LAJMI I FUNDIT:

Parashikimi i motit

373 Artikuj

Agjencia e OKB-së tregon se cila ishte temperatura më e lartë, e regjistruar ndonjëherë në Evropë

Agjencia e OKB-së tregon se cila ishte temperatura më e lartë, e regjistruar ndonjëherë në Evropë

Evropa
Moti i ftoftë në Shqipëri, temperaturat sillen rreth minus 6 gradë Celsius

Moti i ftoftë në Shqipëri, temperaturat sillen rreth minus 6 gradë Celsius

Shqipëri
Moti në Shqipëri i vranët dhe me reshje shiu

Moti në Shqipëri i vranët dhe me reshje shiu

Shqipëri
Mot i vranët dhe me reshje shiu

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Kosovë
Parashikimi i motit në Shqipëri

Parashikimi i motit në Shqipëri

Shqipëri
Bie bora e parë në Kosovë

Bie bora e parë në Kosovë

Kosovë
Mot me diell dhe pjesërisht i vranët në Kosovë

Mot me diell dhe pjesërisht i vranët në Kosovë

Kosovë
Mot i vranët dhe me shi në Shqipëri

Mot i vranët dhe me shi në Shqipëri

Shqipëri
​Parashikimi i motit, deri në 26 gradë temperaturat maksimale

​Parashikimi i motit, deri në 26 gradë temperaturat maksimale

Kosovë
Moti në Shqipëri, temperaturat arrijnë deri 31 gradë Celsius

Moti në Shqipëri, temperaturat arrijnë deri 31 gradë Celsius

Shqipëri
Parashikimi i motit në Shqipëri, temperaturat maksimale arrijnë deri 31 gradë Celsius

Parashikimi i motit në Shqipëri, temperaturat maksimale arrijnë deri 31 gradë Celsius

Shqipëri
Parashikimi i motit për fundjavë, temeperaturat arrijnë deri 25 gradë Celsius

Parashikimi i motit për fundjavë, temeperaturat arrijnë deri 25 gradë Celsius

Kosovë
Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme, temperaturat maksimale do të arrijnë deri 28 gradë Celsius

Parashikimi i motit për pesë ditët e ardhshme, temperaturat maksimale do të arrijnë deri 28 gradë Celsius

Kosovë
Mot i vranët dhe me shi në Shqipëri

Mot i vranët dhe me shi në Shqipëri

Shqipëri
Parashikimi i motit, fillimi i javës me reshje shiu e shkarkime rrufesh

Parashikimi i motit, fillimi i javës me reshje shiu e shkarkime rrufesh

Kosovë
Parashikimi i motit për fundjavë, me diell e vranësira të pakta

Parashikimi i motit për fundjavë, me diell e vranësira të pakta

Kosovë
IHMK: Ulje e ndjeshme e temperaturave gjatë javës së ardhshme

IHMK: Ulje e ndjeshme e temperaturave gjatë javës së ardhshme

Kosovë
Parashikimi i motit për fundjavë, me diell dhe vranësira të lehta

Parashikimi i motit për fundjavë, me diell dhe vranësira të lehta

Kosovë
Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Parashikimi i motit për javën e ardhshme

Kosovë
Moti në Kosovë – kryesisht me diell, temperaturat maksimale deri në 31 gradë Celsius

Moti në Kosovë – kryesisht me diell, temperaturat maksimale deri në 31 gradë Celsius

Kosovë
Moti në Kosovë – sot kryesisht me diell, temperatura maksimale do të sillet rreth 30 gradë Celsius

Moti në Kosovë – sot kryesisht me diell, temperatura maksimale do të sillet rreth 30 gradë Celsius

Kosovë
Mot i nxehtë dhe më pak shi, IHMK tregon se si do të jenë temperaturat në javën e tretë të gushtit

Mot i nxehtë dhe më pak shi, IHMK tregon se si do të jenë temperaturat në javën e tretë të gushtit

Kosovë
Moti sot, temperaturat arrijnë deri 27 gradë Celsius

Moti sot, temperaturat arrijnë deri 27 gradë Celsius

Kosovë
Mot me shi dhe shkarkime rrufesh

Mot me shi dhe shkarkime rrufesh

Kosovë