LAJMI I FUNDIT:

Plisat

44 Artikuj

Shtatorja e Adem Jasharit, vjen më 28 nëntor në Prishtinë

Shtatorja e Adem Jasharit, vjen më 28 nëntor në Prishtinë

Kosovë
Tifozët e Napolit pranojnë humbjen dhe rrëmbimin e ‘transit’ në Shqipëri nga Plisat

Tifozët e Napolit pranojnë humbjen dhe rrëmbimin e ‘transit’ në Shqipëri nga Plisat

Ndërkombëtare
Pamje nga përleshja e Plisave me tifozët e Italisë, përkrahësit e Prishtinës dalin fitimtar duke ua rrëmbyer ‘transin’ napolitanëve

Pamje nga përleshja e Plisave me tifozët e Italisë, përkrahësit e Prishtinës dalin fitimtar duke ua rrëmbyer ‘transin’ napolitanëve

Shkumbin Pireva
Munishi i lumtur me fitoren ndaj Dritës, e cilëson të merituar dhe ka një dedikim për tri pikët

Munishi i lumtur me fitoren ndaj Dritës, e cilëson të merituar dhe ka një dedikim për tri pikët

Superliga
Plisat për vendimin e FFK-së: Stadiumi i Prishtinës është i yni, nuk lejojmë të luhet diku tjetër

Plisat për vendimin e FFK-së: Stadiumi i Prishtinës është i yni, nuk lejojmë të luhet diku tjetër

Superliga
Ismet Munishi i lumtur me fitoren ndaj Dukagjinit, ka edhe një premtim për Plisat

Ismet Munishi i lumtur me fitoren ndaj Dukagjinit, ka edhe një premtim për Plisat

Superliga
“Fanella e Prishtinës djersitet, nuk përlyhet” – Plisat të acaruar, hyjnë në zhveshtore dhe i marrin fanellat e lojtarëve të klubit

“Fanella e Prishtinës djersitet, nuk përlyhet” – Plisat të acaruar, hyjnë në zhveshtore dhe i marrin fanellat e lojtarëve të klubit

Superliga
Nis peticioni për vendosjen e shtatores së Adem Jasharit në Prishtinë

Nis peticioni për vendosjen e shtatores së Adem Jasharit në Prishtinë

Kosovë
“Plisat” me peticion kërkojnë vendosjen e shtatores së Komandantit Legjendar në Prishtinë

“Plisat” me peticion kërkojnë vendosjen e shtatores së Komandantit Legjendar në Prishtinë

Kosovë
Kryetari i Plisave, Rinor Grajqevci plagoset në Prishtinë

Kryetari i Plisave, Rinor Grajqevci plagoset në Prishtinë

Sport
Kompanitë kosovare i falënderojnë institucionet shëndetësore të Kosovës

Kompanitë kosovare i falënderojnë institucionet shëndetësore të Kosovës

Devolli Group
Plisat mesazh për mjekët në hyrje të QKUK-së: Heronjtë tanë, jemi krenarë me ju

Plisat mesazh për mjekët në hyrje të QKUK-së: Heronjtë tanë, jemi krenarë me ju

Kosovë
Plisat njoftojnë se ka humbur jetën anëtari i tyre, Genc Gara

Plisat njoftojnë se ka humbur jetën anëtari i tyre, Genc Gara

Kosovë
Plisat vazhdojnë grumbullimin e ndihmave për Shqipërinë: Deri më tani kanë dërguar katër mauna me ndihma për të prekurit nga tërmeti

Plisat vazhdojnë grumbullimin e ndihmave për Shqipërinë: Deri më tani kanë dërguar katër mauna me ndihma për të prekurit nga tërmeti

Kosovë
“Plisat” ndihmuan 250 familje me gjëra ushqimore dhe barna, morën me vete edhe 30 qytetarë nga Durrësi për strehim

“Plisat” ndihmuan 250 familje me gjëra ushqimore dhe barna, morën me vete edhe 30 qytetarë nga Durrësi për strehim

Kosovë
Tifogrupet e klubeve në Kosovë me aksione për grumbullimin e ndihmave për qytetarët pas tërmeteve në Shqipëri

Tifogrupet e klubeve në Kosovë me aksione për grumbullimin e ndihmave për qytetarët pas tërmeteve në Shqipëri

Kosovë
Grupi i tifozëve “Plisat” fillojnë kërkimet për Remzije Mustafën

Grupi i tifozëve “Plisat” fillojnë kërkimet për Remzije Mustafën

Kosovë
Plisat bëhen me kryetar të ri, Rinor Grajqevci i prinë tifozëve prishtinas

Plisat bëhen me kryetar të ri, Rinor Grajqevci i prinë tifozëve prishtinas

Superliga
Plisat arrijnë në Drenas, vendosen në tribunën e improvizuar nga vendasit

Plisat arrijnë në Drenas, vendosen në tribunën e improvizuar nga vendasit

Superliga
​“Plisat” djegin produktet serbe në Sheshin “Skenderbeu” në Prishtinë (Foto)

​“Plisat” djegin produktet serbe në Sheshin “Skenderbeu” në Prishtinë (Foto)

Kosovë
Mbahet mbledhja mes drejtuesve të Prishtinës, Dritës dhe Policisë së Kosovës: Në stadium do të jenë prezent vetëm 1200 tifozë

Mbahet mbledhja mes drejtuesve të Prishtinës, Dritës dhe Policisë së Kosovës: Në stadium do të jenë prezent vetëm 1200 tifozë

Superliga
Plisat me kërkesë të jashtëzakonshme që përkrahet nga kryetari Shpend Ahmeti: Ndeshja vendimtare të zhvillohet në Prishtinë

Plisat me kërkesë të jashtëzakonshme që përkrahet nga kryetari Shpend Ahmeti: Ndeshja vendimtare të zhvillohet në Prishtinë

Superliga
Plisat e vizitojnë skuadrën e Prishtinës: Jemi pas jush, masovikisht në Prizren

Plisat e vizitojnë skuadrën e Prishtinës: Jemi pas jush, masovikisht në Prizren

Superliga
‘Plisat’ me koreografi në mbështetje të ‘Grupit të Kumanovës’ (Foto)

‘Plisat’ me koreografi në mbështetje të ‘Grupit të Kumanovës’ (Foto)

Eurocup - FIBA