LAJMI I FUNDIT:

Pantallona

53 Artikuj

Pantallonat mund të duken njësoj mirë si edhe fustani: Katër propozime për veshje pak më ndryshe gjatë Vitit të Ri!

Pantallonat mund të duken njësoj mirë si edhe fustani: Katër propozime për veshje pak më ndryshe gjatë Vitit të Ri!

Keshilla Modë
Të gjitha kostumet – pesë kombinime fantastike

Të gjitha kostumet – pesë kombinime fantastike

Keshilla Modë
Tri modele pantallonash dominuese për sezonin: Bëhuni gati për prerje të gjera dhe elegancë të shkujdesur

Tri modele pantallonash dominuese për sezonin: Bëhuni gati për prerje të gjera dhe elegancë të shkujdesur

Keshilla Modë
Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Hailey Bieber ndjek trendin ‘no pants’: Dalja pa pantallona në Paris e vuri në qendër të vëmendjes

Modë
Pantallona praktike dhe trendi për punën në zyrë gjatë vjeshtës

Pantallona praktike dhe trendi për punën në zyrë gjatë vjeshtës

Modë
Zbuloni këmbët tuaja: Sugjerime se si dhe me çfarë të vishni minifunde dhe pantallona të nxehta

Zbuloni këmbët tuaja: Sugjerime se si dhe me çfarë të vishni minifunde dhe pantallona të nxehta

Keshilla Modë
Tetë mënyra si të kombinojmë një bluzë të bardhë

Tetë mënyra si të kombinojmë një bluzë të bardhë

Keshilla Modë
Të rehatshme dhe shik, pantallonat prej liri janë një pjesë e preferuar për t’u veshur edhe këtë verë

Të rehatshme dhe shik, pantallonat prej liri janë një pjesë e preferuar për t’u veshur edhe këtë verë

Modë
Jennifer Lopez në pantallona që i bëjnë të gjithë të duken më të hollë

Jennifer Lopez në pantallona që i bëjnë të gjithë të duken më të hollë

Moda
Pantallonat që zgjatin figurën dhe mund t’i vishni në punë ose për një takim në mbrëmje

Pantallonat që zgjatin figurën dhe mund t’i vishni në punë ose për një takim në mbrëmje

Moda
Fund mbi pantallona, rikthehet trendi i viteve 2000

Fund mbi pantallona, rikthehet trendi i viteve 2000

Modë
Tri modele të pantallonave të cilat do t’i adhuroni këtë vjeshtë

Tri modele të pantallonave të cilat do t’i adhuroni këtë vjeshtë

Modë
Një palë xhinse Levi’s të vitit 1880 shiten për më shumë se 87 mijë dollarë

Një palë xhinse Levi’s të vitit 1880 shiten për më shumë se 87 mijë dollarë

Interesante
Për dukje fantastike: Një palë pantallona në tri mënyra

Për dukje fantastike: Një palë pantallona në tri mënyra

Keshilla Modë
Si t’i vishni fustanet mbi pantallona si damë e vërtetë trendi

Si t’i vishni fustanet mbi pantallona si damë e vërtetë trendi

Keshilla Modë
Të rehatshme si tuta, por edhe elegante: Këto pantallona janë hit vjeshte!

Të rehatshme si tuta, por edhe elegante: Këto pantallona janë hit vjeshte!

Moda
Në garë për rekordin Guiness, rrobaqepësi zviceran qep pantallonat 70 metra të gjatë që peshojnë 700 kilogramë

Në garë për rekordin Guiness, rrobaqepësi zviceran qep pantallonat 70 metra të gjatë që peshojnë 700 kilogramë

Kuriozitete
Pantallonat që duken sikur ju keni urinuar shiten për 75 dollarë

Pantallonat që duken sikur ju keni urinuar shiten për 75 dollarë

Fun Lajme
Nëse vishni këtë model pantallonash, këmbët duken më të holla dhe më të gjata

Nëse vishni këtë model pantallonash, këmbët duken më të holla dhe më të gjata

Moda
Stilizimi i ikonës së modës është prova më e mirë se si këto pantallona legjendare i heqin me besueshmëri vitet

Stilizimi i ikonës së modës është prova më e mirë se si këto pantallona legjendare i heqin me besueshmëri vitet

Moda
Jennifer Lopez ka treguar se si barten pantallonat në formë zileje, hit i këtij sezoni vjeshtor!

Jennifer Lopez ka treguar se si barten pantallonat në formë zileje, hit i këtij sezoni vjeshtor!

Moda
Tesla tani po shet veshje të notit

Tesla tani po shet veshje të notit

Lajme Teknologji
Si ti qepni pantallonat tuaja në shtëpi nëse janë shumë të gjata

Si ti qepni pantallonat tuaja në shtëpi nëse janë shumë të gjata

Keshilla Modë
Ju zgjasin këmbët dhe ju rrinë për mrekulli: Këto pantallona janë hit i vërtet pranveror!

Ju zgjasin këmbët dhe ju rrinë për mrekulli: Këto pantallona janë hit i vërtet pranveror!

Modë