LAJMI I FUNDIT:

Orlando Magic

52 Artikuj

Lakers rikthehen te fitore, mposhtin Orlandon pas paraqitjes fantastike të Reaves

Lakers rikthehen te fitore, mposhtin Orlandon pas paraqitjes fantastike të Reaves

NBA
Philadelphia 76ers rikthehet te fitoret, triumfon ndaj Orlando Magic

Philadelphia 76ers rikthehet te fitoret, triumfon ndaj Orlando Magic

NBA
Boston vazhdon me fitore, Philadelphia 76ers pëson edhe humbjen e tretë radhazi

Boston vazhdon me fitore, Philadelphia 76ers pëson edhe humbjen e tretë radhazi

NBA
Saddiq Bey shkëlqen me 51 pikë, Pistons marrin fitore në udhëtim te Magic

Saddiq Bey shkëlqen me 51 pikë, Pistons marrin fitore në udhëtim te Magic

NBA
Durant me 51 pikë i siguron fitoren Brooklynit, Lakers pa problem ndaj Orlandos

Durant me 51 pikë i siguron fitoren Brooklynit, Lakers pa problem ndaj Orlandos

NBA
Philadelphia kthehet te fitoret, mposhtin lehtësisht Orlandon

Philadelphia kthehet te fitoret, mposhtin lehtësisht Orlandon

NBA
Lakers triumfojnë me shumë mund ndaj Magic, fitore merr edhe Blazer – rezultatet e takimeve në NBA

Lakers triumfojnë me shumë mund ndaj Magic, fitore merr edhe Blazer – rezultatet e takimeve në NBA

NBA
Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

Përfundon një tjetër xhiro në NBA – fitore mjaftë e vështirë për Warriors

NBA
Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

Spektakël në përballjet e NBA – Utah Jazz është sërish lider

NBA
Philadelphia ia shkakton humbjen e parë Orlandos

Philadelphia ia shkakton humbjen e parë Orlandos

NBA
Miami e fillon me humbje, Sacramento e Boston fitojnë me vështirësi

Miami e fillon me humbje, Sacramento e Boston fitojnë me vështirësi

NBA
Lakers dhe Bucks marrin fitoret e radhës dhe kalojnë në raundin tjetër

Lakers dhe Bucks marrin fitoret e radhës dhe kalojnë në raundin tjetër

NBA
Përleshje në ndeshje të NBA, James Ennis grushton gjyqtarin dhe trajnerin kundërshtar në tentim për ta goditur Marvin Williamsin

Përleshje në ndeshje të NBA, James Ennis grushton gjyqtarin dhe trajnerin kundërshtar në tentim për ta goditur Marvin Williamsin

NBA
NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA: San Antonio Spurs pëson humbje, Chicago Bulls merr fitore të vështirë

NBA
Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

Clippers triumfojnë me rezultat të thellë ndaj Grizzlies, fitore merr edhe Cleveland Cavaliers

NBA
Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

Clippers triumfojnë ndaj Spurs, fitore marrin edhe Sacramento Kings

NBA
NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA: Chicago Bulls fiton ndaj San Antonio Spurs, Orlando Magic pëson humbje nga Miami Heat

NBA
Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

Lakers fitojnë me rezultat të thellë ndaj Cleveland Cavaliers, fitore ka marrë edhe Orlando Magic

NBA
Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

Spektakël në NBA: Fitojnë San Antonio Spurs e Sacramento Kings, por pësojnë Chicago Bulls dhe Golden States Warriors

NBA
Në NBA u zhvilluan gjashtë super ndeshje – fituan Lakers, Boston dhe Atlanta

Në NBA u zhvilluan gjashtë super ndeshje – fituan Lakers, Boston dhe Atlanta

NBA
NBA dhuroi shumë aksion në 11 ndeshjet e zhvilluara mbrëmë – Fitojnë Houston dhe Boston, humb Golden State

NBA dhuroi shumë aksion në 11 ndeshjet e zhvilluara mbrëmë – Fitojnë Houston dhe Boston, humb Golden State

NBA
Toronto e Denveri me fitoret e para në “play-off”, Portlandi siguron triumfin e dytë

Toronto e Denveri me fitoret e para në “play-off”, Portlandi siguron triumfin e dytë

NBA
Sonte fillon playoffi në NBA, duele të mëdha në lindje e perëndim

Sonte fillon playoffi në NBA, duele të mëdha në lindje e perëndim

NBA
Caktohen çiftet e Play Off-it në NBA, kampioni në fuqi e nis ndaj LA Clippers

Caktohen çiftet e Play Off-it në NBA, kampioni në fuqi e nis ndaj LA Clippers

NBA