LAJMI I FUNDIT:

Victoria's Secret

90 Artikuj

Për fushatën e dashurisë, Victoria’s Secret tani përfaqësohet nga një modele 66-vjeçare

Për fushatën e dashurisë, Victoria’s Secret tani përfaqësohet nga një modele 66-vjeçare

Moda
Hailey Bieber tregon fizikun atraktiv me të brendshme në një reklamë të re për “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber tregon fizikun atraktiv me të brendshme në një reklamë të re për “Victoria’s Secret”

Yjet
Hailey Bieber shfaqet joshëse teksa modelon një korse të veshur me gurë vezullues për “Victoria’s Secret”

Hailey Bieber shfaqet joshëse teksa modelon një korse të veshur me gurë vezullues për “Victoria’s Secret”

Yjet
Shfaqja e “Victoria’s Secret” po rikthehet

Shfaqja e “Victoria’s Secret” po rikthehet

Yjet
Naomi, Gisele dhe Adriana bashkëpunojnë sërish me Victoria’s Secret

Naomi, Gisele dhe Adriana bashkëpunojnë sërish me Victoria’s Secret

Modë
Adriana Lima rikthehet pas shumë vitesh në ‘Victoria’s Secret’

Adriana Lima rikthehet pas shumë vitesh në ‘Victoria’s Secret’

Yjet
Victoria’s Secret prezanton Camila Cabellon si imazh në fushatën e parë të bukurisë dygjuhëshe

Victoria’s Secret prezanton Camila Cabellon si imazh në fushatën e parë të bukurisë dygjuhëshe

Modë
Victoria’s Secret prezanton markën “Happy Nation” pa gjini dhe me përmasa të ndryshme për moshat e reja

Victoria’s Secret prezanton markën “Happy Nation” pa gjini dhe me përmasa të ndryshme për moshat e reja

Modë
Hailey Bieber shfaq format e tonifikuara teksa pozon në të brendshme

Hailey Bieber shfaq format e tonifikuara teksa pozon në të brendshme

Modë
Njihuni me Sofia Jirau, modelen e parë të Victoria’s Secret me sindromën Down

Njihuni me Sofia Jirau, modelen e parë të Victoria’s Secret me sindromën Down

Modë
Ylli i TikTok, Emira D’Spain është modelja e parë transgjinore me ngjyrë e Victoria’s Secret

Ylli i TikTok, Emira D’Spain është modelja e parë transgjinore me ngjyrë e Victoria’s Secret

Modë
Bella Hadid mahnit në reklamat e para për Victoria’s Secret që nga ribashkimi me markën

Bella Hadid mahnit në reklamat e para për Victoria’s Secret që nga ribashkimi me markën

Modë
Bella Hadid shfaq figurën mahnitëse në të brendshme në foton nga prapaskenat e xhirimeve për Victoria’s Secret

Bella Hadid shfaq figurën mahnitëse në të brendshme në foton nga prapaskenat e xhirimeve për Victoria’s Secret

Modë
Bella Hadid shpjegon pse po punon sërish me Victoria’s Secret

Bella Hadid shpjegon pse po punon sërish me Victoria’s Secret

Modë
Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

Secila më e bukur se tjetra, Izabel Goulart dhe Alessandra Ambrosio të mrekullueshme me pozat nga plazhi

Yjet
Videoja në të cilën ish-modelja Bridget Malcolm kritikon Victoria’s Secret bëhet virale

Videoja në të cilën ish-modelja Bridget Malcolm kritikon Victoria’s Secret bëhet virale

Moda
Heidi Klum zbulon se ishte shtatzënë në “Victoria’s Secret Fashion Show” në vitin 2013

Heidi Klum zbulon se ishte shtatzënë në “Victoria’s Secret Fashion Show” në vitin 2013

Modë
Studimi zbulon se gratë shpesh mbivlerësojnë tërheqjen e burrave për modelet e holla

Studimi zbulon se gratë shpesh mbivlerësojnë tërheqjen e burrave për modelet e holla

Psikoprofil
Victoria’s Secret anulon shfaqjen vjetore të modës

Victoria’s Secret anulon shfaqjen vjetore të modës

Po Flitet
Candice reklamon të brendshmet nga koleksioni i saj, por e gjithë vëmendja është te linjat trupore

Candice reklamon të brendshmet nga koleksioni i saj, por e gjithë vëmendja është te linjat trupore

Yjet
Kendall rikthen një fotografi nga viti i kaluar që nxit fantazinë

Kendall rikthen një fotografi nga viti i kaluar që nxit fantazinë

Yjet
Valentina Sampaio – Modelja e parë transgjinore e Victoria’s Secret

Valentina Sampaio – Modelja e parë transgjinore e Victoria’s Secret

Yjet
Sfilatës së famshme të Victoria’s Secret po i vjen fundi

Sfilatës së famshme të Victoria’s Secret po i vjen fundi

Modë
Sara Sampaio në qendër të vëmendjes me pozat e reja

Sara Sampaio në qendër të vëmendjes me pozat e reja

Yjet