LAJMI I FUNDIT:
Olivia Rodrigo

Olivia Rodrigo

25 Artikuj

Info

Olivia Isabel Rodrigo (e lindur më 20 shkurt 2003) është aktore dhe këngëtare amerikane.

Nuk ia pranoi buqetën me lule, një fanse godet me to këngëtaren Olivia Rodrigo

Nuk ia pranoi buqetën me lule, një fanse godet me to këngëtaren Olivia Rodrigo

Yjet
Olivia Rodrigo dhe Paris Hilton shkëlqejnë në ansamble argjendi ndërsa Dixie D’Amelio mahnit me fustan rozë, në Los Angeles

Olivia Rodrigo dhe Paris Hilton shkëlqejnë në ansamble argjendi ndërsa Dixie D’Amelio mahnit me fustan rozë, në Los Angeles

Yjet
Camila Cabello shfaq figurën e saj tërheqëse në një pulovër dhe të brendshme të zeza

Camila Cabello shfaq figurën e saj tërheqëse në një pulovër dhe të brendshme të zeza

Yjet
Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Paraqitjet më mahnitëse të yjeve në ‘pas-ndejën’ e Met Gala 2022

Modë
Olivia Rodrigo vesh një fustan gjysmë të tejdukshëm gjatë takimit me Zack Bia në New York, ndërsa thashethemet romantike rreth çiftit po qarkullojnë

Olivia Rodrigo vesh një fustan gjysmë të tejdukshëm gjatë takimit me Zack Bia në New York, ndërsa thashethemet romantike rreth çiftit po qarkullojnë

Modë
Olivia Rodrigo bëhet e famshmja e parë që marka Glossier zgjedh si imazh

Olivia Rodrigo bëhet e famshmja e parë që marka Glossier zgjedh si imazh

Bukuri dhe Kujdes
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Grim
Olivia Rodrigo përjeton një moment të sikletshëm pas “Grammy Awards” – një nga trofetë i bie nga dora dhe thyhet

Olivia Rodrigo përjeton një moment të sikletshëm pas “Grammy Awards” – një nga trofetë i bie nga dora dhe thyhet

Yjet
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Modë
Pesë artistët që mund të bëjnë histori këtë të diel në “Grammy Awards”

Pesë artistët që mund të bëjnë histori këtë të diel në “Grammy Awards”

Muzikë
Yjet e TikTok-ut bëhen bashkë dhe realizojnë tatuazhe që përputhen

Yjet e TikTok-ut bëhen bashkë dhe realizojnë tatuazhe që përputhen

Trend
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Women In Music Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Billboard Women In Music Awards 2022”

Modë
Olivia Rodrigo shfaqet e lezetshme në rozë gjatë festës së ditëlindjes së saj të 19-të

Olivia Rodrigo shfaqet e lezetshme në rozë gjatë festës së ditëlindjes së saj të 19-të

Modë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Brit Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “Brit Awards 2022”

Modë
Lista me fituesit në Brit Awards 2022, Adele – mbretëresha e mbrëmjes me tri çmime të rëndësishme

Lista me fituesit në Brit Awards 2022, Adele – mbretëresha e mbrëmjes me tri çmime të rëndësishme

Butrint Avdyli
Olivia Rodrigo shfaqet me stilim flokësh të inspiruar nga vitet ’90

Olivia Rodrigo shfaqet me stilim flokësh të inspiruar nga vitet ’90

Flokë dhe stil
“Levitating” e Dua Lipës është zyrtarisht kënga më e dëgjuar e vitit 2021 në Amerikë

“Levitating” e Dua Lipës është zyrtarisht kënga më e dëgjuar e vitit 2021 në Amerikë

Muzikë
21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të American Music Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të American Music Awards 2021

Modë
Njerëzit nuk mund të besojnë se kjo përdoruese e TikTok nuk është Olivia Rodrigo

Njerëzit nuk mund të besojnë se kjo përdoruese e TikTok nuk është Olivia Rodrigo

Trend
Olivia Rodrigo i lë pak vend imagjinatës e veshur me fustan të zi

Olivia Rodrigo i lë pak vend imagjinatës e veshur me fustan të zi

Modë
MTV Video Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

MTV Video Music Awards 2021: Grimi dhe modelimet më të mira të flokëve

Estetikë
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2021

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të MTV Video Music Awards 2021

Modë
Veshja e zgjedhur nga Olivia Rodrigo në Shtëpinë e Bardhë është më e vjetër se vetë ajo

Veshja e zgjedhur nga Olivia Rodrigo në Shtëpinë e Bardhë është më e vjetër se vetë ajo

Modë