LAJMI I FUNDIT:

Seksi oral

27 Artikuj

A mund të na shfaqet kanceri në fyt duke praktikuar seks oral?

A mund të na shfaqet kanceri në fyt duke praktikuar seks oral?

Shëndetësi Lajme
A mund të çojë seksi oral në transmetimin e klamidias?

A mund të çojë seksi oral në transmetimin e klamidias?

Këshilla mjekësore
Përse ai ndonjëherë nuk e dëshiron seksin?

Përse ai ndonjëherë nuk e dëshiron seksin?

Në çift
Seksi oral gjatë shtatzënisë mund të rrezikojë shëndetin e shtatzënës dhe të bebes

Seksi oral gjatë shtatzënisë mund të rrezikojë shëndetin e shtatzënës dhe të bebes

Në çift
Kujdes! Seksi oral është përgjegjës për 70% të rasteve të kancerit që prekin pjesën e pasme të fytit

Kujdes! Seksi oral është përgjegjës për 70% të rasteve të kancerit që prekin pjesën e pasme të fytit

Shëndetësi Lajme
Shenja për kabinën e fotografive

Në Britani klientëve u kërkohet të ‘ndalojnë kryerjen e marrëdhënieve’ brenda kabinave të fotografive nëpër lokale

Fun Lajme
Lini dritat ndezë dhe mbanin kontaktin me sy! Mësoni si ta perfeksiononi teknikën e paralojës

Lini dritat ndezë dhe mbanin kontaktin me sy! Mësoni si ta perfeksiononi teknikën e paralojës

Intimitet dhe Pasion
Situatë e pakëndshme për Nellyn, në profilin e tij në Instagram publikohet një xhirim teksa kryente marrëdhënie

Situatë e pakëndshme për Nellyn, në profilin e tij në Instagram publikohet një xhirim teksa kryente marrëdhënie

Po Flitet
Nëse mashkulli i shmanget këtyre gjërave, atëherë nuk është në gjendje të kënaqë femrën

Nëse mashkulli i shmanget këtyre gjërave, atëherë nuk është në gjendje të kënaqë femrën

Intimitet dhe Pasion
Sa kalori shpenzohen gjatë këmbimit të butësisë shpirtërore me partnerin?

Sa kalori shpenzohen gjatë këmbimit të butësisë shpirtërore me partnerin?

Intimitet dhe Pasion
Flisni shtruar me partnerin

Flisni shtruar me partnerin

Në çift
Presidenti i Ugandës ndalon seksin oral: “Goja është për të ngrënë” (Video)

Presidenti i Ugandës ndalon seksin oral: “Goja është për të ngrënë” (Video)

Interesante
Tumori dhe seksi oral, rreziqet më të mëdha janë për meshkujt

Tumori dhe seksi oral, rreziqet më të mëdha janë për meshkujt

Shëndetësi Lajme
Katër sëmundjet e rrezikshme të cilat mund t’i fitoni nga seksi oral

Katër sëmundjet e rrezikshme të cilat mund t’i fitoni nga seksi oral

Të tjera
Çfarë mendojnë femrat dhe meshkujt për pozicionet në seks

Çfarë mendojnë femrat dhe meshkujt për pozicionet në seks

Intimitet dhe Pasion
Imagjinoni t’i përjetoni dy orgazma përnjëherë! Po, është e mundshme dhe ja se si arrihet lehtë kjo!

Imagjinoni t’i përjetoni dy orgazma përnjëherë! Po, është e mundshme dhe ja se si arrihet lehtë kjo!

Intimitet dhe Pasion
‘Lëpija alfabetin’: Teknikë e seksit oral me të cilën do ta çmendni të dashurën nga orgazma

‘Lëpija alfabetin’: Teknikë e seksit oral me të cilën do ta çmendni të dashurën nga orgazma

Intimitet dhe Pasion
Efekti i rrezikshëm anësor i seksit oral, të cilin patjetër duhet ta dini

Efekti i rrezikshëm anësor i seksit oral, të cilin patjetër duhet ta dini

Këshilla mjekësore
Gruaja 60-vjeçare ngufatet gjatë kryerjes së seksit oral, mbrojtja i kërkon burrit që t’ia tregojë penisin gjykatësit (Foto)

Gruaja 60-vjeçare ngufatet gjatë kryerjes së seksit oral, mbrojtja i kërkon burrit që t’ia tregojë penisin gjykatësit (Foto)

Nga Bota
Shtatë mënyra seksi në të cilat mund t’i përdorësh flokët tuaj gjatë seksit

Shtatë mënyra seksi në të cilat mund t’i përdorësh flokët tuaj gjatë seksit

Intimitet dhe Pasion
Nga puthja franceze deri te seksi oral: Si mund ta fitoni HPV-në

Nga puthja franceze deri te seksi oral: Si mund ta fitoni HPV-në

Këshilla mjekësore
Kjo është arsyeja e vërtetë se përse na pëlqen seksi oral

Kjo është arsyeja e vërtetë se përse na pëlqen seksi oral

Intimitet dhe Pasion
Gjërat që AI dëshiron t’i dini kur të kryen SEKS ORAL!

Gjërat që AI dëshiron t’i dini kur të kryen SEKS ORAL!

Intimitet dhe Pasion
ÇUDITEN edhe DOKTORËT! SEKSI ORAL e parandalon këtë SËMUNDJE VDEKJEPRURËSE! (Foto, +16)

ÇUDITEN edhe DOKTORËT! SEKSI ORAL e parandalon këtë SËMUNDJE VDEKJEPRURËSE! (Foto, +16)

Shëndetësi Lajme