LAJMI I FUNDIT:
Rodri

Rodri

139 Artikuj

Info

Aaron Wan-Bissaka është spanjoll i lindur më 22 qershor të vitit 1996

Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Toni Kroosin

Real Madrid dëshiron që ylli i Man Cityt të zëvendësojë Toni Kroosin

La Liga
Rodri sulmon pamëshirshëm Arsenalin dhe Liverpoolin gjatë festës së titullit

Rodri sulmon pamëshirshëm Arsenalin dhe Liverpoolin gjatë festës së titullit

Premier League
Rodri tallet në mënyrë brutale me lojtarët e Arsenalit në një intervistë pas fitimit të titullit

Rodri tallet në mënyrë brutale me lojtarët e Arsenalit në një intervistë pas fitimit të titullit

Premier League
Kevin De Bruyne zgjedh yllin e shpërfillur nga Liga Premier si lojtarin më të mirë të sezonit

Kevin De Bruyne zgjedh yllin e shpërfillur nga Liga Premier si lojtarin më të mirë të sezonit

Premier League
Mbappe, Vinicius Jr, Bellingham: Renditja e fundit e favoritëve për Topin e Artë

Mbappe, Vinicius Jr, Bellingham: Renditja e fundit e favoritëve për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Zgjidhet futbollisti i vitit nga Shoqata e Gazetarëve të Futbollit në Angli

Zgjidhet futbollisti i vitit nga Shoqata e Gazetarëve të Futbollit në Angli

Premier League
“Garda” e vjetër e Man Cityt vendos rregull të ri rigoroz për parkimin e veturave në kampin stërvitor

“Garda” e vjetër e Man Cityt vendos rregull të ri rigoroz për parkimin e veturave në kampin stërvitor

Premier League
Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Publikohet lista me 15 lojtarët më të mirë aktualë në botë

Ndërkombëtare
Si e vazhdoi Rodri serinë e tij të pamposhtur prej 70 ndeshjesh për Man Cityn pavarësisht humbjes nga Real Madridi

Si e vazhdoi Rodri serinë e tij të pamposhtur prej 70 ndeshjesh për Man Cityn pavarësisht humbjes nga Real Madridi

Liga e Kampionëve
Ylli i madh i Man Cityt bëhet objektivi kryesor i Real Madridit – Florentino Perez synon transferimin e tij

Ylli i madh i Man Cityt bëhet objektivi kryesor i Real Madridit – Florentino Perez synon transferimin e tij

La Liga
“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

Premier League
Rodri tha publikisht se ka nevojë për pushim, Guardiola merr vendimin për mesfushorin spanjoll

Rodri tha publikisht se ka nevojë për pushim, Guardiola merr vendimin për mesfushorin spanjoll

Premier League
Përditësohen vlerat e futbollistëve, zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë

Përditësohen vlerat e futbollistëve, zbulohet formacioni më i vlefshëm në botë

Ndërkombëtare
“Perez ka bërë një super stadium, por tani duhet ta rregullojë edhe barin” – Guardiola dhe Rodri me kritika për fushën

“Perez ka bërë një super stadium, por tani duhet ta rregullojë edhe barin” – Guardiola dhe Rodri me kritika për fushën

Liga e Kampionëve
Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Renditja e re e dhjetë fituesve të mundshëm të Topit të Artë 2024 – Bellingham parakalon Mbappen

Ndërkombëtare
Zbulohen favoritët e hershëm të Topit të Artë – befasi në mesin e emrave

Zbulohen favoritët e hershëm të Topit të Artë – befasi në mesin e emrave

Ndërkombëtare
Rodri vendos rekord mbresëlënës për Ligën Premier para udhëtimit në Anfield

Rodri vendos rekord mbresëlënës për Ligën Premier para udhëtimit në Anfield

Ndërkombëtare
Rodri thyen rekordin që ka qëndruar për 16 vjet pas fitores ndaj Man United

Rodri thyen rekordin që ka qëndruar për 16 vjet pas fitores ndaj Man United

Premier League
Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Rio Ferdinand zgjedh formacionin më të mirë të kombinuar të Man Utd dhe Man City që nga viti 2000 – lë jashtë shumë legjenda

Premier League
Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Pep Guardiola emëron mesfushorin më të mirë në botë sipas tij

Premier League
Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Notat e lojtarëve: Man City 1-1 Chelsea, zhgënjen Haaland

Premier League
Manchester City dhe Chelsea ndahen në ‘paqe’ në derbin e javës në Ligën Premier

Manchester City dhe Chelsea ndahen në ‘paqe’ në derbin e javës në Ligën Premier

Premier League
“Ato bazohen në marketing, para dhe reklama” – Rodri kritikon ashpër çmimin e Topit të Artë

“Ato bazohen në marketing, para dhe reklama” – Rodri kritikon ashpër çmimin e Topit të Artë

Ndërkombëtare
“Maestrot e mesfushës” – Xhaka, Kroos dhe Rodri komandojnë listën

“Maestrot e mesfushës” – Xhaka, Kroos dhe Rodri komandojnë listën

Ndërkombëtare