LAJMI I FUNDIT:

Superliga e Shqipërisë

134 Artikuj

Shkëlqeu me Ferizajn, Gentrit Halili merr oferta të rëndësishme nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut

Shkëlqeu me Ferizajn, Gentrit Halili merr oferta të rëndësishme nga Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut

Superliga
Partizani shpallet kampion i Superligës së Shqipërisë, i 17-ti në histori

Partizani shpallet kampion i Superligës së Shqipërisë, i 17-ti në histori

Ligat tjera
Derbi i zjarrtë i Tiranës pa fitues, gara për titull mbetet e hapur

Derbi i zjarrtë i Tiranës pa fitues, gara për titull mbetet e hapur

Superliga
Po shkëlqen këtë sezon në Superligën e Kosovës, Sobowale vërshohet nga ofertat

Po shkëlqen këtë sezon në Superligën e Kosovës, Sobowale vërshohet nga ofertat

Superliga
Partizani fiton derbin ndaj Tiranës për të marrë kreun e Superiores

Partizani fiton derbin ndaj Tiranës për të marrë kreun e Superiores

Superliga
Zyrtare: Redon Xhixha kalon te Qarabagu

Zyrtare: Redon Xhixha kalon te Qarabagu

Ndërkombëtare
Zyrtare: Bekim Balaj kalon te Vllaznia e Shkodrës

Zyrtare: Bekim Balaj kalon te Vllaznia e Shkodrës

Superliga
Hellas Verona ofertë për transferimin e Xhuliano Skukës nga Partizani

Hellas Verona ofertë për transferimin e Xhuliano Skukës nga Partizani

Serie A
Partizani mposht Tiranën në derbi, mbetet lider

Partizani mposht Tiranën në derbi, mbetet lider

Superliga
Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Superliga
Tirana fiton Superkupën e Shqipërisë, mposht Vllazninë në ndeshjen e bukur me pesë gola

Tirana fiton Superkupën e Shqipërisë, mposht Vllazninë në ndeshjen e bukur me pesë gola

Superliga
Jalen Miller Blesa, mbreti i zonës në Ligën e Parë – paraqitjet dhe golat me Rahovecin kanë bërë ofertat për amerikanin të jenë të shumta

Jalen Miller Blesa, mbreti i zonës në Ligën e Parë – paraqitjet dhe golat me Rahovecin kanë bërë ofertat për amerikanin të jenë të shumta

Liga e Parë
Renditja e re e UEFA-s për kampionate kombëtare, Italia zbret në pozitën e katërt – Kosova e 33-ta në Evropë

Renditja e re e UEFA-s për kampionate kombëtare, Italia zbret në pozitën e katërt – Kosova e 33-ta në Evropë

Premier League
Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Ukrainë te Vorskla Poltava

Zyrtare: Taulant Seferi transferohet në Ukrainë te Vorskla Poltava

Ndërkombëtare
Zyrtare: Lorik Boshnjaku nënshkruan me Vllazninë e Shkodrës

Zyrtare: Lorik Boshnjaku nënshkruan me Vllazninë e Shkodrës

Superliga
Vllaznia e Mirel Josës fiton Kupën e Shqipërisë

Vllaznia e Mirel Josës fiton Kupën e Shqipërisë

Superliga
Tirana shpallet kampione e Shqipërisë në futboll për herë të 26 në histori

Tirana shpallet kampione e Shqipërisë në futboll për herë të 26 në histori

Superliga
Rikthimi i Liridon Latifit, forma e lartë dhe 10 golat në Superiore – sulmuesi flet për gjithçka që po kalon te Vllaznia

Rikthimi i Liridon Latifit, forma e lartë dhe 10 golat në Superiore – sulmuesi flet për gjithçka që po kalon te Vllaznia

Lavdim Pireva
Vjen çudia e madhe nga Superiorja e Shqipërisë, gjyqtari ndëshkon me karton të kuq dy futbollistë ende pa filluar ndeshja

Vjen çudia e madhe nga Superiorja e Shqipërisë, gjyqtari ndëshkon me karton të kuq dy futbollistë ende pa filluar ndeshja

Shqipëri
Zyrtare: Zekirija Ramadani është emëruar trajner i ri i Egnatias

Zyrtare: Zekirija Ramadani është emëruar trajner i ri i Egnatias

Superliga
Marc-Olivier po kalon formë të mirë me Malishevën, klubi shqiptar shfaq interesim për anglezin

Marc-Olivier po kalon formë të mirë me Malishevën, klubi shqiptar shfaq interesim për anglezin

Superliga
Zyrtare: Liridon Latifi kthehet në Shqipëri, nënshkruan me Vllazninë e Shkodrës

Zyrtare: Liridon Latifi kthehet në Shqipëri, nënshkruan me Vllazninë e Shkodrës

Superliga
Teuta e Durrësit shpallet kampion në Shqipëri

Teuta e Durrësit shpallet kampion në Shqipëri

Superliga
Edy Reja flet për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, situatën e lojtarëve të grumbulluar dhe shumëçka tjetër

Edy Reja flet për ndeshjet ndaj Uellsit dhe Republikës Çeke, situatën e lojtarëve të grumbulluar dhe shumëçka tjetër

Kombëtarja e Shqipërisë