LAJMI I FUNDIT:

MMA

525 Artikuj

Ngannou njofton rikthimin e tij në MMA dhe zbulon se kë synon si kundërshtar

Ngannou njofton rikthimin e tij në MMA dhe zbulon se kë synon si kundërshtar

Sportet Luftarake
Khabib Nurmagomedov takohet dhe publikon një fotografi me Haaland, nuk mungon dhurata speciale nga norvegjezi

Khabib Nurmagomedov takohet dhe publikon një fotografi me Haaland, nuk mungon dhurata speciale nga norvegjezi

Ndërkombëtare
Bernardo Sopaj me fitore fantastike në MMA, feston me flamurin shqiptar

Bernardo Sopaj me fitore fantastike në MMA, feston me flamurin shqiptar

Sportet Luftarake
Me një foto së bashku me Ronaldon, McGregor paralajmëron diçka të jashtëzakonshme

Me një foto së bashku me Ronaldon, McGregor paralajmëron diçka të jashtëzakonshme

UFC
Mesazhi i ashpër i McGregor për UFC-në, irlandezit i ka humbur durimi

Mesazhi i ashpër i McGregor për UFC-në, irlandezit i ka humbur durimi

UFC
Cristiano Ronaldo zbulon se boksi është vetëm sporti i tij i tretë i preferuar

Cristiano Ronaldo zbulon se boksi është vetëm sporti i tij i tretë i preferuar

Ndërkombëtare
Fansat mendojnë se djali i porsalindur i McGregor është i destinuar për sukses për shkak të emrit që i ka vënë

Fansat mendojnë se djali i porsalindur i McGregor është i destinuar për sukses për shkak të emrit që i ka vënë

UFC
“Amerikanët janë budallenj, rusët do ta pushtonin vendin tonë në një kohë të shkurtër”, Dana White me kritika të ashpra për bashkëvendësit

“Amerikanët janë budallenj, rusët do ta pushtonin vendin tonë në një kohë të shkurtër”, Dana White me kritika të ashpra për bashkëvendësit

UFC
Një nokaut që nuk e shihni çdo ditë: Braziliani “ngriu” kundërshtarin me një grusht

Një nokaut që nuk e shihni çdo ditë: Braziliani “ngriu” kundërshtarin me një grusht

UFC
Luftëtari shqiptar Buzukja nokautohet pas vetëm 49 sekondave në meçin e UFC

Luftëtari shqiptar Buzukja nokautohet pas vetëm 49 sekondave në meçin e UFC

UFC
Sot duket i panjohur: Një ndryshim drastik i një prej luftëtarëve më të mirë të të gjitha kohërave në UFC

Sot duket i panjohur: Një ndryshim drastik i një prej luftëtarëve më të mirë të të gjitha kohërave në UFC

UFC
Ngannou mori mbështetjen e Ronaldos në spektaklin kundër Furyt

Ngannou mori mbështetjen e Ronaldos në spektaklin kundër Furyt

Sportet Luftarake
Makhachev brenda tre minutash e gjakos Volkanovskin dhe fiton titullin

Makhachev brenda tre minutash e gjakos Volkanovskin dhe fiton titullin

Sportet Luftarake
Humbja nga Florian Marku nuk është dëshpëruese vetëm për Dylan Moran, por edhe për Conor McGregorin që është partneri i tij në sparring

Humbja nga Florian Marku nuk është dëshpëruese vetëm për Dylan Moran, por edhe për Conor McGregorin që është partneri i tij në sparring

Boks
Konfirmohet ballafaqimi në ‘kafaz’ mes Elon Muskut dhe Mark Zuckerbergut

Konfirmohet ballafaqimi në ‘kafaz’ mes Elon Muskut dhe Mark Zuckerbergut

Nga Bota
Ish-ushtar amerikan dhe luftëtar i MMA – kush është truproja e Lionel Messit që ka pushtuar rrjetet sociale

Ish-ushtar amerikan dhe luftëtar i MMA – kush është truproja e Lionel Messit që ka pushtuar rrjetet sociale

Ndërkombëtare
Një ndryshim revolucionar i rregullave u prezantua në UFC për të mbrojtur luftëtarët

Një ndryshim revolucionar i rregullave u prezantua në UFC për të mbrojtur luftëtarët

Sportet Luftarake
Dikur i kishin frikën të gjithë, sot luftëtari i MMA-s nuk mund të njihet nga transformimi trupor

Dikur i kishin frikën të gjithë, sot luftëtari i MMA-s nuk mund të njihet nga transformimi trupor

UFC
Akuzuesja e McGregor pretendon se NBA i ofroi para për ta heshtur incidentin e sulmit seksual

Akuzuesja e McGregor pretendon se NBA i ofroi para për ta heshtur incidentin e sulmit seksual

NBA
Tifozët e Alistair Overeem të shqetësuar për pamjen e tij: Çfarë ka ndodhur me ‘bishën’ e dikurshme të UFC-së

Tifozët e Alistair Overeem të shqetësuar për pamjen e tij: Çfarë ka ndodhur me ‘bishën’ e dikurshme të UFC-së

UFC
Ish-kampioni i botës në boks realizoi nokaut të frikshëm në debutimin në MMA

Ish-kampioni i botës në boks realizoi nokaut të frikshëm në debutimin në MMA

UFC
Vendi dhe ora: Dalin detajet e luftës mes Ilir Latifit dhe Rodrigo Nascimentos

Vendi dhe ora: Dalin detajet e luftës mes Ilir Latifit dhe Rodrigo Nascimentos

UFC
Përvoja kundër shpejtësisë: Realizohen matjet zyrtare për duelin që Ilir Latifi e zhvillon kundër Rodrigo Nascimento

Përvoja kundër shpejtësisë: Realizohen matjet zyrtare për duelin që Ilir Latifi e zhvillon kundër Rodrigo Nascimento

UFC
Vritet ylli i MMA-së

Vritet ylli i MMA-së

UFC