LAJMI I FUNDIT:

Rennes

179 Artikuj

PSG-Lyon, finalja e Kupës së Francës

PSG-Lyon, finalja e Kupës së Francës

Ligue 1
“Duhet të mësohemi të luajmë pa Mbappen” – Enrique flet për largimin e francezit nga fusha

“Duhet të mësohemi të luajmë pa Mbappen” – Enrique flet për largimin e francezit nga fusha

Ligue 1
Një penallti në kohën shtesë shpëton PSG-në nga humbja

Një penallti në kohën shtesë shpëton PSG-në nga humbja

Ligue 1
Het-triku i Bourigeaud nuk i mjafton Rennesit, Milani kalon tutje fal fitores në ndeshjen e parë

Het-triku i Bourigeaud nuk i mjafton Rennesit, Milani kalon tutje fal fitores në ndeshjen e parë

Liga e Evropës
Loftus-Cheek dhe Leoa shkëlqejnë, Milani bën hap të madh pas fitores spektakolare ndaj Rennes

Loftus-Cheek dhe Leoa shkëlqejnë, Milani bën hap të madh pas fitores spektakolare ndaj Rennes

Liga e Evropës
Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës rikthehet sot me ndeshjet ‘play-off’, shumë klube të mëdha kërkojnë fitoren

Liga e Evropës
Lojtari belg donte të hiqte dorë nga futbolli dhe të punonte në ndërtim dhe tani e kërkon Liverpooli

Lojtari belg donte të hiqte dorë nga futbolli dhe të punonte në ndërtim dhe tani e kërkon Liverpooli

Ligue 1
Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Hidhet shorti për fazën e play-off-it në Ligën e Evropës: Roma dhe Milani mësojnë emrat e kundërshtarëve

Liga e Evropës
Një rregull pothuajse ‘i panjohur’ anulon golin e Rennes në minutën e 11-të shtesë dhe i jep Villarrealit vendin e parë në grup

Një rregull pothuajse ‘i panjohur’ anulon golin e Rennes në minutën e 11-të shtesë dhe i jep Villarrealit vendin e parë në grup

Liga e Evropës
PSG kthehet te fitoret, triumfon si mysafir i Rennes

PSG kthehet te fitoret, triumfon si mysafir i Rennes

Ligue 1
Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

Perez dërgoi skaut për ta vëzhguar nga afër sensacionin e Rennes

La Liga
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Zyrtare: Manchester City nënshkruan me Jeremy Dokun

Zyrtare: Manchester City nënshkruan me Jeremy Dokun

Premier League
Jeremy Doku po kryen testet mjekësore te Manchester City

Jeremy Doku po kryen testet mjekësore te Manchester City

Premier League
Chelsea bën goditjen e radhës, transferon talentin francez për 27 milionë euro

Chelsea bën goditjen e radhës, transferon talentin francez për 27 milionë euro

Premier League
Chelsea po e mbyllë transferimin e mesfushorit të Rennes

Chelsea po e mbyllë transferimin e mesfushorit të Rennes

Premier League
U vërshëllye para dhe pas ndeshjes nga tifozët – Messi duket se ka parë mjaft te PSG

U vërshëllye para dhe pas ndeshjes nga tifozët – Messi duket se ka parë mjaft te PSG

Ligue 1
Dështon Donnarumma: PSG 0-2 Rennes, notat e lojtarëve

Dështon Donnarumma: PSG 0-2 Rennes, notat e lojtarëve

Ligue 1
Rennes mposht PSG-në në Parc des Princes

Rennes mposht PSG-në në Parc des Princes

Ligue 1
PSG luan për pikë të plota ndaj Rennes – formacionet startuese

PSG luan për pikë të plota ndaj Rennes – formacionet startuese

Ligue 1
Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Edon Zhegrova shkëlqen në fitoren e Lille, gol dhe dy asistime ndaj Rennes

Edon Zhegrova shkëlqen në fitoren e Lille, gol dhe dy asistime ndaj Rennes

Ligue 1
Edon Zhegrova ka shënuar golin e parë në Ligue 1 për këtë sezon

Edon Zhegrova ka shënuar golin e parë në Ligue 1 për këtë sezon

Ligue 1
Manchester United dhe Tottenham vihen pas Lovro Majer, e shohin si pasardhës të Luka Modric

Manchester United dhe Tottenham vihen pas Lovro Majer, e shohin si pasardhës të Luka Modric

Premier League