LAJMI I FUNDIT:

Sampdoria

586 Artikuj

Hajrizi drejt transferimit te skuadra e madhe italiane

Hajrizi drejt transferimit te skuadra e madhe italiane

Ndërkombëtare
Tre vëllezër në një ndeshje: Familja Esposito bëjnë histori në Itali

Tre vëllezër në një ndeshje: Familja Esposito bëjnë histori në Itali

Ligat tjera
Zyrtare: Pajtim Kasami nënshkruan me Sampdorian

Zyrtare: Pajtim Kasami nënshkruan me Sampdorian

Ligat tjera
Pajtim Kasami pranë transferimit në Itali

Pajtim Kasami pranë transferimit në Itali

Ligat tjera
Ndahet nga jeta Luis Suarez, legjendë e Barcelonës dhe Interi dhe fitues i ‘Topit të Artë’

Ndahet nga jeta Luis Suarez, legjendë e Barcelonës dhe Interi dhe fitues i ‘Topit të Artë’

Serie A
Zyrtare: Pirlo është trajner i ri i Sampdorias

Zyrtare: Pirlo është trajner i ri i Sampdorias

Ligat tjera
Ndodhi pas 33 vitesh: Tre italianë në finale, por i humbën të gjitha – për dallim nga më herët që i kishin fituar

Ndodhi pas 33 vitesh: Tre italianë në finale, por i humbën të gjitha – për dallim nga më herët që i kishin fituar

Liga e Kampionëve
Giiroud realizoi het-trik në shpartallimin që Milani ia bëri Sampdorias

Giiroud realizoi het-trik në shpartallimin që Milani ia bëri Sampdorias

Serie A
Formacionet zyrtare: Milani kërkon tri pikë ndaj Sampdorias

Formacionet zyrtare: Milani kërkon tri pikë ndaj Sampdorias

Serie A
Pioli zbulon problemin më të madh të Milanit

Pioli zbulon problemin më të madh të Milanit

Serie A
Bëhet viral momenti i pafat i Solbakken, kur Mourinho e fton dhe e kthen në bankë – trajneri kërkon falje

Bëhet viral momenti i pafat i Solbakken, kur Mourinho e fton dhe e kthen në bankë – trajneri kërkon falje

Serie A
Mourinhos nuk i pëlqen të flasë për individ te Roma – pyetet edhe rreth të ardhmes së tij

Mourinhos nuk i pëlqen të flasë për individ te Roma – pyetet edhe rreth të ardhmes së tij

Serie A
Roma fiton me rezultat bindës ndaj Sampdorias

Roma fiton me rezultat bindës ndaj Sampdorias

Serie A
Roma e pret Sampdorian në Olimpico – formacionet zyrtare

Roma e pret Sampdorian në Olimpico – formacionet zyrtare

Serie A
A mund të rikthehet Andrea Pirlo këtë verë në Serie A?

A mund të rikthehet Andrea Pirlo këtë verë në Serie A?

Serie A
Pse nuk u anulua goli i Rabiot në fitoren e Juventusit ndaj Sampdorias

Pse nuk u anulua goli i Rabiot në fitoren e Juventusit ndaj Sampdorias

Serie A
Notat e lojtarëve: Juventus 4-2 Sampdoria, shkëlqeu Rabiot

Notat e lojtarëve: Juventus 4-2 Sampdoria, shkëlqeu Rabiot

Serie A
Juventusi me fitore të madhe ndaj Sampdorias, xhiron e ardhshme e zhvillon derbin ndaj Interit

Juventusi me fitore të madhe ndaj Sampdorias, xhiron e ardhshme e zhvillon derbin ndaj Interit

Serie A
Formacionet zyrtare: Juve shpreson të kthehet te fitorja ndaj Sampdorias

Formacionet zyrtare: Juve shpreson të kthehet te fitorja ndaj Sampdorias

Serie A
Allegri harron heqjen e 15 pikëve: Fitojmë ndaj Sampdorias dhe kalojmë Interin në renditje

Allegri harron heqjen e 15 pikëve: Fitojmë ndaj Sampdorias dhe kalojmë Interin në renditje

Serie A
Gjashtë klube të tjera të Serie A janë të përfshira në rastin e fitimeve kapitale të Juventusit

Gjashtë klube të tjera të Serie A janë të përfshira në rastin e fitimeve kapitale të Juventusit

Serie A
Përplasja verbale Lukaku-Barella: Pse lojtarët e Interit pajtohen me belgun

Përplasja verbale Lukaku-Barella: Pse lojtarët e Interit pajtohen me belgun

Serie A
Kamerat kapin momentin kur Lukaku e kërcënoi dhe e shau Barrellan në ndeshjen ndaj Sampdorias

Kamerat kapin momentin kur Lukaku e kërcënoi dhe e shau Barrellan në ndeshjen ndaj Sampdorias

Serie A
Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-0 Inter, portieri Audero i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Sampdoria 0-0 Inter, portieri Audero i pakalueshëm

Serie A