LAJMI I FUNDIT:

Parfum

71 Artikuj

Parfumet kanë afat përdorimi: Si ta ruani më gjatë aromën tuaj të preferuar

Parfumet kanë afat përdorimi: Si ta ruani më gjatë aromën tuaj të preferuar

Lifestyle
Victoria pozon me sutjena dantelle dhe tregon krahët e stërvitur

Victoria pozon me sutjena dantelle dhe tregon krahët e stërvitur

Modë
Si ta hiqni llakun nga thonjtë pa aceton: Truk praktik i cili ka sukses gjithmonë!

Si ta hiqni llakun nga thonjtë pa aceton: Truk praktik i cili ka sukses gjithmonë!

Manikyr dhe pedikyr
Parfumi i tepërt shkakton depresion

Parfumi i tepërt shkakton depresion

Shëndetësi Lajme
Parfumi është gjithmonë një dhuratë ideale

Parfumi është gjithmonë një dhuratë ideale

Bukuri dhe Kujdes
Billie Eilish prezanton parfumin me një pamje krejtësisht ndryshe

Billie Eilish prezanton parfumin me një pamje krejtësisht ndryshe

Psikoprofil
Prodhuesi francez i pijeve alkoolike tani ofron edhe parfume luksoze që do të kushtojnë 5.000 dollarë

Prodhuesi francez i pijeve alkoolike tani ofron edhe parfume luksoze që do të kushtojnë 5.000 dollarë

Bukuri dhe Kujdes
Elon Musk përfiton tre milionë euro brenda gjashtë ditësh nga shitja e parfumit të tij

Elon Musk përfiton tre milionë euro brenda gjashtë ditësh nga shitja e parfumit të tij

Trend
Parfumet që meshkujt pëlqejnë t’i nuhasin te femrat

Parfumet që meshkujt pëlqejnë t’i nuhasin te femrat

Këshilla Lifestyle
Cilat parfume i preferojnë Zendaye, Kaie Gerber, Selena Gomez, Bella dhe Gigi Hadid?

Cilat parfume i preferojnë Zendaye, Kaie Gerber, Selena Gomez, Bella dhe Gigi Hadid?

Aksesorë
Si ta kuptoni nëse parfumi juaj është kopje

Si ta kuptoni nëse parfumi juaj është kopje

Këshilla Lifestyle
Nëse acaroheni kur parfumi avullon shpejt, ekziston një truk i thjeshtë që e zgjidh këtë problem

Nëse acaroheni kur parfumi avullon shpejt, ekziston një truk i thjeshtë që e zgjidh këtë problem

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Parfum, ujë tualeti apo ujë kolonje?

Parfum, ujë tualeti apo ujë kolonje?

Estetikë
Cili parfum e mban më shumë erën – Dolce Garden apo My Burberry Blush?

Cili parfum e mban më shumë erën – Dolce Garden apo My Burberry Blush?

eGjeta
Për personin që ia dëshiron erën sikurse buzëqeshjen – bleja këtë parfum të ëmbël që është në zbritje për 8 Mars

Për personin që ia dëshiron erën sikurse buzëqeshjen – bleja këtë parfum të ëmbël që është në zbritje për 8 Mars

Kozmetikë
Rrëfimi për fshatin e vogël në Egjipt, aty ku bëhet më shumë se gjysma e prodhimit botëror të lules që gjendet në shumë parfume

Rrëfimi për fshatin e vogël në Egjipt, aty ku bëhet më shumë se gjysma e prodhimit botëror të lules që gjendet në shumë parfume

Nga Bota
Billie Eilish lanson parfumin e ri në shishe të frymëzuar nga trupi

Billie Eilish lanson parfumin e ri në shishe të frymëzuar nga trupi

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Shikoni këto pesë gjëra kur blini një parfum për ta kuptuar nëse është origjinal

Shikoni këto pesë gjëra kur blini një parfum për ta kuptuar nëse është origjinal

Këshilla Lifestyle
Si të dalloni një parfum origjinal: Çelësi është në këto pesë gjëra

Si të dalloni një parfum origjinal: Çelësi është në këto pesë gjëra

Trend
Rihanna paralajmëron parfumin e ri nga marka Fenty

Rihanna paralajmëron parfumin e ri nga marka Fenty

Estetikë
Me veturë thyen dyert e lokalit, deshën të vjedhin parfume – çiftin britanik e “tradhtoi” portofoli që e harruan brenda

Me veturë thyen dyert e lokalit, deshën të vjedhin parfume – çiftin britanik e “tradhtoi” portofoli që e harruan brenda

Dështime
Shenjat se e dashura po ju tradhton!

Shenjat se e dashura po ju tradhton!

Lifestyle
A po lanson Harry Styles një linjë parfumesh dhe grimi?

A po lanson Harry Styles një linjë parfumesh dhe grimi?

Grim
Ku duhet t’i ruajmë parfumet dhe vendet ku nuk duhet t’i mbajmë

Ku duhet t’i ruajmë parfumet dhe vendet ku nuk duhet t’i mbajmë

Bukuri dhe Kujdes