LAJMI I FUNDIT:

Përparim Hetemaj

38 Artikuj

Përparim Hetemaj e mbyll karrierën në mënyrën më të mirë, shënon në ndeshjen e fundit në Evropë

Përparim Hetemaj e mbyll karrierën në mënyrën më të mirë, shënon në ndeshjen e fundit në Evropë

Ligat tjera
Përparim Hetemaj i jep sot fund karrierës 19 vjeçare, në këtë ndeshje do të gjykojnë gjyqtarët nga Kosova

Përparim Hetemaj i jep sot fund karrierës 19 vjeçare, në këtë ndeshje do të gjykojnë gjyqtarët nga Kosova

Ndërkombëtare
Roma fiton ndaj Helsinkit dhe mban gjallë shpresat për kualifikim

Roma fiton ndaj Helsinkit dhe mban gjallë shpresat për kualifikim

Liga e Evropës
Pagat e të gjithë lojtarëve shqiptarë në Serie A – Muriqi mbret, Ujkani me rrogën më të ulët

Pagat e të gjithë lojtarëve shqiptarë në Serie A – Muriqi mbret, Ujkani me rrogën më të ulët

Serie A
E pabesueshme, futbollisti shqiptar lë mbrapa Messin, Ronaldon e Neymarin si lojtari më i fauluar në top-pesë ligat më të mira evropiane

E pabesueshme, futbollisti shqiptar lë mbrapa Messin, Ronaldon e Neymarin si lojtari më i fauluar në top-pesë ligat më të mira evropiane

Serie A
Zyrtare: Përparim Hetemaj largohet pas tetë vitesh nga Chievo, por mbetet në Itali

Zyrtare: Përparim Hetemaj largohet pas tetë vitesh nga Chievo, por mbetet në Itali

Serie A
Hetemaj drejt transferimit në Superligën e Turqisë

Hetemaj drejt transferimit në Superligën e Turqisë

Serie A
Inter 2-0 Chievo, nota e Hetemajt dhe të tjerëve

Inter 2-0 Chievo, nota e Hetemajt dhe të tjerëve

Serie A
Chievo 1-2 Milan: Notat e lojtarëve, Hetemaj më i miri te skuadra vendase

Chievo 1-2 Milan: Notat e lojtarëve, Hetemaj më i miri te skuadra vendase

Serie A
Milani fiton në udhëtim te Cheivo dhe ruan diferencën me Interin para derbit

Milani fiton në udhëtim te Cheivo dhe ruan diferencën me Interin para derbit

Serie A
Hetemaj i shënon gol të bukur me kokë Milanit

Hetemaj i shënon gol të bukur me kokë Milanit

Serie A
Rrogat e lojtarëve shqiptarë në Serie A për sezonin 2018/19

Rrogat e lojtarëve shqiptarë në Serie A për sezonin 2018/19

Serie A
Hetemaj ka thyer brinjët, mungon disa javë

Hetemaj ka thyer brinjët, mungon disa javë

Serie A
Notat e lojtarëve: Chievo 2-3 Juventus, shkëlqen Giaccherini – Ronaldo nga më të mirët te Juve

Notat e lojtarëve: Chievo 2-3 Juventus, shkëlqen Giaccherini – Ronaldo nga më të mirët te Juve

Serie A
Hetemaj ndër më të kërkuarit në Serie A, gjashtë skuadra italiane pas mesfushorit shqiptar

Hetemaj ndër më të kërkuarit në Serie A, gjashtë skuadra italiane pas mesfushorit shqiptar

Serie A
Hetemaj drejt transferimit te Parma

Hetemaj drejt transferimit te Parma

Serie A
Roma 4-1 Chievo, nota e Hetemajt dhe të tjerëve

Roma 4-1 Chievo, nota e Hetemajt dhe të tjerëve

Serie A
Chievo 1-2 Inter, nota e Hetemajt dhe të tjerëve

Chievo 1-2 Inter, nota e Hetemajt dhe të tjerëve

Serie A
Chievo 0-2 Juventus, nota e Hetemajt dhe të tjerëve (Foto)

Chievo 0-2 Juventus, nota e Hetemajt dhe të tjerëve (Foto)

Serie A
Hetemaj shënon gol të bukur me kokë ndaj Torinos (Video)

Hetemaj shënon gol të bukur me kokë ndaj Torinos (Video)

Serie A
Juventus 3-0 Chievo, notat e lojtarëve (Foto)

Juventus 3-0 Chievo, notat e lojtarëve (Foto)

Serie A
Juve kalon në epërsi ndaj Chievos, autogol Hetemaj (Video)

Juve kalon në epërsi ndaj Chievos, autogol Hetemaj (Video)

Serie A
Edhe Samir Ujkani i jep fund beqarisë

Edhe Samir Ujkani i jep fund beqarisë

Yjet
Trabzonspor përgatit ofertë për Hetemajn

Trabzonspor përgatit ofertë për Hetemajn

Ndërkombëtare