Real Madridi të shesë Viniciusin ose Rodrygon për të akomoduar Mbappen?

A po planifikon Real Madridi të shesë Viniciusin ose Rodrygon për të akomoduar Mbappen?

La Liga
Carlo Ancelotti i tregon Viniciusit ‘sekretin’ për t’u bërë lojtari më i mirë në botë

Carlo Ancelotti i tregon Viniciusit ‘sekretin’ për t’u bërë lojtari më i mirë në botë

La Liga
“Është më i miri në botë” – trajneri i Gironës vlerëson lartë yllin e Real Madridit

“Është më i miri në botë” – trajneri i Gironës vlerëson lartë yllin e Real Madridit

La Liga
U tha se Vinicius do të largohet nga Real Madridi – braziliani i dërgon një mesazh të qartë Perezit

U tha se Vinicius do të largohet nga Real Madridi – braziliani i dërgon një mesazh të qartë Perezit

La Liga
Në fushë e turpëroi, por pas ndeshjes Vinicius Jr ngushëlloi kundërshtarin që filloi të qante

Në fushë e turpëroi, por pas ndeshjes Vinicius Jr ngushëlloi kundërshtarin që filloi të qante

La Liga
Real Madridi tregon forcën para tifozëve të vet, fiton me ‘poker’ golash ndaj Gironës

Real Madridi tregon forcën para tifozëve të vet, fiton me ‘poker’ golash ndaj Gironës

La Liga
Real Madridit i rikthehen dy yjet nga lëndimi, të gatshëm për ‘derbin’ ndaj Gironas

Real Madridit i rikthehen dy yjet nga lëndimi, të gatshëm për ‘derbin’ ndaj Gironas

La Liga
Ancelotti jep detaje rreth lëndimeve të tre yjeve Vinicius Jr, Rudiger e Camavinga

Ancelotti jep detaje rreth lëndimeve të tre yjeve Vinicius Jr, Rudiger e Camavinga

La Liga
Pse Vincius ishte në formacion, por u largua në minutat e fundit

Pse Vincius ishte në formacion, por u largua në minutat e fundit

La Liga
Reagojnë tifozët e Real Madridit teksa Vinicius lëshon aludimin për transferimin e Mbappes në Bernabeu

Reagojnë tifozët e Real Madridit teksa Vinicius lëshon aludimin për transferimin e Mbappes në Bernabeu

La Liga
Vinicius shton edhe më shumë zërat për kalimin e Mbappes tek Real Madridi me gjestin që bëri

Vinicius shton edhe më shumë zërat për kalimin e Mbappes tek Real Madridi me gjestin që bëri

La Liga
Sport: Florentino Perez do të sakrifikojë Vinicius Jr për Mbappen

Sport: Florentino Perez do të sakrifikojë Vinicius Jr për Mbappen

Ndërkombëtare
RFEF do të hapë hetime pas rrjedhjes së bisedës mes gjyqtarit dhe VAR-it në rastin e papërfillur të goditjes me byrryl të Vinicius Jr

RFEF do të hapë hetime pas rrjedhjes së bisedës mes gjyqtarit dhe VAR-it në rastin e papërfillur të goditjes me byrryl të Vinicius Jr

La Liga
Vinicius tregon se ku e gjeti frymëzimin tek goli kontrovers ndaj Almerias

Vinicius tregon se ku e gjeti frymëzimin tek goli kontrovers ndaj Almerias

La Liga
Mes zërave se e kërkon Man United, caktohet çmimi i Vinicius nga Real Madridi

Mes zërave se e kërkon Man United, caktohet çmimi i Vinicius nga Real Madridi

La Liga
Shpatulla apo dora? Pranohet pas rishikimit në VAR goli i Vinicius

Shpatulla apo dora? Pranohet pas rishikimit në VAR goli i Vinicius

La Liga
“Dua ta falënderoj për atë që po bën” – Ancelotti zbulon nëse ai ka folur me Vinicius pas ndeshjes së dobët kundër Atletico Madridit

“Dua ta falënderoj për atë që po bën” – Ancelotti zbulon nëse ai ka folur me Vinicius pas ndeshjes së dobët kundër Atletico Madridit

La Liga
Zhgënjeu me paraqitjen e tij ndaj Atletico Madridit, Ancelotti ka vetëm një fjalë për Vini Jr

Zhgënjeu me paraqitjen e tij ndaj Atletico Madridit, Ancelotti ka vetëm një fjalë për Vini Jr

La Liga
Ajo që nuk u pa gjatë derbit – Vinicius Jr e provokoi De Paulin, argjentinasi e ‘mbyti’ me përgjigjen e tij

Ajo që nuk u pa gjatë derbit – Vinicius Jr e provokoi De Paulin, argjentinasi e ‘mbyti’ me përgjigjen e tij

La Liga
U përplasën verbalisht gjatë ndeshjes, çfarë ndodhi në të vërtetë mes Vinicius dhe Simeones?

U përplasën verbalisht gjatë ndeshjes, çfarë ndodhi në të vërtetë mes Vinicius dhe Simeones?

La Liga
Shtatë nga thashethemet më të mëdha të janarit që me siguri nuk do të ndodhin

Shtatë nga thashethemet më të mëdha të janarit që me siguri nuk do të ndodhin

Ndërkombëtare
Gary Lineker tallet brutalisht me interesimin e Man United për Vinicius Junior

Gary Lineker tallet brutalisht me interesimin e Man United për Vinicius Junior

Premier League
Man Utd është gati ta paguajë shifrën marramendëse për transferimin e Vinicius Jr

Man Utd është gati ta paguajë shifrën marramendëse për transferimin e Vinicius Jr

Premier League