LAJMI I FUNDIT:

Shtip

107 Artikuj

Protestojnë pensionistët në Shtip, kërkojnë rritje të pensioneve

Protestojnë pensionistët në Shtip, kërkojnë rritje të pensioneve

Ekonomi
Dy vajza janë goditur me automjet në Shtip, njëra nga vajzat ka mbetur e plagosur rëndë

Dy vajza janë goditur me automjet në Shtip, njëra nga vajzat ka mbetur e plagosur rëndë

Kronikë e Zezë
Vritet një grua në Koçan, policia arreston autorin

Vritet një grua në Koçan, policia arreston autorin

Maqedonia e Veriut
Shtip, vdiq gruaja që u pickua nga një rriqër

Shtip, vdiq gruaja që u pickua nga një rriqër

Maqedonia e Veriut
Digjet një deponi në Shtip

Digjet një deponi në Shtip

Maqedonia e Veriut
Rrahje masive në një pishinë në Shtip

Rrahje masive në një pishinë në Shtip

Auto
Ia vodhi çantën një gruaje në Shtip, arrestohet 29-vjeçari

Ia vodhi çantën një gruaje në Shtip, arrestohet 29-vjeçari

Kronikë e Zezë
Kapet në flagrancë një hajdut në Shtip, po vidhte në ambientet e komunës

Kapet në flagrancë një hajdut në Shtip, po vidhte në ambientet e komunës

Maqedonia e Veriut
Aksident i rëndë në rrugën Shtip-Koçan, humb jetën një 21-vjeçar

Aksident i rëndë në rrugën Shtip-Koçan, humb jetën një 21-vjeçar

Maqedonia e Veriut
Shtip, kapen substanca narkotike në vlerë prej 5 milionë eurove

Shtip, kapen substanca narkotike në vlerë prej 5 milionë eurove

Maqedonia e Veriut
Një çift bashkëshortor ndërron jetë në një aksident në Shtip

Një çift bashkëshortor ndërron jetë në një aksident në Shtip

Kronikë e Zezë
Arrestohet 41 vjeçari nga Shtipi, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Arrestohet 41 vjeçari nga Shtipi, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Maqedonia e Veriut
Tragjedi në Shtip, vetëvriten një vajzë dhe një djalë

Tragjedi në Shtip, vetëvriten një vajzë dhe një djalë

Kronikë e Zezë
Pacienti me COVID-19 arratiset nga spitali në Shtip, më vonë gjendet i vdekur

Pacienti me COVID-19 arratiset nga spitali në Shtip, më vonë gjendet i vdekur

Kronikë e Zezë
Hapet spitali i moduluar në Shtip

Hapet spitali i moduluar në Shtip

Shëndetësi
Tifozët maqedonas përleshen në Shtip, publikohen pamjet

Tifozët maqedonas përleshen në Shtip, publikohen pamjet

Maqedonia e Veriut
Ndërruan jetë katër pacientë në Repartin Infektiv të Shtipit

Ndërruan jetë katër pacientë në Repartin Infektiv të Shtipit

Maqedonia e Veriut
Milanov: Situata me coronavirusin po eskalon në rajonin e Shtipit

Milanov: Situata me coronavirusin po eskalon në rajonin e Shtipit

Maqedonia e Veriut
Për shkak të komplikimeve me COVID-19, humbin jetën tre gra në Shtip

Për shkak të komplikimeve me COVID-19, humbin jetën tre gra në Shtip

Shëndetësi
Shtip, tridhjetë e katër nxënës dhe dy mësues në izolim

Shtip, tridhjetë e katër nxënës dhe dy mësues në izolim

Maqedonia e Veriut
Shtip, një person është infektuar me coronavirus për herë të dytë

Shtip, një person është infektuar me coronavirus për herë të dytë

Shëndetësi
Dy persona të lënduar në një aksident në Shtip

Dy persona të lënduar në një aksident në Shtip

Kronikë e Zezë
Qyteti i Shtipit paralajmëron valën e tretë të coronavirusit

Qyteti i Shtipit paralajmëron valën e tretë të coronavirusit

Komunat
Në Shtip ndërtohet spital i montuar me 50 shtretër

Në Shtip ndërtohet spital i montuar me 50 shtretër

Shëndetësi