LAJMI I FUNDIT:
Theo Hernandez

Theo Hernandez

202 Artikuj

Info

Theo Hernandez ka lindur më 6 tetor 1997 në Francë

Gjiganti evropian nis bisedimet për të nënshkruar me Theo Hernandezin

Gjiganti evropian nis bisedimet për të nënshkruar me Theo Hernandezin

Bundesliga
Kalimi i Davies tek Real Madridi gjithnjë e më afër, Bayerni ka gjetur zëvendësuesin e kanadezit

Kalimi i Davies tek Real Madridi gjithnjë e më afër, Bayerni ka gjetur zëvendësuesin e kanadezit

La Liga
Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Gjiganti evropian kërkon transferimin e Theo Hernandezit, nuk është Real Madridi

Bundesliga
Milani merr fitore të madhe ndaj Napolit, vazhdon të mbetet në hap më kreun

Milani merr fitore të madhe ndaj Napolit, vazhdon të mbetet në hap më kreun

Serie A
Theo Hernandez nuk e përjashton transferimin e mundshëm te Real Madridi

Theo Hernandez nuk e përjashton transferimin e mundshëm te Real Madridi

La Liga
I humbën dy ndaj Bolognës, Pioli tregon se kush do t’i ekzekutojë penalltitë tani te Milani

I humbën dy ndaj Bolognës, Pioli tregon se kush do t’i ekzekutojë penalltitë tani te Milani

Serie A
Mbrëmje franceze për Milanin, nënshtron Romën në “San Siro”

Mbrëmje franceze për Milanin, nënshtron Romën në “San Siro”

Serie A
Hernandez shpreh besnikërinë ndaj trajnerit: Jemi me Pioli, nuk i kemi dëgjuar fjalët nga jashtë

Hernandez shpreh besnikërinë ndaj trajnerit: Jemi me Pioli, nuk i kemi dëgjuar fjalët nga jashtë

Serie A
Nëse jo Davies, Real Madridi pritet të bëjë një transferim tjetër sensacional

Nëse jo Davies, Real Madridi pritet të bëjë një transferim tjetër sensacional

La Liga
Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Serie A
Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Serie A
Lojtarët më të shpejtë nga ndeshjet e grupeve në edicionin 2023/24 në Ligën e Kampionëve

Lojtarët më të shpejtë nga ndeshjet e grupeve në edicionin 2023/24 në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Milan fiton me rezultat minimal ndaj Fiorentinës në “San Siro”

Milan fiton me rezultat minimal ndaj Fiorentinës në “San Siro”

Serie A
Milani po kërkon për zëvendësuesin e Theo Hernandez, janë dy opsione

Milani po kërkon për zëvendësuesin e Theo Hernandez, janë dy opsione

Serie A
Milani planifikon blindimin e Theo Hernandezit

Milani planifikon blindimin e Theo Hernandezit

Serie A
Tashmë e konfirmuar, pesë lojtarë të Milanit mungojnë në derbin ndaj Juventusit

Tashmë e konfirmuar, pesë lojtarë të Milanit mungojnë në derbin ndaj Juventusit

Serie A
Pioli: Gara për titull është midis katër ekipeve, por kjo mund të ndryshojë

Pioli: Gara për titull është midis katër ekipeve, por kjo mund të ndryshojë

Serie A
Milan hap bisedimet me Fenerbahcen për dyshen turke

Milan hap bisedimet me Fenerbahcen për dyshen turke

Ndërkombëtare
Merret vendimi për Theo Hernandez dhe Mike Maignan – gjobë e rëndë edhe për Genona

Merret vendimi për Theo Hernandez dhe Mike Maignan – gjobë e rëndë edhe për Genona

Serie A
Fitorja ndaj Genoas e lë me pasoja Milanin, dy mungesa të mëdha ndaj Juventusit

Fitorja ndaj Genoas e lë me pasoja Milanin, dy mungesa të mëdha ndaj Juventusit

Serie A
Notat e lojtarëve, Inter 5-1 Milan: Mkhitaryan i jashtëzakonshëm, Hernandez dështim

Notat e lojtarëve, Inter 5-1 Milan: Mkhitaryan i jashtëzakonshëm, Hernandez dështim

Serie A
Leao dhe Theo Hernandez debatuan me Piolin për zëvendësimin e Loftus-Cheek në derbin ndaj Romës

Leao dhe Theo Hernandez debatuan me Piolin për zëvendësimin e Loftus-Cheek në derbin ndaj Romës

Serie A
Milani fiton thellë ndaj Torinos

Milani fiton thellë ndaj Torinos

Serie A
Pas Tonalit, Newcastle synon transferimin e Chiesas dhe Theo Hernandezit

Pas Tonalit, Newcastle synon transferimin e Chiesas dhe Theo Hernandezit

Premier League