LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Malit të Zi

199 Artikuj

Nga oborri i shtëpisë te futbolli i lagjes deri në yjet e Malit të Zi: Edvin dhe Armisa Kuc, vëlla dhe motër me një karrierë të shkëlqyer dhe pjesë e Përfaqësueses malazeze

Nga oborri i shtëpisë te futbolli i lagjes deri në yjet e Malit të Zi: Edvin dhe Armisa Kuc, vëlla dhe motër me një karrierë të shkëlqyer dhe pjesë e Përfaqësueses malazeze

Romak Zeqiri
Edvin Kuc gjen golin për Malin e Zi ndaj Lituanisë në eliminatoret për Euro 2024

Edvin Kuc gjen golin për Malin e Zi ndaj Lituanisë në eliminatoret për Euro 2024

Përfaqësueset
Serbët të padisiplinuar, UEFA me dënime të majme – u dërgon edhe paralajmërime

Serbët të padisiplinuar, UEFA me dënime të majme – u dërgon edhe paralajmërime

Përfaqësueset
Debutimi fantastik i Edvin Kuç me Malin e Zi, mesfushori i Ballkanit shënoi dy gola

Debutimi fantastik i Edvin Kuç me Malin e Zi, mesfushori i Ballkanit shënoi dy gola

Përfaqësueset
Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat – Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Nga ftesa e Malit të Zi te përballja me Dinamon në Ligën e Konferencës dhe objektivat në kampionat – Edvin Kuc rrëfehet për të gjitha

Romak Zeqiri
Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Kishte shpresuar në ftesë nga Kosova, Edvin Kuç ftohet prej Malit të Zi

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj i ka dhënë fund karrierës si futbollist

Fatos Beqiraj i ka dhënë fund karrierës si futbollist

Ndërkombëtare
UEFA dënon sërish Serbinë për shkak të thirrjeve për Kosovën

UEFA dënon sërish Serbinë për shkak të thirrjeve për Kosovën

Përfaqësueset
Delibasic lufton kundër një tumori në tru

Delibasic lufton kundër një tumori në tru

Ndërkombëtare
Fatos Beqiraj kthehet në Mal të Zi, nënshkruan për Deçiqin e Tuzit

Fatos Beqiraj kthehet në Mal të Zi, nënshkruan për Deçiqin e Tuzit

Ligat tjera
Beqiraj shënoi ndaj Turqisë, thotë se nuk e ka ndërmend të pensionohet me Malin e Zi

Beqiraj shënoi ndaj Turqisë, thotë se nuk e ka ndërmend të pensionohet me Malin e Zi

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj nuk ndalet, shënon për Malin e Zi ndaj Turqisë

Fatos Beqiraj nuk ndalet, shënon për Malin e Zi ndaj Turqisë

Përfaqësueset
De Vrij pësoi lëndim me Holandën, pritet të kthehet te Interi

De Vrij pësoi lëndim me Holandën, pritet të kthehet te Interi

Serie A
Mali i Zi shokon Holandën në fund, tulipanët duhet të presin për kualifikimin në Katar 2022

Mali i Zi shokon Holandën në fund, tulipanët duhet të presin për kualifikimin në Katar 2022

Përfaqësueset
Holanda luan vetëm për fitore në udhëtim te Mali i Zi, formacionet zyrtare

Holanda luan vetëm për fitore në udhëtim te Mali i Zi, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj shpërthen në fitoren e Malit të Zi, sulmuesi shqiptar shënon dy gola

Fatos Beqiraj shpërthen në fitoren e Malit të Zi, sulmuesi shqiptar shënon dy gola

Përfaqësueset
Fatos Beqiraj shënon gol në fitoren e Malit të Zi ndaj Gjibraltarit

Fatos Beqiraj shënon gol në fitoren e Malit të Zi ndaj Gjibraltarit

Përfaqësueset
Kuç i dëshpëruar me malazezët për mosftesën: Superliga është shumë e fortë, duhet ta respektojnë edhe në Mal të Zi – pres ftesë nga dy Kombëtaret

Kuç i dëshpëruar me malazezët për mosftesën: Superliga është shumë e fortë, duhet ta respektojnë edhe në Mal të Zi – pres ftesë nga dy Kombëtaret

Superliga
Fatos Beqiraj ndahet me Maccabi Netanya, flitet për një rikthim në kampionatin e Malit të Zi

Fatos Beqiraj ndahet me Maccabi Netanya, flitet për një rikthim në kampionatin e Malit të Zi

Ligat tjera
Tifozët anglezë e fishkëllyen Joe Gomezin kur hyri në lojë, Sterlingu i del në mbrojtje

Tifozët anglezë e fishkëllyen Joe Gomezin kur hyri në lojë, Sterlingu i del në mbrojtje

Përfaqësueset
Sterling kthehet ndaj Kosovës, pritet të jetë startues

Sterling kthehet ndaj Kosovës, pritet të jetë startues

Përfaqësuesja e Kosovës
Southgate mbron vendimin e tij për ta lënë jashtë Sterlingun

Southgate mbron vendimin e tij për ta lënë jashtë Sterlingun

Përfaqësueset
Joe Gomez ishte larguar me një gërvishtje në sy pas zënkës me Sterlingun

Joe Gomez ishte larguar me një gërvishtje në sy pas zënkës me Sterlingun

Përfaqësueset
Vedat Muriqi mungon ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë

Vedat Muriqi mungon ndaj Republikës Çeke dhe Anglisë

Përfaqësuesja e Kosovës