LAJMI I FUNDIT:

Stefan Savic

19 Artikuj

Atletico Madridi dëshiron rinovimin e kontratave me katër yjet e ekipit, por u kërkon të ulin pagat

Atletico Madridi dëshiron rinovimin e kontratave me katër yjet e ekipit, por u kërkon të ulin pagat

La Liga
U përleshën si në UFC, Torres dhe Savic marrin dënimet nga La Liga

U përleshën si në UFC, Torres dhe Savic marrin dënimet nga La Liga

La Liga
Kapje për flokë dhe përplasje e ashpër fizike – Ferran Torres dhe Stefan Savic ishin pamja e shëmtuar e derbit

Kapje për flokë dhe përplasje e ashpër fizike – Ferran Torres dhe Stefan Savic ishin pamja e shëmtuar e derbit

La Liga
Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Yjet e mëdhenj të futbollit që nuk do të jenë në Kupën e Botës në Katar – Marca mes shumë yjeve zgjedh edhe sulmuesin e Kosovës

Përfaqësueset
Karriera e tij kishte filluar të lëkundej te City – Savic priti dhjetë vite për hakmarrje ndaj ‘Qytetarëve’

Karriera e tij kishte filluar të lëkundej te City – Savic priti dhjetë vite për hakmarrje ndaj ‘Qytetarëve’

Liga e Kampionëve
Përleshjet e shpeshta me Savic bëjnë që bashkëlojtarët e Man Cityt t’ia lënë një pseudonim të ri Grealishit

Përleshjet e shpeshta me Savic bëjnë që bashkëlojtarët e Man Cityt t’ia lënë një pseudonim të ri Grealishit

Shkumbin Pireva
Lëvizja e Fred ndaj Savic në ndeshjen United-Atletico që vlen të rishikohet

Lëvizja e Fred ndaj Savic në ndeshjen United-Atletico që vlen të rishikohet

Liga e Kampionëve
Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

Nga senatorët e yjet te ballkanasit dhe latinët – përçarja e ekipit përmendet si arsyeja kryesore e paraqitjeve të dobëta të Atletico Madridit këtë sezon

La Liga
Nga Falcao deri te Shevchenko: 18 top-lojtarët që dështuan në Ligën Premier

Nga Falcao deri te Shevchenko: 18 top-lojtarët që dështuan në Ligën Premier

Premier League
Notat e lojtarëve: Real Madrid 0-0 Atletico Madrid, Courtois më i miri

Notat e lojtarëve: Real Madrid 0-0 Atletico Madrid, Courtois më i miri

La Liga
Lojtarët më të mirë, kontratat e të cilëve skadojnë në vitin 2020 – mund të krijohet një formacion ëndrrash falas

Lojtarët më të mirë, kontratat e të cilëve skadojnë në vitin 2020 – mund të krijohet një formacion ëndrrash falas

Ndërkombëtare
Kosovë – Mali i Zi, vlera e dy ekipeve përfaqësuese

Kosovë – Mali i Zi, vlera e dy ekipeve përfaqësuese

Përfaqësuesja e Kosovës
Fat në fatkeqësi për Kosovën, Mali i Zi pa lojtarin kryesor ndaj ‘Dardanëve’

Fat në fatkeqësi për Kosovën, Mali i Zi pa lojtarin kryesor ndaj ‘Dardanëve’

Përfaqësuesja e Kosovës
Stefan Savic më i shtrenjtë te Mali i Zi, Milot Rashica te Kosova

Stefan Savic më i shtrenjtë te Mali i Zi, Milot Rashica te Kosova

Përfaqësuesja e Kosovës
Formacioni i pabesueshëm me lojtarët e shitur nga Manchester City

Formacioni i pabesueshëm me lojtarët e shitur nga Manchester City

Premier League
Dhjetë transferimet më të shtrenjta në histori të Atleticos, Costa thyen rekordin (Foto)

Dhjetë transferimet më të shtrenjta në histori të Atleticos, Costa thyen rekordin (Foto)

La Liga
Real 1-1 Atletico, notat e lojtarëve (Foto)

Real 1-1 Atletico, notat e lojtarëve (Foto)

La Liga
Mbrojtësi i Atleticos ia mohon golin CR7 duke hequr topin me kokë nga vija e portës, portugezi nuk i beson syve (Video)

Mbrojtësi i Atleticos ia mohon golin CR7 duke hequr topin me kokë nga vija e portës, portugezi nuk i beson syve (Video)

La Liga
Milani tashmë ka gjetur lojtarin adekuat për të ndihmuar Romagnolin në mbrojtje

Milani tashmë ka gjetur lojtarin adekuat për të ndihmuar Romagnolin në mbrojtje

Serie A