LAJMI I FUNDIT:

Trabzonspor

123 Artikuj

Faqja zyrtare e Trabzonsporit shanë publikisht federatën pas shkak të dënimit të ashpër

Faqja zyrtare e Trabzonsporit shanë publikisht federatën pas shkak të dënimit të ashpër

Ligat tjera
Federata Turke vjen me dënime të rënda për Trabzonsporin, dënohen edhe dy lojtarë të Fenerbahçes

Federata Turke vjen me dënime të rënda për Trabzonsporin, dënohen edhe dy lojtarë të Fenerbahçes

Ligat tjera
Nuk ka qetësi për futbollin turk: Vazhdon kaosi – Fenerbahce kërkon strehim në ligat evropiane, kërcënon Livakovic

Nuk ka qetësi për futbollin turk: Vazhdon kaosi – Fenerbahce kërkon strehim në ligat evropiane, kërcënon Livakovic

Ligat tjera
Enis Bardhi zbulon se kush e filloi gjithë përplasjen mes tifozëve të Trabzonsporit dhe lojtarëve të Fenerbahces

Enis Bardhi zbulon se kush e filloi gjithë përplasjen mes tifozëve të Trabzonsporit dhe lojtarëve të Fenerbahces

Ligat tjera
Deklarohet para gjykate “tifozi i maskuar” – i pari që sulmoi lojtarët e Fenerbahces

Deklarohet para gjykate “tifozi i maskuar” – i pari që sulmoi lojtarët e Fenerbahces

Ligat tjera
Dalin pamjet se si zyrtari i Fenerbahces goditi me sende të forta një tifoz të moshuar të Trabzonsporit

Dalin pamjet se si zyrtari i Fenerbahces goditi me sende të forta një tifoz të moshuar të Trabzonsporit

Ligat tjera
Pretendimi tronditës që bëri gjyqtari Meler para ndeshjes Trabzonspor-Fenerbahce

Pretendimi tronditës që bëri gjyqtari Meler para ndeshjes Trabzonspor-Fenerbahce

Ligat tjera
Ministri i brendshëm turk zbulon detajet dhe inicialet e tifozëve të arrestuar: Ka nga ta me të kaluar kriminale

Ministri i brendshëm turk zbulon detajet dhe inicialet e tifozëve të arrestuar: Ka nga ta me të kaluar kriminale

Ndërkombëtare
Dënime më të larta për lojtarët dhe personat e përfshirë në skenat e dhunshme pas ndeshjes Trabzonspor-Fenerbahce

Dënime më të larta për lojtarët dhe personat e përfshirë në skenat e dhunshme pas ndeshjes Trabzonspor-Fenerbahce

Ligat tjera
Deklarata e presidentit të FIFA-s për dhunën e shkaktuar në ndeshjen Trabzonspor – Fenerbahce

Deklarata e presidentit të FIFA-s për dhunën e shkaktuar në ndeshjen Trabzonspor – Fenerbahce

Ligat tjera
Reagimi i fuqishëm i Federatës së Turqisë për dhunën në ndeshjen Trabzonspor – Fenerbahce: Paralajmëron dënime masive

Reagimi i fuqishëm i Federatës së Turqisë për dhunën në ndeshjen Trabzonspor – Fenerbahce: Paralajmëron dënime masive

Ndërkombëtare
I vetëm kundër tifozëve të tij, ky ishte futbollisti i vetëm i Trabzonsporit që i doli në ndihmë Fenerbahces

I vetëm kundër tifozëve të tij, ky ishte futbollisti i vetëm i Trabzonsporit që i doli në ndihmë Fenerbahces

Ndërkombëtare
Arda Guler reagon për dhunën e shkaktuar nga tifozët e Trabzonsporit ndaj ish-bashkëlojtarëve të tij

Arda Guler reagon për dhunën e shkaktuar nga tifozët e Trabzonsporit ndaj ish-bashkëlojtarëve të tij

Ligat tjera
Dhunë e skajshme nga tifozët e Trabzonsporit – reagon trajneri i Fenerbahçes

Dhunë e skajshme nga tifozët e Trabzonsporit – reagon trajneri i Fenerbahçes

Ligat tjera
Dhuna në ndeshjen Trabzonspor-Fenerbahçe, reagojnë ministrat turq

Dhuna në ndeshjen Trabzonspor-Fenerbahçe, reagojnë ministrat turq

Ligat tjera
Batshuayi në stilin “kung-fu” shqelmon tifozin kundërshtar, bashkëlojtari i tij me grushte një tjetrit

Batshuayi në stilin “kung-fu” shqelmon tifozin kundërshtar, bashkëlojtari i tij me grushte një tjetrit

Ligat tjera
Fati i “buzëqesh” Enis Bardhit, mesfushori shqiptar gjen golin në Superligën e Turqisë

Fati i “buzëqesh” Enis Bardhit, mesfushori shqiptar gjen golin në Superligën e Turqisë

Ndërkombëtare
Në Turqi u shënua goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë, lojtari i Trabzonsporit ‘harroi’ lojën dhe lejoi kundërshtarin të shënojë

Në Turqi u shënua goli më i çuditshëm që keni parë ndonjëherë, lojtari i Trabzonsporit ‘harroi’ lojën dhe lejoi kundërshtarin të shënojë

Shkumbin Pireva
Enis Bardhi rikthehet te goli, shënon ndaj Hatayspor në Turqi

Enis Bardhi rikthehet te goli, shënon ndaj Hatayspor në Turqi

Përfaqësuesja e Maqedonisë
Lojtari më i kërkuar në afatin kalimtar të janarit – e duan plotë dhjetë klube, por ai ende nuk ka vendosur

Lojtari më i kërkuar në afatin kalimtar të janarit – e duan plotë dhjetë klube, por ai ende nuk ka vendosur

La Liga
Trabzonspor humb nga Kasimpasa, Enis Bardhi dhuron asist, pak minuta luan Loret Sadiku

Trabzonspor humb nga Kasimpasa, Enis Bardhi dhuron asist, pak minuta luan Loret Sadiku

Ndërkombëtare
Meriton Korenica i shënon super gol nga goditja e dënimit ndaj gjigantit Trabzonspor

Meriton Korenica i shënon super gol nga goditja e dënimit ndaj gjigantit Trabzonspor

Ligat tjera
Shkaku i penalltisë që nuk iu dha Florian Loshajt, ndërpritet ndeshja Istanbulspor-Trabzonspor

Shkaku i penalltisë që nuk iu dha Florian Loshajt, ndërpritet ndeshja Istanbulspor-Trabzonspor

Ligat tjera
Enis Bardhi mund të largohet nga Trabzonspor në janar, klubi i njohur i Bundeligës është vënë pas tij

Enis Bardhi mund të largohet nga Trabzonspor në janar, klubi i njohur i Bundeligës është vënë pas tij

Bundesliga