LAJMI I FUNDIT:

Selino

42 Artikuj

Një pije natyrale që ul kolesterinën dhe trigliceridet

Një pije natyrale që ul kolesterinën dhe trigliceridet

Mjekësi alternative
Mund të kenë ndikim negativ, perimet që nuk duhet t’i hani shumë shpesh

Mund të kenë ndikim negativ, perimet që nuk duhet t’i hani shumë shpesh

Ushqimi dhe Dieta
Këto ushqime assesi nuk duhet t’i ri-nxehni në mikrovalë

Këto ushqime assesi nuk duhet t’i ri-nxehni në mikrovalë

Të njohim produktet
7 në 1 – limonadë xhenxhefili: Pije për detoks më të mirë dhe shpejtim të metabolizmit

7 në 1 – limonadë xhenxhefili: Pije për detoks më të mirë dhe shpejtim të metabolizmit

Nutricion
Po kërkoni të mposhtni nxehtësinë? Qëndroni të hidratuar gjatë gjithë verës me këto tri produkte

Po kërkoni të mposhtni nxehtësinë? Qëndroni të hidratuar gjatë gjithë verës me këto tri produkte

Si të…
Tre përbërës të shëndetshëm për t’u shtuar në ‘smoothie-n’ tuaj të përditshme që ndihmojnë në djegien e yndyrës

Tre përbërës të shëndetshëm për t’u shtuar në ‘smoothie-n’ tuaj të përditshme që ndihmojnë në djegien e yndyrës

Shëndetësi Lajme
Pesë ushqime të shëndetshme që sigurojnë energjinë e nevojshme te fëmijët

Pesë ushqime të shëndetshme që sigurojnë energjinë e nevojshme te fëmijët

Ushqim i shëndetshëm
Gjellë e shijshme me mish pule

Gjellë e shijshme me mish pule

Oreksndjellëse
Ngrënia e selinos mund të mbrojë nga simptomat vdekjeprurëse të tensionit të lartë të gjakut

Ngrënia e selinos mund të mbrojë nga simptomat vdekjeprurëse të tensionit të lartë të gjakut

Shëndetësi Lajme
Pija natyrale që i heq të gjitha toksinat në trup dhe e përmirëson qarkullimin e gjakut

Pija natyrale që i heq të gjitha toksinat në trup dhe e përmirëson qarkullimin e gjakut

Mjekësi alternative
Dhjetë ushqimet më të mira për tensionin e lartë të gjakut

Dhjetë ushqimet më të mira për tensionin e lartë të gjakut

Të njohim produktet
Antidepresivi më i fuqishëm natyral: Asgjë nuk e përmirëson gjendjen shpirtërore dhe qetëson nervat e tendosura si kjo bimë!

Antidepresivi më i fuqishëm natyral: Asgjë nuk e përmirëson gjendjen shpirtërore dhe qetëson nervat e tendosura si kjo bimë!

Të njohim produktet
Ushqimet që duhet të hani për t’u freskuar në mot të nxehtë

Ushqimet që duhet të hani për t’u freskuar në mot të nxehtë

Të tjera
Heq celulitin si me dorë: Kjo pije eliminon lëvoren e portokallit shumë shpejt!

Heq celulitin si me dorë: Kjo pije eliminon lëvoren e portokallit shumë shpejt!

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Truqe të mahnitshme për kuzhinën që mbase nuk i keni ditur

Truqe të mahnitshme për kuzhinën që mbase nuk i keni ditur

Bëje vet
Selinoja e mrekullueshme, erëz dhe ushqim i cili ndikon edhe si afrodiziak!

Selinoja e mrekullueshme, erëz dhe ushqim i cili ndikon edhe si afrodiziak!

Ushqim i shëndetshëm
Krem-supë me selino dhe mollë

Krem-supë me selino dhe mollë

Supa
Tre gjërat që duhet të shtoni në pijen tuaj për të ndihmuar në djegien e dhjamit

Tre gjërat që duhet të shtoni në pijen tuaj për të ndihmuar në djegien e dhjamit

Ushqim i shëndetshëm
Supa marokene e Ramazanit, Harira

Supa marokene e Ramazanit, Harira

Supa
Arra ndihmon trurin, karota shëron sytë, a dini për çfarë është e mirë selinoja?

Arra ndihmon trurin, karota shëron sytë, a dini për çfarë është e mirë selinoja?

Të njohim produktet
Miranda Kerr duket e mrekullueshme në shtatzëninë e tretë, falë një pijeje

Miranda Kerr duket e mrekullueshme në shtatzëninë e tretë, falë një pijeje

Ushqim i shëndetshëm
Supë nga panxhari dhe molla me selino

Supë nga panxhari dhe molla me selino

Supa
Paragjellë ideale verore: Çorba më e shpejtë dhe më e shijshme me toptha!

Paragjellë ideale verore: Çorba më e shpejtë dhe më e shijshme me toptha!

Antipasta
Shkopthat e selinos të mbushur me mish zogu – shpejt, të shijshëm dhe të shëndeteshëm (Video)

Shkopthat e selinos të mbushur me mish zogu – shpejt, të shijshëm dhe të shëndeteshëm (Video)

Antipasta