LAJMI I FUNDIT:

Thun

15 Artikuj

Intervista ndryshe e Milaim Ramës: Ai luajti për Zvicrën, vajza i luan për Kosovën – si e sheh ish-sulmuesi përballjen e së shtunës

Intervista ndryshe e Milaim Ramës: Ai luajti për Zvicrën, vajza i luan për Kosovën – si e sheh ish-sulmuesi përballjen e së shtunës

Shkumbin Pireva
Gjendet i vdekur kosovari që para pak ditësh ishte zhdukur në Zvicër

Gjendet i vdekur kosovari që para pak ditësh ishte zhdukur në Zvicër

Kronika e Zezë
Ndërron jetë në moshën 25 vjeçare futbollisti zviceran

Ndërron jetë në moshën 25 vjeçare futbollisti zviceran

Ligat tjera
Demhasaj në stilin e Ronaldinhos kalon kë i del përpara, asiston te Lenjani  që shënon në fitoren e Grasshoppers

Demhasaj në stilin e Ronaldinhos kalon kë i del përpara, asiston te Lenjani që shënon në fitoren e Grasshoppers

Ligat tjera
Kryeziu dhe Kololli shënojnë nga një gol në humbjen e Zurichut nga Thuni

Kryeziu dhe Kololli shënojnë nga një gol në humbjen e Zurichut nga Thuni

Ligat tjera
Mbrojtësi i Kosovës, Arbenit Xhemajli shënon në humbjen e Xamaxit ndaj Thunit

Mbrojtësi i Kosovës, Arbenit Xhemajli shënon në humbjen e Xamaxit ndaj Thunit

Ligat tjera
Lenjani shënon supergol me parabolë dhe ia siguron fitoren Sionit ndaj Thunit

Lenjani shënon supergol me parabolë dhe ia siguron fitoren Sionit ndaj Thunit

Ligat tjera
Albian Ajeti shënon dhe i ndihmon Baselit ta fitojë Kupën e Zvicrës

Albian Ajeti shënon dhe i ndihmon Baselit ta fitojë Kupën e Zvicrës

Ndërkombëtare
Profili i Florent Hadergjonajt, prurjes së re të Kosovës

Profili i Florent Hadergjonajt, prurjes së re të Kosovës

Përfaqësuesja e Kosovës
Kololli shpëton Zurichun nga humbja, i shënon dy gola Thunit

Kololli shpëton Zurichun nga humbja, i shënon dy gola Thunit

Ligat tjera
Kasami dhe Toma ia sjellin fitoren Sionit ndaj Thunit

Kasami dhe Toma ia sjellin fitoren Sionit ndaj Thunit

Ligat tjera
Albian Ajeti shënon për Baselin në humbjen ndaj Thunit

Albian Ajeti shënon për Baselin në humbjen ndaj Thunit

Ligat tjera
Kololli shënon dy gola në udhëtimin e Zurichit te Thuni

Kololli shënon dy gola në udhëtimin e Zurichit te Thuni

Ligat tjera
Albian Ajeti shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Thunit, hyn furishëm në garë për golashënuesin e vitit  

Albian Ajeti shënon dy gola në fitoren e Baselit ndaj Thunit, hyn furishëm në garë për golashënuesin e vitit  

Ligat tjera
Lenjani shënon supergol në fitoren e thellë të Sionit ndaj Thunit (Video)

Lenjani shënon supergol në fitoren e thellë të Sionit ndaj Thunit (Video)

Ligat tjera