LAJMI I FUNDIT:

Mervan Bejtullahu

15 Artikuj

Caktohet gjyqtarët për dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Caktohet gjyqtarët për dy ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Sport vendor
U dorëzuan stemat e reja të FIFA-s për 16 gjyqtarë

U dorëzuan stemat e reja të FIFA-s për 16 gjyqtarë

Kosovë
Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 15-të në Albi Mall Superligën e Kosovës, Mervan Bejtullahu në derbi

Delegohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 15-të në Albi Mall Superligën e Kosovës, Mervan Bejtullahu në derbi

Superliga
Shqipëri – Bullgari, UEFA delegon gjyqtarët kosovarë për ta drejtuar miqësoren në Tiranë

Shqipëri – Bullgari, UEFA delegon gjyqtarët kosovarë për ta drejtuar miqësoren në Tiranë

Kombëtarja e Shqipërisë
Gjyqtarët kosovarë delegohen në dy ndeshje në UEFA Youth League

Gjyqtarët kosovarë delegohen në dy ndeshje në UEFA Youth League

Superliga
Gjyqtarë kosovarë ndajnë drejtësinë në ndeshjen San Marino – Norvegjia (U21)

Gjyqtarë kosovarë ndajnë drejtësinë në ndeshjen San Marino – Norvegjia (U21)

Ndërkombëtare
Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në dy ndeshje të Ligës së Konferencës

Gjyqtarët nga Kosova ndajnë drejtësinë në dy ndeshje të Ligës së Konferencës

Ndërkombëtare
Mervan Bejtullahu debuton me sukses në garat e UEFA-s

Mervan Bejtullahu debuton me sukses në garat e UEFA-s

Superliga
FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

FFK ua dorëzon 16 gjyqtarëve stemat e FIFA-s, Kosova bëhet edhe me treshe të gjyqtareve

Superliga
Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Genc Nuza ndan drejtësinë në ndeshjen Riga – Hibernians

Ligat tjera
Visar Kastrati dhe asistentët e tij delegohen në ndeshjen Bullgari-Uells (U21)

Visar Kastrati dhe asistentët e tij delegohen në ndeshjen Bullgari-Uells (U21)

Sport vendor
Visar Kastrati ndanë drejtësinë në ndeshjen Bullgari U21-UellsU21

Visar Kastrati ndanë drejtësinë në ndeshjen Bullgari U21-UellsU21

Ndërkombëtare
Gjyqtari i ndeshjes, Mervan Bejtullahu, sulmohet nga kryesia dhe lojtarët e Vëllaznimit

Gjyqtari i ndeshjes, Mervan Bejtullahu, sulmohet nga kryesia dhe lojtarët e Vëllaznimit

Superliga
Komisioni i Gjyqtarëve dënon sulmin ndaj gjyqtarit Mervan Bejtullahu

Komisioni i Gjyqtarëve dënon sulmin ndaj gjyqtarit Mervan Bejtullahu

Superliga
Pas ndeshjes Drenica-Prishtina, sulmohet gjyqtari Mervan Bejtullahu

Pas ndeshjes Drenica-Prishtina, sulmohet gjyqtari Mervan Bejtullahu

Superliga