LAJMI I FUNDIT:

Suharekë

475 Artikuj

Zhvilluan gara të shpejtësisë, gjobiten dy shoferë me nga 500 euro dhe një vit ndalim ngasje automjeti

Zhvilluan gara të shpejtësisë, gjobiten dy shoferë me nga 500 euro dhe një vit ndalim ngasje automjeti

Kosovë
Arrestohet personi i tretë për një vjedhje në Suharekë

Arrestohet personi i tretë për një vjedhje në Suharekë

Kronika e Zezë
Përdoren forcë gjatë reagimit në një incident, IKP rekomandon suspendimin e dy policëve në Suharekë

Përdoren forcë gjatë reagimit në një incident, IKP rekomandon suspendimin e dy policëve në Suharekë

Kosovë
Në gjendje të dehur sulmoi fizikisht nënën e tij, arrestohet i dyshuari në Suharekë

Në gjendje të dehur sulmoi fizikisht nënën e tij, arrestohet i dyshuari në Suharekë

Kronika e Zezë
Zhduket një 13-vjeçare në Suharekë

Zhduket një 13-vjeçare në Suharekë

Kronika e Zezë
Përfshihet nga flakët një veturë në Suharekë

Përfshihet nga flakët një veturë në Suharekë

Kronika e Zezë
Tre të lënduar në një aksident në hyrje të Suharekës

Tre të lënduar në një aksident në hyrje të Suharekës

Kronika e Zezë
Shkoi në Gjermani për jetë më të mirë, mësuesja nga Suhareka kthehet pas tre muajsh

Shkoi në Gjermani për jetë më të mirë, mësuesja nga Suhareka kthehet pas tre muajsh

Arsim
Rrëfimi për vrasjen që u krye 15 vjet më parë me armë zyrtare, i dënuari kurrë se vuajti dënimin

Rrëfimi për vrasjen që u krye 15 vjet më parë me armë zyrtare, i dënuari kurrë se vuajti dënimin

Drejtësi
Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

Ekonomi
Edhe nga dy muaj paraburgim për katër të dyshuarit për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

Edhe nga dy muaj paraburgim për katër të dyshuarit për grabitjen e argjendarisë në Suharekë

Drejtësi
Aksident në Suharekë, vetura përfundon brenda barnatores

Aksident në Suharekë, vetura përfundon brenda barnatores

Kronika e Zezë
8.3 milionë euro grant për 11 komuna, nga 17 mijë deri në 1.7 milion – këto janë shumat që përfituan

8.3 milionë euro grant për 11 komuna, nga 17 mijë deri në 1.7 milion – këto janë shumat që përfituan

Besnike Salihu
Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje të rëndë, publikon videon

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e të dyshuarit për vjedhje të rëndë, publikon videon

Kronika e Zezë
Miratohet vendimi preliminar për shpronësimin e pronave të “Damper-it” në Suharekë, do të kalojë në pronësi të Ministrisë së Mbrojtjes

Miratohet vendimi preliminar për shpronësimin e pronave të “Damper-it” në Suharekë, do të kalojë në pronësi të Ministrisë së Mbrojtjes

Kosovë
Policia në Suharekë sekuestron armë, i dyshuari thotë se i përkasin kohës së luftës

Policia në Suharekë sekuestron armë, i dyshuari thotë se i përkasin kohës së luftës

Kronika e Zezë
Policia njofton se dy persona janë zhdukur, një në Prishtinë dhe një në Suharekë

Policia njofton se dy persona janë zhdukur, një në Prishtinë dhe një në Suharekë

Kronika e Zezë
Edhe nga dy muaj paraburgim për të arrestuarit për grabitjen në Suharekë

Edhe nga dy muaj paraburgim për të arrestuarit për grabitjen në Suharekë

Drejtësi
Sivjet ekonomia e Kosovës sfidohet nga mungesa e fuqisë punëtore

Sivjet ekonomia e Kosovës sfidohet nga mungesa e fuqisë punëtore

Biznes
Plagoset një person në Suharekë

Plagoset një person në Suharekë

Kronika e Zezë
Të arrestuarit për grabitjen në Suharekë, hetohen edhe për atë në Ferizaj

Të arrestuarit për grabitjen në Suharekë, hetohen edhe për atë në Ferizaj

Drejtësi
Vdekja e një foshnje të porsalindur në Suharekë, trupi i pajetë dërgohet për obduksion  

Vdekja e një foshnje të porsalindur në Suharekë, trupi i pajetë dërgohet për obduksion  

Kronika e Zezë
Dërgohet në emergjencë një person pa shenja jete në Suharekë, rasti po hetohet

Dërgohet në emergjencë një person pa shenja jete në Suharekë, rasti po hetohet

Kronika e Zezë
Dy të arrestuar për vjedhje në një xhami të Suharekës 

Dy të arrestuar për vjedhje në një xhami të Suharekës 

Kronika e Zezë