LAJMI I FUNDIT:

Tottenham Hotspur

3781 Artikuj

Publikohet lista me top 10 klubet më të vlefshme në botë – Man United në vendin e dytë

Publikohet lista me top 10 klubet më të vlefshme në botë – Man United në vendin e dytë

Ndërkombëtare
Johnson theu pa dashje një nga rregullat e pashkruara të sportit australian përpara ndeshjes Spurs – Newcastle

Johnson theu pa dashje një nga rregullat e pashkruara të sportit australian përpara ndeshjes Spurs – Newcastle

Premier League
Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

Haaland zbulon se kur e kuptuan që do ta fitonin Ligën Premier edhe pse gara për titull ishte e hapur

Premier League
Kush do të shpallej kampion në Ligën Premier nëse nuk do të përdorej VAR-i këtë edicion

Kush do të shpallej kampion në Ligën Premier nëse nuk do të përdorej VAR-i këtë edicion

Premier League
Fitojnë Liverpooli, Chelsea dhe Man United – kush ka siguruar Evropën dhe kush ende jo

Fitojnë Liverpooli, Chelsea dhe Man United – kush ka siguruar Evropën dhe kush ende jo

Premier League
Harry Kane emëron ish-yllin e Liverpoolit si lojtarin më të nënvlerësuar ndaj të cilit ka luajtur

Harry Kane emëron ish-yllin e Liverpoolit si lojtarin më të nënvlerësuar ndaj të cilit ka luajtur

Përfaqësueset
Pep Guardiola emëron një lojtar që e ndaloi Arsenalin të bëhej kampion i Ligës Premier

Pep Guardiola emëron një lojtar që e ndaloi Arsenalin të bëhej kampion i Ligës Premier

Premier League
Pep Guardiola dhe Heung-Min Son kishin një bisedë me të përfunduar ndeshja mes Cityt dhe Spurs

Pep Guardiola dhe Heung-Min Son kishin një bisedë me të përfunduar ndeshja mes Cityt dhe Spurs

Premier League
“Son nuk e ka humbur kurrë këtë në jetën e tij”, tifozët pretendojnë në kurdisjen e ndeshjes mes Cityt dhe Spurs

“Son nuk e ka humbur kurrë këtë në jetën e tij”, tifozët pretendojnë në kurdisjen e ndeshjes mes Cityt dhe Spurs

Premier League
Guardiola flet për fitoren ndaj Tottenhamit dhe paraqitjen e portierit Ortega

Guardiola flet për fitoren ndaj Tottenhamit dhe paraqitjen e portierit Ortega

Premier League
Guardiolan sa nuk e lëshoi zemra kur Heung-Min Son doli përballë Ortegas në shansin e madh të huqur nga koreani

Guardiolan sa nuk e lëshoi zemra kur Heung-Min Son doli përballë Ortegas në shansin e madh të huqur nga koreani

Premier League
Arsenali i pafat, Manchester City nuk gabon ndaj Tottenhamit dhe rimerr kreun e tabelës

Arsenali i pafat, Manchester City nuk gabon ndaj Tottenhamit dhe rimerr kreun e tabelës

Premier League
Mesut Ozil me premtim të madh për tifozët e Tottenhamit nëse mposhtin Man Cityn sonte

Mesut Ozil me premtim të madh për tifozët e Tottenhamit nëse mposhtin Man Cityn sonte

Premier League
Tre top klube angleze pas Eberechi Ezes, Crystal Palace i trondit me çmimin e kërkuar

Tre top klube angleze pas Eberechi Ezes, Crystal Palace i trondit me çmimin e kërkuar

Premier League
Futbollistët e Cityt do ta mbajnë gjatë në mendje natën e mbrëmshme, tifozët e Arsenalit kanë bërë diçka speciale

Futbollistët e Cityt do ta mbajnë gjatë në mendje natën e mbrëmshme, tifozët e Arsenalit kanë bërë diçka speciale

Premier League
“Do të jem tifozi më i madh i Tottenhamit ndonjëherë” – Kai Havertz me deklaratë sensacionale pas fitores së Arsenalit ndaj Man united

“Do të jem tifozi më i madh i Tottenhamit ndonjëherë” – Kai Havertz me deklaratë sensacionale pas fitores së Arsenalit ndaj Man united

Premier League
Milani po mendon për transferimin e Emerson Royal, problemi mbetet te kërkesat e larta të Spurs

Milani po mendon për transferimin e Emerson Royal, problemi mbetet te kërkesat e larta të Spurs

Serie A
Mourinho zbulon se cili nga ish-lojtarët e tij nuk arriti të përmbushte potencialin e tij dhe të luante për ‘skuadrat e mëdha’

Mourinho zbulon se cili nga ish-lojtarët e tij nuk arriti të përmbushte potencialin e tij dhe të luante për ‘skuadrat e mëdha’

Premier League
Tifozët e Liverpoolit janë të ngopur nga loja e një futbollisti, pavarësisht fitores 4-2 ndaj Tottenhamit

Tifozët e Liverpoolit janë të ngopur nga loja e një futbollisti, pavarësisht fitores 4-2 ndaj Tottenhamit

Premier League
Përfundon spektakli i gjashtë golave në Anfield: Liverpooli fiton përballë Tottenhamit

Përfundon spektakli i gjashtë golave në Anfield: Liverpooli fiton përballë Tottenhamit

Premier League
Skuadrat që përfitojnë më shumë nga fanellat e tyre – askush nuk mund të mposhtë numrin 1

Skuadrat që përfitojnë më shumë nga fanellat e tyre – askush nuk mund të mposhtë numrin 1

Ndërkombëtare
Ten Hag zbulon emrin e superyllit që Man Utd nuk arriti ta nënshkruajë në verë

Ten Hag zbulon emrin e superyllit që Man Utd nuk arriti ta nënshkruajë në verë

Premier League
Man Utd i hapur t’i dëgjoj ofertat për Rashford, tre top klube duan anglezin 

Man Utd i hapur t’i dëgjoj ofertat për Rashford, tre top klube duan anglezin 

Premier League
Arteta sapo ka bërë diçka që Wenger nuk e ka arritur kurrë si trajner i Arsenalit

Arteta sapo ka bërë diçka që Wenger nuk e ka arritur kurrë si trajner i Arsenalit

Premier League