LAJMI I FUNDIT:

Vdekje

1006 Artikuj

Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Ukrainasja që u gjet e vdekur, kur kishte ardhur në Kosovë dhe për ç’arsye?

Kosovë
Vdekja e 23-vjeçares ukrainase, Prokuroria: Rasti është duke u hetuar “aksident trafiku” me fatalitet

Vdekja e 23-vjeçares ukrainase, Prokuroria: Rasti është duke u hetuar “aksident trafiku” me fatalitet

Drejtësi
Prokuroria e Ferizajt nis hetimet për rastin e vdekjes së 23-vjeçares ukrainase

Prokuroria e Ferizajt nis hetimet për rastin e vdekjes së 23-vjeçares ukrainase

Kosovë
Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, reagimet e organizatave, Avokatit të Popullit e ministrit të Shëndetësisë – por, çfarë thonë nga Spitali i Gjakovës e çka nga SHSKUK-ja?

Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, reagimet e organizatave, Avokatit të Popullit e ministrit të Shëndetësisë – por, çfarë thonë nga Spitali i Gjakovës e çka nga SHSKUK-ja?

Kosovë
Kodra: Të dalin para drejtësisë fajtorët për vdekjen e katërvjeçares nga Gjakova

Kodra: Të dalin para drejtësisë fajtorët për vdekjen e katërvjeçares nga Gjakova

Drejtësi
ShSKUK për rastin e 4 vjeçares nga Gjakova: U soll në gjendje të rëndë, kishte infeksion akut në shkallë të lartë

ShSKUK për rastin e 4 vjeçares nga Gjakova: U soll në gjendje të rëndë, kishte infeksion akut në shkallë të lartë

Kosovë
Vdekja e vajzës 4 vjeçare në Gjakovë, Avokati i Popullit nis hetimet

Vdekja e vajzës 4 vjeçare në Gjakovë, Avokati i Popullit nis hetimet

Kosovë
Spitali i Gjakovës për rastin e 4-vjeçares: Kemi ofruar dokumentacionin e kërkuar, policia dhe prokuroria kanë nisur hetimet

Spitali i Gjakovës për rastin e 4-vjeçares: Kemi ofruar dokumentacionin e kërkuar, policia dhe prokuroria kanë nisur hetimet

Kosovë
Edhe KOMF-i kërkon të hetohet vdekja e 4-vjeçares në QKUK: Ngjarje e paprecedent

Edhe KOMF-i kërkon të hetohet vdekja e 4-vjeçares në QKUK: Ngjarje e paprecedent

Kosovë
Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, PRAK: Neglizhencë dhe sistem shëndetësor i brishtë, rasti të hetohet 

Vdekja e 4-vjeçares nga Gjakova, PRAK: Neglizhencë dhe sistem shëndetësor i brishtë, rasti të hetohet 

Kosovë
Bien tullat nga kulmi i ndërtesës, përfundojnë mbi kokën e të moshuares në New York – vdes në spital

Bien tullat nga kulmi i ndërtesës, përfundojnë mbi kokën e të moshuares në New York – vdes në spital

Amerika
Vdekja tragjike e amerikanes në Brezovicë, trupi i pajetë dërgohet në IML

Vdekja tragjike e amerikanes në Brezovicë, trupi i pajetë dërgohet në IML

Kronika e Zezë
Dërgohet pa shenja jete një person në QKUK, rasti po hetohet

Dërgohet pa shenja jete një person në QKUK, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Ndjekja që përfundoi me vdekjen e dy policëve spanjollë, narkobosi goditi anijen e tyre derisa tentonte të ikte

Ndjekja që përfundoi me vdekjen e dy policëve spanjollë, narkobosi goditi anijen e tyre derisa tentonte të ikte

Evropa
E vuri në gjumë dhe e futi gabimisht në furrë, humb jetën foshnja në Kanasas City – akuzohet e ëma e saj

E vuri në gjumë dhe e futi gabimisht në furrë, humb jetën foshnja në Kanasas City – akuzohet e ëma e saj

Amerika
Vdes një person në një vend punishte në Skenderaj

Vdes një person në një vend punishte në Skenderaj

Kronika e Zezë
Gjendet pa shenja jete një person afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë

Gjendet pa shenja jete një person afër stacionit hekurudhor në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Vdes në QKUK një qytetar nga Ferizaj – i njëjti kishte lënduar vetën me thikë ditë më parë

Vdes në QKUK një qytetar nga Ferizaj – i njëjti kishte lënduar vetën me thikë ditë më parë

Kronika e Zezë
Vuante nga kanceri, ndërron jetë presidenti i Namibisë

Vuante nga kanceri, ndërron jetë presidenti i Namibisë

Afrika
Vdes personi i lënduar në aksidentin e sotëm te Kroni i Mbretit

Vdes personi i lënduar në aksidentin e sotëm te Kroni i Mbretit

Kronika e Zezë
18-vjeçarja i dha fund jetës duke pirë fotoksinë, faji iu hodh bashkëshortit – flet vjehrra e viktimës

18-vjeçarja i dha fund jetës duke pirë fotoksinë, faji iu hodh bashkëshortit – flet vjehrra e viktimës

Shqipëri
Gjendet pa shenja jete një femër në Podujevë, rasti po hetohet

Gjendet pa shenja jete një femër në Podujevë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Kurti ngushëllon familjen e akademik Feriz Krasniqit: E kishim lënë që të shënonim bashkë 54 vjetorin e UP-së

Kurti ngushëllon familjen e akademik Feriz Krasniqit: E kishim lënë që të shënonim bashkë 54 vjetorin e UP-së

Kosovë
Vdes britanikja derisa po mbante fjalim në funeralin e vjehrrit

Vdes britanikja derisa po mbante fjalim në funeralin e vjehrrit

Evropa