LAJMI I FUNDIT:

Ryan Giggs

138 Artikuj

Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Premier League
Rooney zbulon bashkëlojtarët e tij më të mirë dhe më të këqij gjatë karrierës së tij

Rooney zbulon bashkëlojtarët e tij më të mirë dhe më të këqij gjatë karrierës së tij

Premier League
“Nuk mund ta kuptoj si mundi t’ia bëjë këtë vëllait të tij” – babai i Ryan Giggs e quan me disa epitet legjendën e Man Utd

“Nuk mund ta kuptoj si mundi t’ia bëjë këtë vëllait të tij” – babai i Ryan Giggs e quan me disa epitet legjendën e Man Utd

Premier League
Ryan Giggs festoi Krishtlindjet me ish-gruan e tij, Stacey si dhe të dashurën Zara Charles

Ryan Giggs festoi Krishtlindjet me ish-gruan e tij, Stacey si dhe të dashurën Zara Charles

Yjet
Është shkarkuar juria pasi nuk arriti të merrte vendime në gjyqin e Ryan Giggs

Është shkarkuar juria pasi nuk arriti të merrte vendime në gjyqin e Ryan Giggs

Po Flitet
Ryan Giggs pranon para gjykatës se i ka gënjyer dhe tradhtuar shumë herë ish-partneret e tij

Ryan Giggs pranon para gjykatës se i ka gënjyer dhe tradhtuar shumë herë ish-partneret e tij

Yjet
Nga Ronaldo te Best e Keane, por mungojnë Scholes e Giggs – skuadra e ëndrrave të Manchester Unitedit

Nga Ronaldo te Best e Keane, por mungojnë Scholes e Giggs – skuadra e ëndrrave të Manchester Unitedit

Premier League
Rrëfimi i ish-partneres së Giggs: Më ofendonte, më keqtrajtonte dhe kishte tetë të dashura tjera

Rrëfimi i ish-partneres së Giggs: Më ofendonte, më keqtrajtonte dhe kishte tetë të dashura tjera

Po Flitet
Ka nisur procesi gjyqësor ndaj Ryan Giggs për sulm fizik ndaj ish-të dashurës

Ka nisur procesi gjyqësor ndaj Ryan Giggs për sulm fizik ndaj ish-të dashurës

Po Flitet
Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Ronaldo, Ibrahimovic dhe Beckham: 10 lojtarë që zotërojnë aksione në klubet e futbollit

Shkumbin Pireva
Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Një formacion me ish-bashkëlojtarët dhe një tjetër me kundërshtarët më të mirë – Owen zgjodhi dy 11-she të mbushur me yje

Ndërkombëtare
Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Messi, Ronaldo, Neymar, Ozil – Lista me 40 lojtarët me më shumë asistime në shekullin e 21-të

Ndërkombëtare
Përballet me akuza se e rrahu gruan, Ryan Giggs jep dorëheqjen nga kombëtarja e Uellsit

Përballet me akuza se e rrahu gruan, Ryan Giggs jep dorëheqjen nga kombëtarja e Uellsit

Përfaqësueset
Lionel Messi nuk e ka fituar kurrë çmimin që ka marrë tani Salah – egjiptiani u bashkohet shumë legjendave të futbollit

Lionel Messi nuk e ka fituar kurrë çmimin që ka marrë tani Salah – egjiptiani u bashkohet shumë legjendave të futbollit

Ndërkombëtare
Sfidë interesante ndërmjet Belgjikës dhe Uellsit – formacionet zyrtare

Sfidë interesante ndërmjet Belgjikës dhe Uellsit – formacionet zyrtare

Përfaqësueset
De Bruyne hyn në histori të Ligës Premier, bëhet asistuesi i dhjetë më i mirë i të gjitha kohërave

De Bruyne hyn në histori të Ligës Premier, bëhet asistuesi i dhjetë më i mirë i të gjitha kohërave

Premier League
Zbulohet lista me 20 dyshet më produktive në histori të Ligës Premier

Zbulohet lista me 20 dyshet më produktive në histori të Ligës Premier

Premier League
Ish-përgatitësi atletik i Unitedit, Clegg: Giggs ishte atleti më i mirë para Ronaldos

Ish-përgatitësi atletik i Unitedit, Clegg: Giggs ishte atleti më i mirë para Ronaldos

Premier League
“Ryan nuk mund të rezistojë, është i varur nga seksi”, Rhodri Giggs thotë se i vjen keq për vëllain e tij

“Ryan nuk mund të rezistojë, është i varur nga seksi”, Rhodri Giggs thotë se i vjen keq për vëllain e tij

Po Flitet
Ryan Giggs mungon në tri ndeshjet e radhës si trajner i Uellsit shkaku i arrestimit nën akuzat për dhunë ndaj të dashurës

Ryan Giggs mungon në tri ndeshjet e radhës si trajner i Uellsit shkaku i arrestimit nën akuzat për dhunë ndaj të dashurës

Ndërkombëtare
Ryan Giggs është arrestuar nën akuzat për sulm ndaj të dashurës në rezidencën e tij 1.8 milion euroshe

Ryan Giggs është arrestuar nën akuzat për sulm ndaj të dashurës në rezidencën e tij 1.8 milion euroshe

Yjet
Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Vetëm 13 lojtarë kanë regjistruar më shumë asistime sesa Kevin de Bruyne në histori të Ligës Premier

Premier League
Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Sulmuesit më të mirë në histori të futbollit, 30 lojtarë konkurrojnë për tri pozita

Ndërkombëtare
Giggs: Transferimi i Bale te Tottenhami është i mirë për Uellsin

Giggs: Transferimi i Bale te Tottenhami është i mirë për Uellsin

Premier League