LAJMI I FUNDIT:

Kombëtarja e Holandës

366 Artikuj

Vazhdon maratona e “Euro 2024” – tri ndeshje do të luhen sipas orarit

Vazhdon maratona e “Euro 2024” – tri ndeshje do të luhen sipas orarit

Përfaqësueset
Sot nis Euro 2024, festivali i futbollit në Gjermani garanton spektakël

Sot nis Euro 2024, festivali i futbollit në Gjermani garanton spektakël

Përfaqësueset
Ishte me pushime në Disneyland, por mori një ftesë për të ardhur urgjentisht në Euro 2024

Ishte me pushime në Disneyland, por mori një ftesë për të ardhur urgjentisht në Euro 2024

Përfaqësueset
Holanda largon një yll, fton një tjetër: Koopmeiners jashtë, Zirkzee në skuadër

Holanda largon një yll, fton një tjetër: Koopmeiners jashtë, Zirkzee në skuadër

Përfaqësueset
Për disa ëndrra u kthye në makth: Kjo është lista e të gjithë yjeve që humbasin Euro 2024 për shkak të lëndimeve

Për disa ëndrra u kthye në makth: Kjo është lista e të gjithë yjeve që humbasin Euro 2024 për shkak të lëndimeve

Përfaqësueset
Tjetër goditje për Holandën, pas De Jong edhe Teun Koopmeiners humb Evropianin

Tjetër goditje për Holandën, pas De Jong edhe Teun Koopmeiners humb Evropianin

Ndërkombëtare
Zviceranët kryen 10,000 simulime për fituesin e Euro 2024 – befasi në renditjen e favoritëve

Zviceranët kryen 10,000 simulime për fituesin e Euro 2024 – befasi në renditjen e favoritëve

Përfaqësueset
Lëndimi i De Jong, Holanda e zëvendëson me një futbollist që luajti në finalen e Ligës së Kampionëve

Lëndimi i De Jong, Holanda e zëvendëson me një futbollist që luajti në finalen e Ligës së Kampionëve

Ndërkombëtare
Koeman godet Barcelonën pasi De Jong humbi zyrtarisht Kampionatin Evropian

Koeman godet Barcelonën pasi De Jong humbi zyrtarisht Kampionatin Evropian

Ndërkombëtare
Dhjetë ekipet kombëtare më të vlefshme në Euro 2024 – Vendi i parë prinë bindshëm

Dhjetë ekipet kombëtare më të vlefshme në Euro 2024 – Vendi i parë prinë bindshëm

Përfaqësueset
Zyrtare: Frenkie De Jong humbet Euro 2024 shkaku i lëndimit

Zyrtare: Frenkie De Jong humbet Euro 2024 shkaku i lëndimit

Përfaqësueset
Formacioni me më të mirët që u refuzuan për Euro 2024 – nga yjet e Gjermanisë, deri te Jack Grealish

Formacioni me më të mirët që u refuzuan për Euro 2024 – nga yjet e Gjermanisë, deri te Jack Grealish

Përfaqësueset
Pas Gullit, edhe një legjendë e Holandës kritikon De Jongun

Pas Gullit, edhe një legjendë e Holandës kritikon De Jongun

Përfaqësueset
Parashikim nga superkompjuteri Opta: Kush do të shpallet kampion i Euro 2024?

Parashikim nga superkompjuteri Opta: Kush do të shpallet kampion i Euro 2024?

Përfaqësueset
Virgil van Dijk befasohet kur i thuhet se kush janë favoritët për Euro 2024

Virgil van Dijk befasohet kur i thuhet se kush janë favoritët për Euro 2024

Përfaqësueset
Ronald Koeman publikon listën e Holandës për EURO 2024, mbetet jashtë ylli i Serie A

Ronald Koeman publikon listën e Holandës për EURO 2024, mbetet jashtë ylli i Serie A

Përfaqësueset
Zbulohen dhjetë favoritët në përqindje për të fituar Euro 2024

Zbulohen dhjetë favoritët në përqindje për të fituar Euro 2024

Përfaqësueset
Superkompjuteri simulon mbi 10 mijë herë rezultatin e Euro 2024, befason me shanset e fituesve të mundshëm

Superkompjuteri simulon mbi 10 mijë herë rezultatin e Euro 2024, befason me shanset e fituesve të mundshëm

Përfaqësueset
Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Kompletohen grupet e Euro 2024 pas kualifikimit të tri kombëtareve të fundit

Përfaqësueset
Kroos rikthehet zyrtarisht te Gjermania, ftohet për ndeshjet ndaj Francës dhe Holandës

Kroos rikthehet zyrtarisht te Gjermania, ftohet për ndeshjet ndaj Francës dhe Holandës

Përfaqësueset
Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

Van Dijk po ‘çmendet’ nga dy bashkëlojtarët e Liverpoolit që vazhdojnë të tallen me të, duke ia përmendur fjalët e Messit

Ndërkombëtare
Më në fund zbulohet pse Messi tallte Van Gaalin, pas gjithçkaje qëndron një ngjarje e njëzet viteve më parë

Më në fund zbulohet pse Messi tallte Van Gaalin, pas gjithçkaje qëndron një ngjarje e njëzet viteve më parë

Ndërkombëtare
Legjenda e Arsenalit, Dennis Bergkamp, nderohet me kartëmonedhën e paparë më parë

Legjenda e Arsenalit, Dennis Bergkamp, nderohet me kartëmonedhën e paparë më parë

Përfaqësueset
Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Kalendari i plotë për Euro 2024: Datat dhe stadiumet e ndeshjeve

Përfaqësueset