LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Holandës

327 Artikuj

FIFA publikon renditjen e re – Kosova nuk ndryshon pozitë, Shqipëria pëson rënie

FIFA publikon renditjen e re – Kosova nuk ndryshon pozitë, Shqipëria pëson rënie

Përfaqësuesja e Kosovës
Çfarë mentaliteti nga Mbappe: Fjalimi i tij i parë si kapiten i Francës është në nivel tjetër

Çfarë mentaliteti nga Mbappe: Fjalimi i tij i parë si kapiten i Francës është në nivel tjetër

Përfaqësueset
Franca i jep leksion Holandës, siguroi fitoren brenda 45 minutave

Franca i jep leksion Holandës, siguroi fitoren brenda 45 minutave

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare, Francë-Holandë: Gjelat me më të mirët, tulipanët me disa ndryshime

Formacionet zyrtare, Francë-Holandë: Gjelat me më të mirët, tulipanët me disa ndryshime

Përfaqësueset
Mësohet arsyeja se si u helmuan pesë futbollistët e Holandës

Mësohet arsyeja se si u helmuan pesë futbollistët e Holandës

Ndërkombëtare
Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Holanda goditet nga virusi, pesë lojtarë largohen nga grumbullimi

Ndërkombëtare
Memphis Depay tregon zhgënjimin e tij me Frenkie de Jong

Memphis Depay tregon zhgënjimin e tij me Frenkie de Jong

Përfaqësueset
Hidhet shorti për “Final Four” në Ligën e Kombeve – përballje të zjarrta

Hidhet shorti për “Final Four” në Ligën e Kombeve – përballje të zjarrta

Ligat tjera
Pas zyrtarizimit si trajner i Holandës, Koeman konfirmon ndryshimet taktike

Pas zyrtarizimit si trajner i Holandës, Koeman konfirmon ndryshimet taktike

Përfaqësueset
“Të paktën ai e ka mësuar emrin tim!”, Weghorst i përgjigjet grindjes me Messin në Kupën e Botës

“Të paktën ai e ka mësuar emrin tim!”, Weghorst i përgjigjet grindjes me Messin në Kupën e Botës

Përfaqësueset
FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

FIFA publikon renditjen e re për Përfaqësuese: Brazili e para, Kosova dhe Shqipëria nuk ndryshojnë vend

Ndërkombëtare
Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Formacioni me lojtarët që shkëlqyen në “Katar 2022” dhe pritet të bëjnë transferime të mëdha së shpejti

Përfaqësueset
“Çfarë po shikon, largohu nga këtu budalla” – si e keqkuptoi Messi afrimin e Weghorst

“Çfarë po shikon, largohu nga këtu budalla” – si e keqkuptoi Messi afrimin e Weghorst

Përfaqësueset
Festimi i Lionel Messit para fytyrës së Louis van Gaalit ka një kuptim të fshehtë – ishte 20 vjet në përgatitje

Festimi i Lionel Messit para fytyrës së Louis van Gaalit ka një kuptim të fshehtë – ishte 20 vjet në përgatitje

Përfaqësueset
I plotësohet dëshira Messit: Mateu Lahoz dërgohet në shtëpi

I plotësohet dëshira Messit: Mateu Lahoz dërgohet në shtëpi

Përfaqësueset
Një psikolog sqaron se si filloi të tensionohej situata mes Argjentinës dhe Holandës dhe vazhdoi edhe në tunel

Një psikolog sqaron se si filloi të tensionohej situata mes Argjentinës dhe Holandës dhe vazhdoi edhe në tunel

Driton Gajraku
Van Dijk kthehet të flas për eliminimin: Më duhet të ushtroj penalltitë

Van Dijk kthehet të flas për eliminimin: Më duhet të ushtroj penalltitë

Ndërkombëtare
FIFA nis hetimet për Messin dhe Paredes, Argjentina rrezikon të mbetet pa dy yjet në gjysmëfinale

FIFA nis hetimet për Messin dhe Paredes, Argjentina rrezikon të mbetet pa dy yjet në gjysmëfinale

Ndërkombëtare
Intervista emocionale e Lisandro Martinez pas ndeshjes ka ‘vjedhur’ zemrën e gjithë tifozëve

Intervista emocionale e Lisandro Martinez pas ndeshjes ka ‘vjedhur’ zemrën e gjithë tifozëve

Përfaqësueset
FIFA hap procedurat disiplinore kundër Argjentinës: A rrezikohet Messi nga dënimi?

FIFA hap procedurat disiplinore kundër Argjentinës: A rrezikohet Messi nga dënimi?

Përfaqësueset
Akuza e rëndë nga Frenkie de Jong: Gjyqtari ishte skandaloz, u ndikua nga madhështia e Messit

Akuza e rëndë nga Frenkie de Jong: Gjyqtari ishte skandaloz, u ndikua nga madhështia e Messit

Ndërkombëtare
Pamjet e reja tregojnë se si Lautaro Martinez u provokua nga holandezët para se të godiste penalltitë vendimtare, festa e argjentinasve në sy të tyre ishte hakmarrje 

Pamjet e reja tregojnë se si Lautaro Martinez u provokua nga holandezët para se të godiste penalltitë vendimtare, festa e argjentinasve në sy të tyre ishte hakmarrje 

Ndërkombëtare
Dalin pamjet nga tuneli i stadiumit, ku shihet përleshja e lojtarëve pasi Messi i tha budalla lojtarit holandez

Dalin pamjet nga tuneli i stadiumit, ku shihet përleshja e lojtarëve pasi Messi i tha budalla lojtarit holandez

Ndërkombëtare
Van Gaal largohet nga Holanda: Ishte ndeshja ime e fundit

Van Gaal largohet nga Holanda: Ishte ndeshja ime e fundit

Ndërkombëtare