LAJMI I FUNDIT:
Mirlind Daku

Mirlind Daku

170 Artikuj

Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë në Euro 2024

Nga Broja e Asllani te Ramadani e Abrashi – vlera e futbollistëve të Shqipërisë në Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Sylvinho tregon pse nuk e aktivizoi Mirlind Dakun në asnjërën nga miqësoret

Sylvinho tregon pse nuk e aktivizoi Mirlind Dakun në asnjërën nga miqësoret

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjiganti turk interesohet për transferimin e Mirlind Dakut, i kanë bërë ofertë Rubin Kazanit

Gjiganti turk interesohet për transferimin e Mirlind Dakut, i kanë bërë ofertë Rubin Kazanit

Ndërkombëtare
Pesë lojtarë të dalë nga futbolli i Kosovës pjesë e listës së Shqipërisë për Euro 2024

Pesë lojtarë të dalë nga futbolli i Kosovës pjesë e listës së Shqipërisë për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë
Pesë gola në gjashtë ndeshje, Mirlind Daku konfirmon formën e lartë që po kalon

Pesë gola në gjashtë ndeshje, Mirlind Daku konfirmon formën e lartë që po kalon

Ligat tjera
“Ende nuk kam marrë ftesë nga Shqipëria për Euro 2024” – Mirlind Daku në pritje të Sylvinhos

“Ende nuk kam marrë ftesë nga Shqipëria për Euro 2024” – Mirlind Daku në pritje të Sylvinhos

Kombëtarja e Shqipërisë
Vazhdon forma e shkëlqyer e Mirlind Dakut – shënon gol edhe ndaj Spartak Moskës

Vazhdon forma e shkëlqyer e Mirlind Dakut – shënon gol edhe ndaj Spartak Moskës

Ligat tjera
Gol vendimtar për barazimin e skuadrës së tij, Daku në formacionin e javës në Rusi

Gol vendimtar për barazimin e skuadrës së tij, Daku në formacionin e javës në Rusi

Ndërkombëtare
Mirlind Daku i siguron një pikë Rubin Kazanit përballë CSKA Moskës – merr çmimin ‘Lojtari i ndeshjes’

Mirlind Daku i siguron një pikë Rubin Kazanit përballë CSKA Moskës – merr çmimin ‘Lojtari i ndeshjes’

Ligat tjera
“Për të shkuar në Euro 2024 duhet të bëj më shumë, grupi forca e Shqipërisë” – Daku flet për të gjitha edhe rreth Rubin Kazan

“Për të shkuar në Euro 2024 duhet të bëj më shumë, grupi forca e Shqipërisë” – Daku flet për të gjitha edhe rreth Rubin Kazan

Kombëtarja e Shqipërisë
Shkëlqimi i madh i Mirlind Dakut në Rusi, sulmuesi shqiptar në garë për dy çmimet kryesore

Shkëlqimi i madh i Mirlind Dakut në Rusi, sulmuesi shqiptar në garë për dy çmimet kryesore

Ligat tjera
Mirlind Daku dhe Florent Hadergjonaj në formacionin e javës në Rusi dhe Turqi

Mirlind Daku dhe Florent Hadergjonaj në formacionin e javës në Rusi dhe Turqi

Ligat tjera
Mirlind Daku realizon një gol fantastik, Rubin Kazani në epërsi

Mirlind Daku realizon një gol fantastik, Rubin Kazani në epërsi

Ndërkombëtare
Paraqitje heroike e Mirlind Dakut përballë Zenitit – gol dhe asist për Rubin Kazanin

Paraqitje heroike e Mirlind Dakut përballë Zenitit – gol dhe asist për Rubin Kazanin

Ligat tjera
“Ishe shumë i mirë sot” – futbollisti i famshëm rus uron Mirlind Daku për paraqitjen dhe shkëmbejnë fanellat

“Ishe shumë i mirë sot” – futbollisti i famshëm rus uron Mirlind Daku për paraqitjen dhe shkëmbejnë fanellat

Ligat tjera
Mirlind Daku bën gjithçka dhe shpallet lojtar i ndeshjes – kalon dy mbrojtës dhe portierin për të asistuar

Mirlind Daku bën gjithçka dhe shpallet lojtar i ndeshjes – kalon dy mbrojtës dhe portierin për të asistuar

Ligat tjera
Mësohet emri i klubit nga Moska që ofroi 7 milionë euro për Mirlind Dakun

Mësohet emri i klubit nga Moska që ofroi 7 milionë euro për Mirlind Dakun

Ligat tjera
“Një klub nga Moska ofroi 7 milionë euro, por Rubin Kazan i refuzoi” – Mirlind Daku mund të ndryshojë klub në verë

“Një klub nga Moska ofroi 7 milionë euro, por Rubin Kazan i refuzoi” – Mirlind Daku mund të ndryshojë klub në verë

Ligat tjera
Gol dhe asistim vetëm në pjesën e parë, Mirlind Daku shkëlqen te Rubin Kazan

Gol dhe asistim vetëm në pjesën e parë, Mirlind Daku shkëlqen te Rubin Kazan

Ligat tjera
Mirlind Daku flet për herë të parë: E kam pritur ftesën nga Kombëtarja, por është vendim i Sylvinhos

Mirlind Daku flet për herë të parë: E kam pritur ftesën nga Kombëtarja, por është vendim i Sylvinhos

Kombëtarja e Shqipërisë
“Daku është Mbappe, Hyseni është Ronaldo”, Tahir Batatina lavdëron dy sulmuesit

“Daku është Mbappe, Hyseni është Ronaldo”, Tahir Batatina lavdëron dy sulmuesit

Përfaqësuesja e Kosovës
Sylvinho shpjegon arsyen pse Daku dhe Muja nuk janë ftuar për ndeshjet e marsit

Sylvinho shpjegon arsyen pse Daku dhe Muja nuk janë ftuar për ndeshjet e marsit

Kombëtarja e Shqipërisë
“Jeta vazhdon” – postimi i Mirlind Dakut që ngjalli reagime, lojtari e sqaron pastaj

“Jeta vazhdon” – postimi i Mirlind Dakut që ngjalli reagime, lojtari e sqaron pastaj

Kombëtarja e Shqipërisë
“Broja, Manaj dhe Uzuni në Euro 2024” – ish futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë lë jashtë Dakun dhe Cikalleshin

“Broja, Manaj dhe Uzuni në Euro 2024” – ish futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë lë jashtë Dakun dhe Cikalleshin

Kombëtarja e Shqipërisë