LAJMI I FUNDIT:

Nait Hasani

116 Artikuj

A duhet të dërgohet projektligji për Komisionin e Pavarur të Mediave tek Komisioni i Venecias?

A duhet të dërgohet projektligji për Komisionin e Pavarur të Mediave tek Komisioni i Venecias?

Kosovë
Kush është Sinisha Petriq, krimineli që vrau shqiptarët në masakrën e Dubravës?

Kush është Sinisha Petriq, krimineli që vrau shqiptarët në masakrën e Dubravës?

Kosovë
Klinaku e quan spektakël konfiskimin e telefonit të Nait Hasanit nga Specialja

Klinaku e quan spektakël konfiskimin e telefonit të Nait Hasanit nga Specialja

Drejtësi
Me urdhër të Prokurorisë Speciale i sekuestrohet telefoni edhe Nait Hasanit, kishte qëndruar tri orë në objektin e EULEX-it

Me urdhër të Prokurorisë Speciale i sekuestrohet telefoni edhe Nait Hasanit, kishte qëndruar tri orë në objektin e EULEX-it

Kosovë
Hasani: Emri, Ushtria Çlirimtare e Kosovës u vendos me 17 nëntor të 1994

Hasani: Emri, Ushtria Çlirimtare e Kosovës u vendos me 17 nëntor të 1994

Kosovë
Kërcënimi me vrasje ndaj Dick Martyt, Hasani: Raporti e rasti i tij rrezikojnë zhbërjen e Kosovës si shtet – institucionet të kërkojnë përgjegjësi penale ndaj Serbisë

Kërcënimi me vrasje ndaj Dick Martyt, Hasani: Raporti e rasti i tij rrezikojnë zhbërjen e Kosovës si shtet – institucionet të kërkojnë përgjegjësi penale ndaj Serbisë

Jehona Hulaj
Viziton ish krerët e UÇK-së në Hagë, Nait Hasani: Janë pa përkujdesjen e institucioneve të shtetit tonë

Viziton ish krerët e UÇK-së në Hagë, Nait Hasani: Janë pa përkujdesjen e institucioneve të shtetit tonë

Drejtësi
Nait Hasani përfundon misionin diplomatik në Tiranë: Kam prezantuar Kosovën te misionet diplomatike si një storie suksesi

Nait Hasani përfundon misionin diplomatik në Tiranë: Kam prezantuar Kosovën te misionet diplomatike si një storie suksesi

Kosovë
Meta pret Hasanin me rastin e përfundimit të misionit diplomatik: Shqipëria dhe Kosova, gjithmonë në krah të njëra-tjetrës

Meta pret Hasanin me rastin e përfundimit të misionit diplomatik: Shqipëria dhe Kosova, gjithmonë në krah të njëra-tjetrës

Shqipëri
Nait Hasani tregon pse nuk lejoi që Albin Kurti të lirohet natën nga burgu i Nishit

Nait Hasani tregon pse nuk lejoi që Albin Kurti të lirohet natën nga burgu i Nishit

Kosovë
Burgu i Nishit dhe telefonatat nga Thaçi, Veseli, Selimi e Demaçi – rrëfimi i ish të burgosurit Nait Hasani

Burgu i Nishit dhe telefonatat nga Thaçi, Veseli, Selimi e Demaçi – rrëfimi i ish të burgosurit Nait Hasani

Kosovë
Lëshohet në përdorim platforma për turizmin ‘Trip to Albania’

Lëshohet në përdorim platforma për turizmin ‘Trip to Albania’

Shqipëri
Emrat e 12 ambasadorëve që ishin emëruar politikisht e që pritet të zëvendësohen nga të rinj

Emrat e 12 ambasadorëve që ishin emëruar politikisht e që pritet të zëvendësohen nga të rinj

Kosovë
MSH: Nuk e kemi refuzuar ndihmën simbolike për vaksinim të mjekëve në Shqipëri, por fokusi është të fillojë vaksinimi në Kosovë

MSH: Nuk e kemi refuzuar ndihmën simbolike për vaksinim të mjekëve në Shqipëri, por fokusi është të fillojë vaksinimi në Kosovë

Xhejlane Kaçiu
Ambasadori Hasani: Po presim listën e mjekëve nga MSH-ja, për të marrë vaksinat në Kukës

Ambasadori Hasani: Po presim listën e mjekëve nga MSH-ja, për të marrë vaksinat në Kukës

Xhejlane Kaçiu
Ambasadori Hasani për aksidentin tragjik në Shqipëri: Viktimat janë nga Prishtina

Ambasadori Hasani për aksidentin tragjik në Shqipëri: Viktimat janë nga Prishtina

Kosovë
Ambasadori i Kosovës në Shqipëri infektohet me coronavirus

Ambasadori i Kosovës në Shqipëri infektohet me coronavirus

Kosovë
Cakaj takon Hasanin: Kur është në pyetje UÇK, përgjigjemi si një komb

Cakaj takon Hasanin: Kur është në pyetje UÇK, përgjigjemi si një komb

Kosovë
Ambasadorja e ShBA-së në Tiranë shpreson në një marrëveshje Kosovë-Serbi

Ambasadorja e ShBA-së në Tiranë shpreson në një marrëveshje Kosovë-Serbi

Kosovë
Pas aterrimit në Tiranë, Thaçi niset për Kosovë

Pas aterrimit në Tiranë, Thaçi niset për Kosovë

Kosovë
Sali Berisha përmes Nait Hasanit i dërgon porosi Qeverisë në Kosovë

Sali Berisha përmes Nait Hasanit i dërgon porosi Qeverisë në Kosovë

Kosovë
Hasani pas deklaratave të Vuçiqit për masakrën e Reçakut: Krimet nuk vjetrohen dhe kurrë nuk duhet të harrohen

Hasani pas deklaratave të Vuçiqit për masakrën e Reçakut: Krimet nuk vjetrohen dhe kurrë nuk duhet të harrohen

Kosovë
Rreth 30 persona nga Kosova dhurojnë gjak në Durrës, bashkëngjitet edhe ambasadori Nait Hasani

Rreth 30 persona nga Kosova dhurojnë gjak në Durrës, bashkëngjitet edhe ambasadori Nait Hasani

Kosovë
Ambasadori Nait Hasani: Banorët e prekur nga tërmeti në Shqipëri kanë nevojë për trajtime mjekësore

Ambasadori Nait Hasani: Banorët e prekur nga tërmeti në Shqipëri kanë nevojë për trajtime mjekësore

Shqipëri