LAJMI I FUNDIT:

Ministria e Brendshme

37 Artikuj

Shqipëria nënshkruan marrëveshjen me FRONTEX për operacionet në kufi

Shqipëria nënshkruan marrëveshjen me FRONTEX për operacionet në kufi

Shqipëri
Lirimi nga burgu i Saimir Tahirit, zbulohet arsyeja që bindi gjykatën

Lirimi nga burgu i Saimir Tahirit, zbulohet arsyeja që bindi gjykatën

Shqipëri
MPB njofton se Ligji për Pagat do të korrigjohet

MPB njofton se Ligji për Pagat do të korrigjohet

Financa
Arabia Saudite i ofron mbështetje Shqipërisë në fushën e sigurisë kibernetike dhe luftës kundër krimit të organizuar

Arabia Saudite i ofron mbështetje Shqipërisë në fushën e sigurisë kibernetike dhe luftës kundër krimit të organizuar

Shqipëri
Çuçi: Shtetasit e Ballkanit Perëndimor, në Shqipëri vetëm me dokument identifikimi

Çuçi: Shtetasit e Ballkanit Perëndimor, në Shqipëri vetëm me dokument identifikimi

Shqipëri
Sveçla për incidentin në Leposaviq: Dhuna ndaj policëve tanë nuk do të tolerohet

Sveçla për incidentin në Leposaviq: Dhuna ndaj policëve tanë nuk do të tolerohet

Siguri
110-vjetori i Policisë në Shqipëri, Çuçi: Sot është ndër institucionet më të besuara

110-vjetori i Policisë në Shqipëri, Çuçi: Sot është ndër institucionet më të besuara

Shqipëri
Mbipopullimi i burgjeve, qeveria shqiptare pritet të propozojë amnisti penale

Mbipopullimi i burgjeve, qeveria shqiptare pritet të propozojë amnisti penale

Shqipëri
Sveçla demanton raportimet për keqtrajtimin e Miliçeviqit: S’ka ndodhur asnjë incident aq më pak dhunë ndaj tij

Sveçla demanton raportimet për keqtrajtimin e Miliçeviqit: S’ka ndodhur asnjë incident aq më pak dhunë ndaj tij

Siguri
Tre muaj pa drejtor të Policisë, Ministria e Brendshme hesht

Tre muaj pa drejtor të Policisë, Ministria e Brendshme hesht

Siguri
Akuzat e Gledis Nanos për dekonspirime të aksioneve të policisë, Çuçi: Kur nuk e di drejtori, vështirë se do ta dijë ministri

Akuzat e Gledis Nanos për dekonspirime të aksioneve të policisë, Çuçi: Kur nuk e di drejtori, vështirë se do ta dijë ministri

Shqipëri
Muhamet Rrumbullaku pritet të emërohet në krye të Policisë në Shqipëri

Muhamet Rrumbullaku pritet të emërohet në krye të Policisë në Shqipëri

Shqipëri
Arrestimi i miliarderit turk në Shqipëri, ministri i Brendshëm: Tolerancë zero për krimin e organizuar

Arrestimi i miliarderit turk në Shqipëri, ministri i Brendshëm: Tolerancë zero për krimin e organizuar

Shqipëri
Aksioni antidrogë ku u kap 1 ton marijuanë, reagon ministri shqiptar i brendshëm

Aksioni antidrogë ku u kap 1 ton marijuanë, reagon ministri shqiptar i brendshëm

Shqipëri
Fluks në disa pika kufitare mëngjesin e së shtunës, shtohen kolonat në dalje

Fluks në disa pika kufitare mëngjesin e së shtunës, shtohen kolonat në dalje

Kosovë
Çuçi: Riatdhesimi i shqiptarëve nga kampet e ferrit në Siri do të vijojë

Çuçi: Riatdhesimi i shqiptarëve nga kampet e ferrit në Siri do të vijojë

Shqipëri
Finalja e Ligës së Konferencës në Tiranë, ministri i Brendshëm: Shmangni udhëtimet drejt Tiranës më 25 maj

Finalja e Ligës së Konferencës në Tiranë, ministri i Brendshëm: Shmangni udhëtimet drejt Tiranës më 25 maj

Shqipëri
Lufta kundër kanabisit në Shqipëri, Çuçi mbledh drejtuesit e policisë së 5 qarqeve: Zero mbështetje politike dhe asnjë tolerancë

Lufta kundër kanabisit në Shqipëri, Çuçi mbledh drejtuesit e policisë së 5 qarqeve: Zero mbështetje politike dhe asnjë tolerancë

Shqipëri
Arrestimet në Morinë, Çuçi: Të vendosur për pastrimin e policisë shqiptare nga punonjësit e korruptuar

Arrestimet në Morinë, Çuçi: Të vendosur për pastrimin e policisë shqiptare nga punonjësit e korruptuar

Shqipëri
Shqipëria do t’i japë shtetësinë të huajve me kontribute të spikatura në arsim, shkencë dhe sport

Shqipëria do t’i japë shtetësinë të huajve me kontribute të spikatura në arsim, shkencë dhe sport

Shqipëri
Demiraj parashikon fundin e luftës: Brenda 2-3 javëve shterojnë kapacitetet ushtarake të Rusisë

Demiraj parashikon fundin e luftës: Brenda 2-3 javëve shterojnë kapacitetet ushtarake të Rusisë

Klaudjo Jonuzaj
Shqipëria drejtë zgjedhjeve të pjesshme lokale më 6 mars, përshpejtohet dhënia e letërnjoftimeve

Shqipëria drejtë zgjedhjeve të pjesshme lokale më 6 mars, përshpejtohet dhënia e letërnjoftimeve

Shqipëri
Prokuroria e Posaçme kërkon 1 vit burg për ish-zëvendës ministren e Brendshme të Shqipërisë

Prokuroria e Posaçme kërkon 1 vit burg për ish-zëvendës ministren e Brendshme të Shqipërisë

Shqipëri
Sveçlës me kabinetin e tij rreth 40 mijë euro i kushtuan udhëtimet, drekat e darkat gjatë vitit 2021

Sveçlës me kabinetin e tij rreth 40 mijë euro i kushtuan udhëtimet, drekat e darkat gjatë vitit 2021

Kosovë