LAJMI I FUNDIT:

Porto Romano

13 Artikuj

Ra në det teksa peshkonte, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 40-vjeçarit në Durrës

Ra në det teksa peshkonte, vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të 40-vjeçarit në Durrës

Shqipëri
Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë hapet më 4 mars, Peleshi zbulon planin për blerjen e sistemit anti-dronë

Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë hapet më 4 mars, Peleshi zbulon planin për blerjen e sistemit anti-dronë

Shqipëri
Balluku thotë se porti i Porto Romanos do t’i shërbejë edhe Kosovës e Maqedonisë së Veriut

Balluku thotë se porti i Porto Romanos do t’i shërbejë edhe Kosovës e Maqedonisë së Veriut

Shqipëri
Rrjedhja e gazit të Porto Romano, nisin hetimet për administratorin e firmës

Rrjedhja e gazit të Porto Romano, nisin hetimet për administratorin e firmës

Shqipëri
Rrjedhje gazi në Porto Romano të Durrësit, evakuohen banoret

Rrjedhje gazi në Porto Romano të Durrësit, evakuohen banoret

Shqipëri
Media britanike: Shqipëria jep dritën jeshile për bazën e re të NATO-s, paralajmërim i madh për Putinin

Media britanike: Shqipëria jep dritën jeshile për bazën e re të NATO-s, paralajmërim i madh për Putinin

Klaudjo Jonuzaj
Nga hekurudha Prishtinë-Durrës deri te bashkimi doganor – të gjitha marrëveshjet ekonomike që u nënshkruan në takimin e tetë të qeverive Kosovë-Shqipëri

Nga hekurudha Prishtinë-Durrës deri te bashkimi doganor – të gjitha marrëveshjet ekonomike që u nënshkruan në takimin e tetë të qeverive Kosovë-Shqipëri

Albert Spahiu
“Ky port do ta ndryshojnë lojën në Ballkan” – kështu pritet të jetë projekti i Porto-Romano në Durrës dhe atij të Thatë në Prishtinë

“Ky port do ta ndryshojnë lojën në Ballkan” – kështu pritet të jetë projekti i Porto-Romano në Durrës dhe atij të Thatë në Prishtinë

Të Tjera
Projektet infrastrukturore që do të prezantohen gjatë mbledhjes së tetë mes Qeverisë së Kosovës e Shqipërisë

Projektet infrastrukturore që do të prezantohen gjatë mbledhjes së tetë mes Qeverisë së Kosovës e Shqipërisë

Të Tjera
Porti i ri i Porto Romanos me infrastrukturë të dedikuar për Ushtrinë shqiptare dhe NATO-n

Porti i ri i Porto Romanos me infrastrukturë të dedikuar për Ushtrinë shqiptare dhe NATO-n

Shqipëri
“Durrës Dry Port”, detaje nga mega-projekti që synohet të ndërtohet në Prishtinë, prezantuar nga ekipi holandez

“Durrës Dry Port”, detaje nga mega-projekti që synohet të ndërtohet në Prishtinë, prezantuar nga ekipi holandez

Të Tjera
Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

Rama: Porti i ri tregtar në Porto Romano, kantieri hapet në 2022

Shqipëri
Mbytet 56-vjeçari në Porto Romano, trupi i pajetë u gjet nga peshkatarët

Mbytet 56-vjeçari në Porto Romano, trupi i pajetë u gjet nga peshkatarët

Shqipëri