LAJMI I FUNDIT:

Shqiptari

113 Artikuj

Shqiptari që duhej të dëbohej nga Gjermania i ikën policisë “nga duart”

Shqiptari që duhej të dëbohej nga Gjermania i ikën policisë “nga duart”

Shqipëri
I riu nga Kosova humbi jetën pasi u vetaksidentua në Itali, flet vëllai i tij

I riu nga Kosova humbi jetën pasi u vetaksidentua në Itali, flet vëllai i tij

Kronika e Zezë
Novkovski bëhet shqiptar dhe punësohet në Agjencinë e Aviacionit Civil

Novkovski bëhet shqiptar dhe punësohet në Agjencinë e Aviacionit Civil

Maqedonia e Veriut
Punëtori shqiptar në Kanada merr shpërblim 300 mijë dollarë, pasi u godit me grusht në testikul në vendin e punës

Punëtori shqiptar në Kanada merr shpërblim 300 mijë dollarë, pasi u godit me grusht në testikul në vendin e punës

Kosovë
Arrestohet në Serbi një shqiptar, mediat serbe thonë se iu gjet sasi e madhe armësh

Arrestohet në Serbi një shqiptar, mediat serbe thonë se iu gjet sasi e madhe armësh

Lugina
Shqiptari vrau të dashurën bashkëkombëse në Greqi: “E bëra nga xhelozia”

Shqiptari vrau të dashurën bashkëkombëse në Greqi: “E bëra nga xhelozia”

Shqipëri
Tatuazhi e tradhtoi, si u identifikua shqiptari që përdhunoi një 34-vjeçare dhe ngacmoi seksualisht një 24 vjeçare në Greqi

Tatuazhi e tradhtoi, si u identifikua shqiptari që përdhunoi një 34-vjeçare dhe ngacmoi seksualisht një 24 vjeçare në Greqi

Shqipëri
Masakroi me thikë gruan në Greqi, shqiptari del para Gjykatës: I kërkoj falje fëmijëve

Masakroi me thikë gruan në Greqi, shqiptari del para Gjykatës: I kërkoj falje fëmijëve

Shqipëri
Babai shqiptar i 10 fëmijëve në Austri, tentoi ta vriste gruan me kabllo elektrike – rrezikon deri 20 vjet burgim

Babai shqiptar i 10 fëmijëve në Austri, tentoi ta vriste gruan me kabllo elektrike – rrezikon deri 20 vjet burgim

Kronika e Zezë
Shqiptari nga Kosova vrau gruan në sy të dy fëmijëve në Zvicër – policia jep detaje për rastin

Shqiptari nga Kosova vrau gruan në sy të dy fëmijëve në Zvicër – policia jep detaje për rastin

Kronika e Zezë
U ndal për një pauzë dhe për të ndezur një cigare, shqiptarin e harron gruaja në autostradë – e vazhdon rrugëtimin pa të

U ndal për një pauzë dhe për të ndezur një cigare, shqiptarin e harron gruaja në autostradë – e vazhdon rrugëtimin pa të

Auto Fun
Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

Pas mosmarrveshjes me gruan kishte rrëmbyer dy fëmijët e tij, pas 10 vitesh arrestohet në Prizren shqiptari më i kërkuar në Austri

Kosovë
Dëshmitari shqiptar tregon momentin kur nxori në breg trupin e 26-vjeçares greke që u vra nga i dashuri

Dëshmitari shqiptar tregon momentin kur nxori në breg trupin e 26-vjeçares greke që u vra nga i dashuri

Kronika e Zezë
Shqiptari padit Qeverinë e Cyrihut për masat e koronës, i shqiptohet tiketa prej 4,695 franga

Shqiptari padit Qeverinë e Cyrihut për masat e koronës, i shqiptohet tiketa prej 4,695 franga

Evropa
Për shkak të gjendjes si pasojë e coronavirusit, shqiptari nga Kosova jep bukë falas në Kanada

Për shkak të gjendjes si pasojë e coronavirusit, shqiptari nga Kosova jep bukë falas në Kanada

Nga Bota
Vdes shqiptari i parë në Amerikë nga coronavirusi

Vdes shqiptari i parë në Amerikë nga coronavirusi

Kosovë
Itali, vritet shqiptari, sapo doli nga banesa për t’u kthyer

Itali, vritet shqiptari, sapo doli nga banesa për t’u kthyer

Kronika e Zezë
Dënohet me gati pesë vite burg shqiptari që planifikonte sulme terroriste në Amerikë

Dënohet me gati pesë vite burg shqiptari që planifikonte sulme terroriste në Amerikë

Kosovë
Shqiptari fiton 1.3 milion dollarë dëmshpërblim nga një kompani e jahteve

Shqiptari fiton 1.3 milion dollarë dëmshpërblim nga një kompani e jahteve

Shqipëri
Shqiptari i vrarë në Gjermani, ishte boksier

Shqiptari i vrarë në Gjermani, ishte boksier

Boks
Një shqiptar gjendet i masakruar në mal, në Dölauer Heide të Gjermanisë

Një shqiptar gjendet i masakruar në mal, në Dölauer Heide të Gjermanisë

Kosovë
Shpëtoi 70 njerëz një vit më parë, vdes shqiptari në Greqi

Shpëtoi 70 njerëz një vit më parë, vdes shqiptari në Greqi

Shqipëri
Shqiptari notoi përmes ujëvarës së famshme për t’i shpëtuar dëbimit nga Kanadaja, një telefonatë i prish planet

Shqiptari notoi përmes ujëvarës së famshme për t’i shpëtuar dëbimit nga Kanadaja, një telefonatë i prish planet

Shqipëri
Rrëmben dhe përdhunon ish-partneren për 3 ditë, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Rrëmben dhe përdhunon ish-partneren për 3 ditë, arrestohet i riu shqiptar në Itali

Shqipëri