LAJMI I FUNDIT:

Policia e Kosovës

18357 Artikuj

Tre të lënduar nga aksidenti që ndodhi te “kafet e vogla” në Prishtinë

Tre të lënduar nga aksidenti që ndodhi te “kafet e vogla” në Prishtinë

Kronika e Zezë
Policia sekuestron 19 motoçikleta në Pejë

Policia sekuestron 19 motoçikleta në Pejë

Kosovë
Ngasësi gjobitet me 300 euro për tejkalim të shpejtësisë në Gjilan

Ngasësi gjobitet me 300 euro për tejkalim të shpejtësisë në Gjilan

Kosovë
E rrahin e më pas ia vjedhin telefonin dhe paratë, arrestohen tre të dyshuar në Fushë Kosovë

E rrahin e më pas ia vjedhin telefonin dhe paratë, arrestohen tre të dyshuar në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Policia jep detaje nga rrahja e anëtarëve të një familje në Shtime, njëri nga të lënduarit u dërgua në QKUK

Policia jep detaje nga rrahja e anëtarëve të një familje në Shtime, njëri nga të lënduarit u dërgua në QKUK

Kosovë
Rrihen mes vete tre familjarë në Shtime, Policia jep detaje

Rrihen mes vete tre familjarë në Shtime, Policia jep detaje

Kronika e Zezë
Fajde nga zyrtari policor – rrëfimi i viktimës se si e humbi pronën

Fajde nga zyrtari policor – rrëfimi i viktimës se si e humbi pronën

Drejtësi
Zeqiri reagon pas shkarkimit: “Puç” i përgatitur prej kohësh

Zeqiri reagon pas shkarkimit: “Puç” i përgatitur prej kohësh

Siguri
Thaçit i shkojnë për vizitë në Hagë prindërit e tij

Thaçit i shkojnë për vizitë në Hagë prindërit e tij

Kosovë
Arrestohet një person në Vushtrri, dyshohet se ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur

Arrestohet një person në Vushtrri, dyshohet se ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur

Kronika e Zezë
Policia ndalon një serb në Leposaviq, kishte veshur uniformë ushtarake të Serbisë

Policia ndalon një serb në Leposaviq, kishte veshur uniformë ushtarake të Serbisë

Kronika e Zezë
Përleshje fizike mes babës dhe djalit në Prishtinë

Përleshje fizike mes babës dhe djalit në Prishtinë

Kronika e Zezë
Arratisja e Enver Sekiraqes, flet avokatja e tij

Arratisja e Enver Sekiraqes, flet avokatja e tij

Drejtësi
Kryeprokurori special flet për rastin e Enver Sekiraqes

Kryeprokurori special flet për rastin e Enver Sekiraqes

Drejtësi
Bënin gara të shpejtësisë, dënohen me nga 500 euro dy shoferë në Ferizaj

Bënin gara të shpejtësisë, dënohen me nga 500 euro dy shoferë në Ferizaj

Kosovë
Pejë, burrë e grua rrahën mes vete – ishin nën ndikim të alkoolit

Pejë, burrë e grua rrahën mes vete – ishin nën ndikim të alkoolit

Kosovë
Rrëshqet dheu në rrugën Klinë – Gjakovë, bllokohet qarkullimi i automjeteve

Rrëshqet dheu në rrugën Klinë – Gjakovë, bllokohet qarkullimi i automjeteve

Kosovë
Humb jetën një person në Prizren, dyshohet se kishte kontakt me rrymë

Humb jetën një person në Prizren, dyshohet se kishte kontakt me rrymë

Kronika e Zezë
Policia ndalon një person në Prishtinë, i njëjti gjuan nga dritarja e ballkonit mbi dy kg marihuanë dhe ikë

Policia ndalon një person në Prishtinë, i njëjti gjuan nga dritarja e ballkonit mbi dy kg marihuanë dhe ikë

Kronika e Zezë
Gjobiten disa persona në Shtime, vozisnin pa patentë dhe lejuan pasagjerët të dilnin në dritare të veturave

Gjobiten disa persona në Shtime, vozisnin pa patentë dhe lejuan pasagjerët të dilnin në dritare të veturave

Kosovë
Plagosje me armë zjarri në Nashec të Prizrenit

Plagosje me armë zjarri në Nashec të Prizrenit

Kronika e Zezë
Dolen me gjysmën e trupit jashtë veturës, policia dënon disa persona në Shtime

Dolen me gjysmën e trupit jashtë veturës, policia dënon disa persona në Shtime

Kronika e Zezë
Aksident në Raushiq të Pejës, lëndohen katër persona

Aksident në Raushiq të Pejës, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Arrestohet i dyshuari i dytë në rastin “Vrasje e mbetur në tentativë” në Ferizaj

Arrestohet i dyshuari i dytë në rastin “Vrasje e mbetur në tentativë” në Ferizaj

Kronika e Zezë