LAJMI I FUNDIT:
Miralem Pjanic

Miralem Pjanic

414 Artikuj

Info

Miralem Pjanic është futbollist boshnjak i lindur më 2 prill 1990.

Pjanic: Juventusi duhet ta injorojë Conte, ta mbajë Allegrin

Pjanic: Juventusi duhet ta injorojë Conte, ta mbajë Allegrin

Serie A
Pjanic: Nuk është çudi që Ronaldo zgjodhi Al Nassr, e ardhmja e futbollit është në Lindjen e Mesme

Pjanic: Nuk është çudi që Ronaldo zgjodhi Al Nassr, e ardhmja e futbollit është në Lindjen e Mesme

Ligat tjera
Djali i Pjanic shfaqet me fanellë të Kroacisë në Botëror, bisedon me babanë në shoqëri të Del Pieros

Djali i Pjanic shfaqet me fanellë të Kroacisë në Botëror, bisedon me babanë në shoqëri të Del Pieros

Përfaqësueset
Dzeko dhe Pjanic e ndoqën bashkë ndeshjen Kroaci-Kanada, lehtë mund të merret me mend se për kë bënin tifo

Dzeko dhe Pjanic e ndoqën bashkë ndeshjen Kroaci-Kanada, lehtë mund të merret me mend se për kë bënin tifo

Ndërkombëtare
Aranzhuan miqësore me Rusinë, Dzeko dhe Pjanic dalin kundër federatës dhe i bëjnë të qartë se nuk do të luajnë

Aranzhuan miqësore me Rusinë, Dzeko dhe Pjanic dalin kundër federatës dhe i bëjnë të qartë se nuk do të luajnë

Ndërkombëtare
Pjanic dhe Arthur, shkëmbimi mes Juventusit dhe Barcelonës që nuk i ndihmoi askujt

Pjanic dhe Arthur, shkëmbimi mes Juventusit dhe Barcelonës që nuk i ndihmoi askujt

La Liga
Zyrtare: Miralem Pjanic vazhdon karrierën në Emiratet e Bashkuara Arabe, nënshkruan me Sharjah FC

Zyrtare: Miralem Pjanic vazhdon karrierën në Emiratet e Bashkuara Arabe, nënshkruan me Sharjah FC

Ligat tjera
Miralem Pjanic do të largohet nga Barcelona, ​​ndërsa transferimi befasues po afrohet

Miralem Pjanic do të largohet nga Barcelona, ​​ndërsa transferimi befasues po afrohet

La Liga
Pesë largimet që pritet të ndodhin sot nga Barcelona

Pesë largimet që pritet të ndodhin sot nga Barcelona

La Liga
Largimet po rezultojnë ‘dhimbje koke’ për Barcelonën – disa lojtarë pa oferta, të tjerët vështirë tu gjenden klube të reja

Largimet po rezultojnë ‘dhimbje koke’ për Barcelonën – disa lojtarë pa oferta, të tjerët vështirë tu gjenden klube të reja

La Liga
Detajet e marrëveshjes Pjanic-Arthur, mund ta zhbllokojnë transferimin e Depay te Juventusi

Detajet e marrëveshjes Pjanic-Arthur, mund ta zhbllokojnë transferimin e Depay te Juventusi

Serie A
Duhet të ndodhin këto tetë largime ose Barcelona është në probleme serioze

Duhet të ndodhin këto tetë largime ose Barcelona është në probleme serioze

La Liga
E ardhmja e Pjanic te Barcelona në dyshim, katër skuadra duan mesfushorin boshnjak

E ardhmja e Pjanic te Barcelona në dyshim, katër skuadra duan mesfushorin boshnjak

La Liga
Lista me 11 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona

Lista me 11 lojtarët që priten të largohen nga Barcelona

La Liga
Juventusi kërkon rikthimin e Pjanicit në Serie A

Juventusi kërkon rikthimin e Pjanicit në Serie A

Serie A
Pjanic mund të rikthehet në Itali, kërkohet nga kampioni

Pjanic mund të rikthehet në Itali, kërkohet nga kampioni

Serie A
Xavi nuk është i bindur që ta lirojë Pjanicin, trajneri do ta ‘testojë’ në SHBA

Xavi nuk është i bindur që ta lirojë Pjanicin, trajneri do ta ‘testojë’ në SHBA

La Liga
Pasi riktheu dy yje në skuadër, Lyoni po tenton që ta rikthej pas shumë vitesh edhe Pjanicin

Pasi riktheu dy yje në skuadër, Lyoni po tenton që ta rikthej pas shumë vitesh edhe Pjanicin

Ligue 1
Pjanic: Do të kthehet te Barcelona, do të qëndroj për dy vite

Pjanic: Do të kthehet te Barcelona, do të qëndroj për dy vite

La Liga
Pjanic mund të kthehet në Serie A, Napoli interesohet për boshnjakun

Pjanic mund të kthehet në Serie A, Napoli interesohet për boshnjakun

Serie A
Bota e futbollit i shpreh ngushëllime Ronaldos për humbjen e djalit të tij të porsalindur

Bota e futbollit i shpreh ngushëllime Ronaldos për humbjen e djalit të tij të porsalindur

Premier League
Sekreti i flokëve të Miralem Pjanic, futbollisti i ka besuar klinikës së Cristiano Ronaldos

Sekreti i flokëve të Miralem Pjanic, futbollisti i ka besuar klinikës së Cristiano Ronaldos

Lifestyle
Miralem Pjanic, nuk do të blihet nga Besiktas: Barcelona duhet ta heq qafe, pasi ai i kushton klubit 30 milionë euro në vit

Miralem Pjanic, nuk do të blihet nga Besiktas: Barcelona duhet ta heq qafe, pasi ai i kushton klubit 30 milionë euro në vit

La Liga
Pjanic: Messi nuk i praktikon goditjet e lira në stërvitje

Pjanic: Messi nuk i praktikon goditjet e lira në stërvitje

Ndërkombëtare