LAJMI I FUNDIT:
Samir Nasri

Samir Nasri

79 Artikuj

Info

Samir Nasri është lojtar francez i lindur më 26 qershor të vitit 1987.

Mbappes i thuhet që të mos i bashkohet Real Madridit

Mbappes i thuhet që të mos i bashkohet Real Madridit

Ligue 1
Dalin pamjet se si Nasri u konfrontua me një tifoz të Arsenalit

Dalin pamjet se si Nasri u konfrontua me një tifoz të Arsenalit

Premier League
Si tentoi ta grushtonte një tifoz i Arsenalit, Samir Nasrin derisa i bënte analizë derbit me Cityn

Si tentoi ta grushtonte një tifoz i Arsenalit, Samir Nasrin derisa i bënte analizë derbit me Cityn

Premier League
“Është arrogant dhe i ndershëm” – Nasri analizon fytyrën e fshehur të Guardiolës, teksa flet edhe për ‘rregullat e seksit’

“Është arrogant dhe i ndershëm” – Nasri analizon fytyrën e fshehur të Guardiolës, teksa flet edhe për ‘rregullat e seksit’

Premier League
Nasri zbuloi se nga cili lojtar kishte frikë Arsenali: Ne dridheshim nga frika ndaj tij

Nasri zbuloi se nga cili lojtar kishte frikë Arsenali: Ne dridheshim nga frika ndaj tij

Premier League
Nasri flet për momentet acaruese me Mancinin: Hoqa këpucët dhe do ta gjuaja me to

Nasri flet për momentet acaruese me Mancinin: Hoqa këpucët dhe do ta gjuaja me to

Premier League
Nasri për pensionimin e Agueros: Kun sapo më dërgoi një mesazh, është e vërtetë!

Nasri për pensionimin e Agueros: Kun sapo më dërgoi një mesazh, është e vërtetë!

La Liga
Nasri u pa mbipeshë, deklarata e Lorik Canës për francezin bëhet virale

Nasri u pa mbipeshë, deklarata e Lorik Canës për francezin bëhet virale

Ligue 1
Nasrit i ka ‘pëlqyer’ pensionimi – duket në mbipeshë vetëm disa muaj pasi që u largua nga futbolli

Nasrit i ka ‘pëlqyer’ pensionimi – duket në mbipeshë vetëm disa muaj pasi që u largua nga futbolli

Ligue 1
Samir Nasri pensionohet nga futbolli në moshën 34-vjeçare

Samir Nasri pensionohet nga futbolli në moshën 34-vjeçare

Ndërkombëtare
Afati kalimtar i janarit është mbyllur, por ka ende disa yje pa skuadër që mund të pëlqehen nga klubet e mëdha

Afati kalimtar i janarit është mbyllur, por ka ende disa yje pa skuadër që mund të pëlqehen nga klubet e mëdha

Ndërkombëtare
Nga portier deri në sulmues: Lista me lojtarët që janë ende pa klub

Nga portier deri në sulmues: Lista me lojtarët që janë ende pa klub

Ndërkombëtare
Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Klubet ende kanë mundësi që të marrin lojtarë – një listë më super yje që ende nuk kanë skuadër

Ndërkombëtare
Video nga zhveshtorja e Marseille: Koha kur yjet botërore, si Ribery e Nasri, qëndronin të heshtur kur fliste Cana

Video nga zhveshtorja e Marseille: Koha kur yjet botërore, si Ribery e Nasri, qëndronin të heshtur kur fliste Cana

Ligue 1
Nasri kritika drejt Deschamps: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman, Franca gaboi edhe me mua dhe Ben Arfan

Nasri kritika drejt Deschamps: Nuk e di pse nuk e fton Benzeman, Franca gaboi edhe me mua dhe Ben Arfan

Përfaqësueset
Zyrtare: Samir Nasri transferohet te Anderlechti

Zyrtare: Samir Nasri transferohet te Anderlechti

Ndërkombëtare
Kompany në bisedime të avancuara me Nasrin për ta transferuar te Anderlechti

Kompany në bisedime të avancuara me Nasrin për ta transferuar te Anderlechti

Ligat tjera
Formacioni me 11 yje që mund të transferohen falas këtë verë  

Formacioni me 11 yje që mund të transferohen falas këtë verë  

Ndërkombëtare
Nga Rabiot, Robben e Sturridge – 11 lojtarët që pritet të transferohen me parametrat zero

Nga Rabiot, Robben e Sturridge – 11 lojtarët që pritet të transferohen me parametrat zero

Futboll
Formacioni më i mirë i lojtarëve që nuk kanë klub – Nga francezët Evra e Nasri, te italianët Aquilani e Rossi  

Formacioni më i mirë i lojtarëve që nuk kanë klub – Nga francezët Evra e Nasri, te italianët Aquilani e Rossi  

Ndërkombëtare
Katër lojtarët që dështuan pas largimit nga Arsenali edhe pse ishin yje

Katër lojtarët që dështuan pas largimit nga Arsenali edhe pse ishin yje

Premier League
Nga infuzioni që i dha mjekja bukuroshe, Nasri dënohet me gjashtë muaj nga UEFA

Nga infuzioni që i dha mjekja bukuroshe, Nasri dënohet me gjashtë muaj nga UEFA

La Liga
Nuk kanë fund problemet për Nasrin, tani del pozitiv në doping dhe dënohet nga UEFA

Nuk kanë fund problemet për Nasrin, tani del pozitiv në doping dhe dënohet nga UEFA

La Liga
Nasri mund të përfundojë në Las Palmas

Nasri mund të përfundojë në Las Palmas

La Liga