LAJMI I FUNDIT:
Romelu Lukaku

Romelu Lukaku

1092 Artikuj

Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Zbulohet lista e yjeve që sauditët duan të transferojnë këtë verë – shumica kanë lënë gjurmë në Evropë

Ligat tjera
Klubet nga Arabia Saudite duan Lukakun

Klubet nga Arabia Saudite duan Lukakun

Ligat tjera
Lukaku ia “bën me sy” Chelseat në barazimin e Belgjikës me Anglinë

Lukaku ia “bën me sy” Chelseat në barazimin e Belgjikës me Anglinë

Premier League
Me asistimin e çmendur ndaj Anglisë – tifozët i kërkojnë bordit të Chelseat ta rimendojnë të ardhmen e Lukakut

Me asistimin e çmendur ndaj Anglisë – tifozët i kërkojnë bordit të Chelseat ta rimendojnë të ardhmen e Lukakut

Premier League
Askujt nuk i ka shkuar në mendje, zbulohet klubi ku do të luaj Lukaku nga sezoni i ri

Askujt nuk i ka shkuar në mendje, zbulohet klubi ku do të luaj Lukaku nga sezoni i ri

Serie A
Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Chelsea po konsideron shitjen e shtatë lojtarëve pas takimit me drejtorin e Ligës Saudite

Premier League
Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Revolucion brutal te Chelsea: 15 lojtarët që pritet të largohen nga Stamford Bridge në verë

Premier League
“Duhet të jem i zgjuar”, Lukaku qesh dhe vendos gishtin në gojë kur e pyesin për të ardhmen e tij

“Duhet të jem i zgjuar”, Lukaku qesh dhe vendos gishtin në gojë kur e pyesin për të ardhmen e tij

Serie A
Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Roma merr një fitore spektakolare në udhëtim ndaj Monzës

Serie A
Në mesin e tyre edhe Armando Broja – 8 lojtarët që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Në mesin e tyre edhe Armando Broja – 8 lojtarët që Chelsea planifikon t’i shesë në verë

Premier League
Roma fiton sfidën e pesë golave ndaj Torinos, shkëlqen Dybala me het-trik

Roma fiton sfidën e pesë golave ndaj Torinos, shkëlqen Dybala me het-trik

Serie A
Conte zbulon se ai u përpoq të nënshkruante Van Dijkun

Conte zbulon se ai u përpoq të nënshkruante Van Dijkun

Ndërkombëtare
Marcus Thuram dhe Inter tallen me Lukakun pas fitores ndaj Romës

Marcus Thuram dhe Inter tallen me Lukakun pas fitores ndaj Romës

Serie A
Nga përballja me sulmuesin më të fortë te suksesi që pret në Euro 2024 –  Ardian Ismajli flet për shumë gjëra në intervistën e fundit

Nga përballja me sulmuesin më të fortë te suksesi që pret në Euro 2024 – Ardian Ismajli flet për shumë gjëra në intervistën e fundit

Serie A
Lukaku pritet të largohet nga Roma, klubi arab i përgatit pagë të ëndrrave belgut

Lukaku pritet të largohet nga Roma, klubi arab i përgatit pagë të ëndrrave belgut

Serie A
“Superliga e Arabisë do të bëhet një nga më të mirat në botë”, Lukaku ia mbyll syrin klubeve saudite

“Superliga e Arabisë do të bëhet një nga më të mirat në botë”, Lukaku ia mbyll syrin klubeve saudite

Ndërkombëtare
Kanë vendosur t’i ndajnë rrugët zyrtarisht: Chelsea i ka vendosur Lukakut çmimin final

Kanë vendosur t’i ndajnë rrugët zyrtarisht: Chelsea i ka vendosur Lukakut çmimin final

Premier League
De Rossi debuton me fitore në stolin e Romës, mposhtin Hellas Veronën në shtëpi

De Rossi debuton me fitore në stolin e Romës, mposhtin Hellas Veronën në shtëpi

Serie A
Shkarkimi i Mourinhos nga Roma mund t’i kushtojë Chelseat hiç më pak se 40 milionë euro

Shkarkimi i Mourinhos nga Roma mund t’i kushtojë Chelseat hiç më pak se 40 milionë euro

Premier League
Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Lojtarët me rënien më të madhe të vlerës në treg, Sancho i treti në listë

Ndërkombëtare
Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Serie A
Lukaku me klub të ri dhe shumë para nga vera e ardhshme

Lukaku me klub të ri dhe shumë para nga vera e ardhshme

Ndërkombëtare
Roma nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Servettes

Roma nuk merr më shumë se një pikë në udhëtim ndaj Servettes

Liga e Evropës
Chelsea njofton Romën për çmimin e Lukakut, por belgu qëndron në Serie A vetëm me një kusht

Chelsea njofton Romën për çmimin e Lukakut, por belgu qëndron në Serie A vetëm me një kusht

Serie A