LAJMI I FUNDIT:

Mish pule

65 Artikuj

Mishi i pulës me spinaq i bërë në role

Mishi i pulës me spinaq i bërë në role

Pjata kryesore
Lazanje me mish pule dhe hudhra: Ushqim që jep forcë ditëve të dimrit!

Lazanje me mish pule dhe hudhra: Ushqim që jep forcë ditëve të dimrit!

Pjata kryesore
Kapama me mish pule: Mishi më i shijshëm, i përsosur për kafjall gjatë fundjavës!

Kapama me mish pule: Mishi më i shijshëm, i përsosur për kafjall gjatë fundjavës!

Kuzhina e huaj
Makaronat me kërpudha dhe mish pule: Ja si përgatisin italianët

Makaronat me kërpudha dhe mish pule: Ja si përgatisin italianët

Kuzhina e huaj
Mish pule në salcën më kremoze: Drekë për vetëm gjysmë ore!

Mish pule në salcën më kremoze: Drekë për vetëm gjysmë ore!

Pjata kryesore
Mish pule i pjekur në skarë me misër aromatik

Mish pule i pjekur në skarë me misër aromatik

Pjata kryesore
Mish pule me tri lloje djathërash i cili gatuhet për 20 minuta

Mish pule me tri lloje djathërash i cili gatuhet për 20 minuta

Pjata kryesore
Mish i shijshëm pule në salcë vere të bardhë!

Mish i shijshëm pule në salcë vere të bardhë!

Pjata kryesore
Petë të pjekura me mish pule: Ushqim i ngrohtë që do ta kënaqë secilin!

Petë të pjekura me mish pule: Ushqim i ngrohtë që do ta kënaqë secilin!

Oreksndjellëse
Oriz me mish pule, salcë soje dhe kërpudha

Oriz me mish pule, salcë soje dhe kërpudha

Pjata kryesore
Mish pule në hell me perime, shumë të shijshëm dhe përgatiten shpejt

Mish pule në hell me perime, shumë të shijshëm dhe përgatiten shpejt

Pjata kryesore
Këshillë kuzhinieri: Si të bëni që mishi i bardhë i pulës të jetë i shijshëm

Këshillë kuzhinieri: Si të bëni që mishi i bardhë i pulës të jetë i shijshëm

Përtej shijes
Mish pule në salcë kremoze nga vera e bardhë: Provoni diç të re dhe të pazakonshme!

Mish pule në salcë kremoze nga vera e bardhë: Provoni diç të re dhe të pazakonshme!

Pjata kryesore
Për të djegur dhjamin, meshkujt duhet të hanë para ushtrimeve, ndërsa femrat – pas

Për të djegur dhjamin, meshkujt duhet të hanë para ushtrimeve, ndërsa femrat – pas

Ushqim i shëndetshëm
Mish i pjekur pule me spinaq: Drekë e mrekullueshme për gjithë familjen

Mish i pjekur pule me spinaq: Drekë e mrekullueshme për gjithë familjen

Pjata kryesore
Ideale për një drekë të shpejtë: Rolata të imta të bëra me gjoks pule dhe perime

Ideale për një drekë të shpejtë: Rolata të imta të bëra me gjoks pule dhe perime

Pjata kryesore
Mish pule me kikirikë në salcë të ëmbël-pikante, kombinim i shijeve që të shijojnë

Mish pule me kikirikë në salcë të ëmbël-pikante, kombinim i shijeve që të shijojnë

Pjata kryesore
Gjysmë ore, tre përbërës dhe drekë të shijshme do të keni në tryezë

Gjysmë ore, tre përbërës dhe drekë të shijshme do të keni në tryezë

Pjata kryesore
Gjellë nga furra: Kështu romët përgatisin gjyveçin me pulë!

Gjellë nga furra: Kështu romët përgatisin gjyveçin me pulë!

Pjata kryesore
Qofte me mish pule dhe kërpudha

Qofte me mish pule dhe kërpudha

Oreksndjellëse
Receta për gatimin e mishit të pulës në salcë toskane ka mbi tre milionë shikime!

Receta për gatimin e mishit të pulës në salcë toskane ka mbi tre milionë shikime!

Kuzhina e huaj
Mish pule i shijshëm në salcë spinaqi dhe limon! Gatim çfarë nuk e keni provuar më parë

Mish pule i shijshëm në salcë spinaqi dhe limon! Gatim çfarë nuk e keni provuar më parë

Pjata kryesore
Gjithçka është në shijen perfekte: Mish pule nga furra!

Gjithçka është në shijen perfekte: Mish pule nga furra!

Pjata kryesore
Kungulleshat e mbushura me mish pule: Racion i shëndetshëm, i lehtë dhe me kalori të ulët

Kungulleshat e mbushura me mish pule: Racion i shëndetshëm, i lehtë dhe me kalori të ulët

Pjata kryesore