LAJMI I FUNDIT:

Sergej Milinkovic-Savic

43 Artikuj

Top 10 shitjet më të mëdha të Serie A në këtë afat kalimtar

Top 10 shitjet më të mëdha të Serie A në këtë afat kalimtar

Serie A
Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Ligat tjera
Newcastle largohet nga gara për Brozovic – Interi është gati ta shesë kroatin, etiketon dy pasues

Newcastle largohet nga gara për Brozovic – Interi është gati ta shesë kroatin, etiketon dy pasues

Serie A
Largohet Rabiot, Juventusi ka pesë emra në listën e ngushtë

Largohet Rabiot, Juventusi ka pesë emra në listën e ngushtë

Serie A
Arsenali planifikon gjashtë shitje për të financuar katër blerje të mëdha

Arsenali planifikon gjashtë shitje për të financuar katër blerje të mëdha

Premier League
Top 10 lojtarët e Serie A me më shumë kontribute në gola gjatë vitit 2022

Top 10 lojtarët e Serie A me më shumë kontribute në gola gjatë vitit 2022

Serie A
Zbulohet lista e dëshirave të Allegrit për t’i transferuar te Juventusi

Zbulohet lista e dëshirave të Allegrit për t’i transferuar te Juventusi

Serie A
Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Lojtari dhe formacioni më i mirë i vitit në Serie A

Serie A
Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Formacioni mbresëlënës i Man Utd për sezonin 2022/23, nëse ata nënshkruajnë pesë objektivat e tyre të verës

Premier League
Man Utd synon pesë transferime të mëdha deri në fund të afatit kalimtar të verës

Man Utd synon pesë transferime të mëdha deri në fund të afatit kalimtar të verës

Premier League
Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Nga Ronaldo te De Jong: 15 transferimet e mëdha që mund të ndodhin ende para mbylljes së afatit kalimtar veror

Ndërkombëtare
Juventusi planifikon tri transferime nga Chelsea, monitorohen edhe gjashtë yje të skuadrave tjera evropiane

Juventusi planifikon tri transferime nga Chelsea, monitorohen edhe gjashtë yje të skuadrave tjera evropiane

Serie A
Mediat italiane nxjerrin në pah problemin më të madh të Juventusit dhe mënyrën sesi mund ta zgjidhë këtë gjë

Mediat italiane nxjerrin në pah problemin më të madh të Juventusit dhe mënyrën sesi mund ta zgjidhë këtë gjë

Serie A
Lazio fiton me rikthim sensacional ndeshjen e zjarrtë dhe të tensionuar ndaj Interit

Lazio fiton me rikthim sensacional ndeshjen e zjarrtë dhe të tensionuar ndaj Interit

Serie A
Lazio mposht Romën për ta fituar derbin e kryeqytetit italian

Lazio mposht Romën për ta fituar derbin e kryeqytetit italian

Serie A
L’Equipe publikon formacionin më të mirë me lojtarët që mungojnë në Euro 2020 është absolutisht i pamposhtur

L’Equipe publikon formacionin më të mirë me lojtarët që mungojnë në Euro 2020 është absolutisht i pamposhtur

Përfaqësueset
Juventus 3-1 Lazio, nota e Vedat Muriqit dhe të tjerëve

Juventus 3-1 Lazio, nota e Vedat Muriqit dhe të tjerëve

Serie A
Ronaldo është vetëm lojtari i nëntë më i vlefshëm në Serie A – Lukaku i prinë listës, Insigne i 20-ti

Ronaldo është vetëm lojtari i nëntë më i vlefshëm në Serie A – Lukaku i prinë listës, Insigne i 20-ti

Serie A
Hadergjonaj ka nevojë për votat tuaja, UEFA e vendos në garë me futbollistin serb për golin më të mirë të javës

Hadergjonaj ka nevojë për votat tuaja, UEFA e vendos në garë me futbollistin serb për golin më të mirë të javës

Ndërkombëtare
PSG do një mesfushor në verë, synon njërin nga tre yjet e Serie A

PSG do një mesfushor në verë, synon njërin nga tre yjet e Serie A

Ligue 1
Lazio rrëmben pozitën e dytë në Serie A, pas fitores në derbin ndaj Interit

Lazio rrëmben pozitën e dytë në Serie A, pas fitores në derbin ndaj Interit

Serie A
Lazio 3-1 Juventus, nota e Strakoshës dhe të tjerëve

Lazio 3-1 Juventus, nota e Strakoshës dhe të tjerëve

Serie A
Klubi belg Genk një “minierë ari” – shumë yje që i ka shitur në një formacioni, Liverpooli sonte do të kishte shumë probleme

Klubi belg Genk një “minierë ari” – shumë yje që i ka shitur në një formacioni, Liverpooli sonte do të kishte shumë probleme

Liga e Kampionëve
Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Serie A

Ronaldo shpallet lojtari i vitit në Serie A

Serie A