LAJMI I FUNDIT:
Valon Behrami

Valon Behrami

235 Artikuj

“Mungon dikush që kundërshton Granitin” – Valon Behrami me deklaratë goditëse ndaj Xhakës

“Mungon dikush që kundërshton Granitin” – Valon Behrami me deklaratë goditëse ndaj Xhakës

Përfaqësueset
Behrami godet Lukakun: Sulmues pa ndikim, Interi shkoi në finalen e Ligës së Kampionëve pa të

Behrami godet Lukakun: Sulmues pa ndikim, Interi shkoi në finalen e Ligës së Kampionëve pa të

Serie A
Valon Behrami pritet të pensionohet si futbollist, por mund të nis punën në Serie A si trajner

Valon Behrami pritet të pensionohet si futbollist, por mund të nis punën në Serie A si trajner

Serie A
Transferimet e mëdha të futbollistëve shqiptarë që ndodhën në ditën e fundit të afatit kalimtar

Transferimet e mëdha të futbollistëve shqiptarë që ndodhën në ditën e fundit të afatit kalimtar

Lavdim Pireva
Zyrtare: Valon Behrami kalon te Brescia

Zyrtare: Valon Behrami kalon te Brescia

Serie A
Behrami pritet të mbetet në futbollin italian, tri skuadra pas tij

Behrami pritet të mbetet në futbollin italian, tri skuadra pas tij

Serie A
Behrami mendon tërheqjen nga futbolli, por Genoa i ofron kontratë të re

Behrami mendon tërheqjen nga futbolli, por Genoa i ofron kontratë të re

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 3-1 Genoa, vlerësohet Rabiot

Notat e lojtarëve: Juventus 3-1 Genoa, vlerësohet Rabiot

Serie A
Valon Behrami flet për momente e vështira kur u infektua me COVID-19: Frikësohesha për familjen, tani jam më i ndjeshëm, futbolli ka ndryshuar

Valon Behrami flet për momente e vështira kur u infektua me COVID-19: Frikësohesha për familjen, tani jam më i ndjeshëm, futbolli ka ndryshuar

Serie A
Genoa 0-2 Inter, nota e Behramit dhe të tjerëve

Genoa 0-2 Inter, nota e Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Valon Behrami rrëfen përjetimin kur u infektua me COVID-19 dhe frika për familjen e tij

Valon Behrami rrëfen përjetimin kur u infektua me COVID-19 dhe frika për familjen e tij

Serie A
Valon Bahrami mposht coronavirusin, gati për tu kthyer në aksion

Valon Bahrami mposht coronavirusin, gati për tu kthyer në aksion

Serie A
Shaqiri futet në mesin e 10 lojtarëve me më së shumti paraqitje te Zvicra

Shaqiri futet në mesin e 10 lojtarëve me më së shumti paraqitje te Zvicra

Ndërkombëtare
Pagat e të gjithë lojtarëve shqiptarë në Serie A – Muriqi mbret, Ujkani me rrogën më të ulët

Pagat e të gjithë lojtarëve shqiptarë në Serie A – Muriqi mbret, Ujkani me rrogën më të ulët

Serie A
Genoa zbulon emrat e 11 futbollistëve të infektuar me COVID-19, në listë edhe shqiptari Valon Behrami

Genoa zbulon emrat e 11 futbollistëve të infektuar me COVID-19, në listë edhe shqiptari Valon Behrami

Serie A
Rrëfimi i bashkëshortes së Valon Behramit, skiatorja Lara Gut: Do të doja të dija më mirë shqip

Rrëfimi i bashkëshortes së Valon Behramit, skiatorja Lara Gut: Do të doja të dija më mirë shqip

Yjet
Genoa 0-3 Inter, notat e Valon Behramit dhe të tjerëve

Genoa 0-3 Inter, notat e Valon Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Behrami: Do ta dëshmoj se akoma nuk kam mbaruar

Behrami: Do ta dëshmoj se akoma nuk kam mbaruar

Serie A
Tifozët e Përfaqësueses së Zvicrës votojnë për formacionin më të mirë në 25 vitet e fundit, Granit Xhaka mbetet jashtë tij

Tifozët e Përfaqësueses së Zvicrës votojnë për formacionin më të mirë në 25 vitet e fundit, Granit Xhaka mbetet jashtë tij

Ndërkombëtare
Gaby Mudingayi rrëfen si mbeti i lënduar nga shakaja e Di Canios, pjesë e rrengut ishin edhe Tare dhe Behrami

Gaby Mudingayi rrëfen si mbeti i lënduar nga shakaja e Di Canios, pjesë e rrengut ishin edhe Tare dhe Behrami

Serie A
Rrëfimi nga Kastriot Imeri, inspirohet nga Xhaka dhe Behrami dhe ëndërron ta vesh fanellën e Barcelonës

Rrëfimi nga Kastriot Imeri, inspirohet nga Xhaka dhe Behrami dhe ëndërron ta vesh fanellën e Barcelonës

Ndërkombëtare
Milan 1-2 Genoa, nota e Behramit dhe të tjerëve

Milan 1-2 Genoa, nota e Behramit dhe të tjerëve

Serie A
Menaxhon yje të mëdha si Pjanic, Behrami apo Koulibaly, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash

Menaxhon yje të mëdha si Pjanic, Behrami apo Koulibaly, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash

La Liga
Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Top transferimet e lojtarëve shqiptarë në këtë afat kalimtar – nga Rrahmani te Berisha e Hadergjonaj, dardanët që ndërruan klube

Ndërkombëtare