LAJMI I FUNDIT:

Rekord

19 Artikuj

Fiton xhekpotin e dytë, burri nga Michigan thyen rekord

Fiton xhekpotin e dytë, burri nga Michigan thyen rekord

Interesante
Kopertina më e shtrenjtë në botë

Kopertina më e shtrenjtë në botë

Cult+
Koha e përkryer për sfidë, austriaku thyen rekordin botëror – qëndron në akull 2 orë e 57 sekonda

Koha e përkryer për sfidë, austriaku thyen rekordin botëror – qëndron në akull 2 orë e 57 sekonda

Interesante
Vajza e cila mban vendin e dytë për këmbët më të gjata në botë

Vajza e cila mban vendin e dytë për këmbët më të gjata në botë

Trend
Djali që zotëron 2,371 telefona celularë

Djali që zotëron 2,371 telefona celularë

Interesante
Chevrolet C7 Corvette Grand Sport e kthyer në makinë elektrike, vendos rekord të ri shpejtësie

Chevrolet C7 Corvette Grand Sport e kthyer në makinë elektrike, vendos rekord të ri shpejtësie

Auto Lajme
Seriali i të gjitha rekordeve

Seriali i të gjitha rekordeve

Cult+
Rekord i ri në qytetin gjerman, për më së shumti njerëz të veshur si Smurfs (Foto)

Rekord i ri në qytetin gjerman, për më së shumti njerëz të veshur si Smurfs (Foto)

Fun Lajme
PSG vë rekord të ri të fitoreve për top pesë kampionatet evropiane

PSG vë rekord të ri të fitoreve për top pesë kampionatet evropiane

Ligue 1
Zhytësja italiane theu rekordin botëror, me zhytjen më të thellë pa pajisje për frymëmarrje (Video)

Zhytësja italiane theu rekordin botëror, me zhytjen më të thellë pa pajisje për frymëmarrje (Video)

Interesante
“Rekord i të gjitha kohërave në Evropë!”: Spanja dhe Portugalia para valës së nxehtësisë, temperaturat priten deri në 48 gradë celsius

“Rekord i të gjitha kohërave në Evropë!”: Spanja dhe Portugalia para valës së nxehtësisë, temperaturat priten deri në 48 gradë celsius

Nga Bota
QSUT rekord ndërhyrjesh kardiokirurgjike gjatë vitit 2017

QSUT rekord ndërhyrjesh kardiokirurgjike gjatë vitit 2017

Shëndetësi
Jaguar XE arrin rekord, lë prapa Alfa Romeo Giulia (Video)

Jaguar XE arrin rekord, lë prapa Alfa Romeo Giulia (Video)

Auto Fun
Nissan GT-R i ri, mund ta thyej rekordin e arritur nga Porsche 911 (Foto)

Nissan GT-R i ri, mund ta thyej rekordin e arritur nga Porsche 911 (Foto)

Modelet e Reja
Vëllezërit që rritën kungullin me mbi 1,000 kilogramë, këtë vit thyen sërish rekord (Foto)

Vëllezërit që rritën kungullin me mbi 1,000 kilogramë, këtë vit thyen sërish rekord (Foto)

Interesante
Përpjekja për të thyer rekordin nuk shkoi si duhet, theu qafën gjatë paraqitjes në cirk (Video, +18)

Përpjekja për të thyer rekordin nuk shkoi si duhet, theu qafën gjatë paraqitjes në cirk (Video, +18)

Dështime
Rikthehet në ujë barka që ka thyer rekordin e shpejtësisë para 80 vitesh (Foto)

Rikthehet në ujë barka që ka thyer rekordin e shpejtësisë para 80 vitesh (Foto)

Interesante
Veterani 101-vjeçar arriti rekord si njeriu më i vjetër që u lëshua nga aeroplani (Video)

Veterani 101-vjeçar arriti rekord si njeriu më i vjetër që u lëshua nga aeroplani (Video)

Interesante
Rrëshqasin të zhveshur, për të festuar përfundimin e sezonit të skijimit (Video)

Rrëshqasin të zhveshur, për të festuar përfundimin e sezonit të skijimit (Video)

Fun Lajme