LAJMI I FUNDIT:

Shantazh

43 Artikuj

Shantazhoi 46-vjeçaren se do t’i nxirrte video me përmbajte personale, arrestohet i riu nga Librazhdi

Shantazhoi 46-vjeçaren se do t’i nxirrte video me përmbajte personale, arrestohet i riu nga Librazhdi

Shqipëri
Arrestohet një person në Skenderaj, dyshohet për dhunim, shantazh e braktisje të fëmijës

Arrestohet një person në Skenderaj, dyshohet për dhunim, shantazh e braktisje të fëmijës

Kronika e Zezë
E shantazhon një grua duke ia publikuar fotot në rrjete sociale, arrestohet 22-vjeçari në Rahovec

E shantazhon një grua duke ia publikuar fotot në rrjete sociale, arrestohet 22-vjeçari në Rahovec

Kronika e Zezë
Një i mitur shantazhoi përmes video inçizimeve një femër në Ferizaj

Një i mitur shantazhoi përmes video inçizimeve një femër në Ferizaj

Kronika e Zezë
Duda Balje thotë se është shantazhuar dhe kërcënuar me jetë: I dyshuari e ka pranuar fajin

Duda Balje thotë se është shantazhuar dhe kërcënuar me jetë: I dyshuari e ka pranuar fajin

Kosovë
E shantazhonte se do t’i publikonte foto denigruese, arrestohet i dyshuari në flagrancë

E shantazhonte se do t’i publikonte foto denigruese, arrestohet i dyshuari në flagrancë

Kronika e Zezë
Arrestohet një burrë në Pejë, për tri vjet shantazhoi një grua

Arrestohet një burrë në Pejë, për tri vjet shantazhoi një grua

Kronika e Zezë
Arrestohet një maqedonase dhe një zviceran në Fushë Kosovë – dyshohen për shantazh

Arrestohet një maqedonase dhe një zviceran në Fushë Kosovë – dyshohen për shantazh

Kronika e Zezë
Rama akuzon median për shantazh, publikon kërkesën

Rama akuzon median për shantazh, publikon kërkesën

Shqipëri
I kërkonin 3,000 euro për të mos i publikuar lidhjen intime, arrestohen tre persona në Elbasan

I kërkonin 3,000 euro për të mos i publikuar lidhjen intime, arrestohen tre persona në Elbasan

Shqipëri
Menaxhmenti i KEK-ut shantazohet përmes emailit

Menaxhmenti i KEK-ut shantazohet përmes emailit

Kosovë
“85 euro ose të denoncoj në polici për ngacmim seksual”, 15-vjeçarja shqiptare përfundon në pranga pasi shantazhoi të riun me bisedat e “nxehta”

“85 euro ose të denoncoj në polici për ngacmim seksual”, 15-vjeçarja shqiptare përfundon në pranga pasi shantazhoi të riun me bisedat e “nxehta”

Shqipëri
Nuk ia ktheu borxhin, burri nga Kërçova i publikon foto eksplicite të dashurës nga Gostivari

Nuk ia ktheu borxhin, burri nga Kërçova i publikon foto eksplicite të dashurës nga Gostivari

Maqedonia e Veriut
Shantazhohet e mitura në Mitrovicë, i publikojnë një video incizim

Shantazhohet e mitura në Mitrovicë, i publikojnë një video incizim

Kronika e Zezë
Shtetasja e Shqipërisë e shantazhon gjilanasin duke i kërkuar para

Shtetasja e Shqipërisë e shantazhon gjilanasin duke i kërkuar para

Kronika e Zezë
Ia morën 500 euro dhe ja kërkuan edhe 3 mijë të tjera, arrestohen dy persona në Pejë për shantazh

Ia morën 500 euro dhe ja kërkuan edhe 3 mijë të tjera, arrestohen dy persona në Pejë për shantazh

Kronika e Zezë
E shantazhuan me publikimin e disa fotove intime, gruaja nga Istogu tentoi të vetëvritej

E shantazhuan me publikimin e disa fotove intime, gruaja nga Istogu tentoi të vetëvritej

Kronika e Zezë
​Ferizaj, një muaj arrest shtëpiak për shantazh ndaj një profesori

​Ferizaj, një muaj arrest shtëpiak për shantazh ndaj një profesori

Drejtësi
Shantazhon një femër duke përfituar para, arrestohet një person në Prishtinë

Shantazhon një femër duke përfituar para, arrestohet një person në Prishtinë

Kronika e Zezë
Kërcënoi dhe shantazhoi vazhdimisht një femër, arrestohet i dyshuari nga Graçanica

Kërcënoi dhe shantazhoi vazhdimisht një femër, arrestohet i dyshuari nga Graçanica

Kronika e Zezë
Burri shantazhohet nga ish gruaja në Podujevë

Burri shantazhohet nga ish gruaja në Podujevë

Kronika e Zezë
Shantazhohet përmes SMS një mashkull në Kamenicë

Shantazhohet përmes SMS një mashkull në Kamenicë

Kronika e Zezë
Shantazhuan një mashkull duke i kërkuar 30 mijë euro, policia arreston dy femra nga Ferizaj

Shantazhuan një mashkull duke i kërkuar 30 mijë euro, policia arreston dy femra nga Ferizaj

Kronika e Zezë
Fushë Kosovë, shantazhohet përmes Facebook-it një mashkull

Fushë Kosovë, shantazhohet përmes Facebook-it një mashkull

Kronika e Zezë